Plan Lechowych transmisji do połowy kwietnia

Przez zawieszenie rozgrywek piłkarskich w naszym kraju telewizje sportowe w Polsce cały czas pokazują m.in. mecze Lecha Poznań. Czołowe polskie stacje sportowe już wcześniej zmieniły ramówki wprowadzając do swojej oferty głównie wspominanie dawnych sezonów. Dzięki temu Kolejorz cały czas może gościć na ekranach Waszych telewizorów, laptopów czy smartfonów.Canal Plus Sport

Stacja Canal Plus Sport głównie w okolicach 22:00 prezentuje archiwalne magazyny Ligi Plus Extra. Ten cykl nosi nazwę „Dawno temu w Canal+”. Jest jeszcze cykl pod nazwą „Ekstraklasyka” dzięki któremu nieco wcześniej wspominane są dawne hitowe mecze Ekstraklasy w tym te z udziałem Lecha Poznań.

TVP Sport

TVP Sport co jakiś czas pokazuje dawne mecze m.in. Lecha Poznań w europejskich pucharach. Dla najmłodszych emituje też odcinki kultowego serialu piłkarskiego Tsubasa czy archiwalne odcinki magazynu GOL z lat 90-tych. Skróty choćby dawnych meczów Kolejorza na TVP Sport można śledzić codziennie zwykle w okolicach godziny 16:30.

Wciąż dużo meczów Kolejorza

W najbliższych dniach na kanałach stacji Canal Plus czy Polsatu Sport Premium ponownie nie zabraknie transmisji z dawnych spotkań Lecha Poznań w tym tych sprzed wielu lat (dokładny plan w odpowiednim linku poniżej). I tak do połowy kwietnia będzie można obejrzeć choćby mecze z Juventusem Turyn, FC Salzburg, z Pogonią, Manchesterem City, Piastem, Koroną bądź z Bragą.

Poniżej znajduje się pełen plan Lechowych transmisji do 15 kwietnia, który w razie zmian będzie uaktualniany -> TUTAJ. Odpowiednie menu z transmisjami znajduje się także w prawym menu serwisu.Plan Lechowych transmisji do 15 kwietnia:

* – Ostatnia aktualizacja: 01.04, godz. 01:16

MECZE KOLEJORZA:

> Powtórki meczów Lecha Poznań

MAGAZYNY LIGOWE:

Canal Plus Sport – Wspomnienie dawnych meczów w Ekstraklasie (01-15.04)
> Program „Ekstraklasyka”
Canal Plus Sport – Archiwalna Liga Plus Extra (01-15.04, godz. 22:00*)
> Program „Dawno temu w Canal+”
TVP Sport – Skróty dawnych meczów Ekstraklasy (01-15.04, godz. 16:30*)
> Program „Retro Gol”

LECH TV:

TVP Sport – Magazyn o Lechu Poznań (program zawieszony)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. J5 pisze:

    Powtórki to nie to samo co na żywo, no ale dobre i to w kontekście tego korona wirusa. Nie wiadomo kiedy to się skończy.