Twój Kolejorz – piąta klubowa ankieta na temat Lecha Poznań

W czwartek, 9 kwietnia klub wystartował z już piątą ankietą skierowaną do kibiców Lecha Poznań, która kolejny rok z rzędu została przygotowana wraz z firmą Sport Analytics. Ankieta mająca pomóc Kolejorzowi stać się jeszcze lepszym klubem składa się z kilkudziesięciu pytań i jest utworzona na bazie czterech poprzednich, które również zostały przeprowadzone wśród kibiców w kwietniu.Ankieta „Twój Kolejorz” dostępna -> TUTAJ dotyczy wielu tematów. Biletów, chodzenia na mecze, czystości obiektu czy różnych innych spraw związanych z Lechem Poznań. Władze Kolejorza chcą poznać opinie kibiców, jak obecnie funkcjonuje klub i jak ma funkcjonować w przyszłości. Badanie jest bardzo rozbudowane. Żeby rozwiązać ankietę trzeba poświęcić kilkanaście minut.

Każdy z kibiców Kolejorza, który przebrnie przez całą ankietę składającą się z blisko 60 pytań na różne tematy będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Do zgarnięcia jest 5 karnetów na cały przyszły sezon, a także 10 voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania w klubowych sklepach. Losowanie nagród odbędzie się po zakończeniu zbierania informacji.

Klub pierwsze wnioski na temat ankiety „Twój Kolejorz” może wyciągnąć dość szybko. Po zebraniu kompletu informacji firma Sport Analytic przekaże rezultaty do klubu, a ten poinformuje o wynikach ankiety przed rozpoczęciem przyszłego sezonu 2020/2021.

Klubowa ankieta dla kibiców Lecha Poznań – „Twój Kolejorz” znajduje się -> TUTAJ

Przy okazji wszyscy internauci KKSLECH.com wypełniający ankietę w jej 31 pytaniu mogą zaznaczyć nasz serwis. Z góry dziękujemy.

null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. kibol z IV pisze:

    Zaznaczyłem co trzeba :) Od siebie dodam że warto poważnie pochylić się nad pytaniem nr 4 „Jakie czynniki wpływają na to, że nie oglądasz meczów Lecha z trybun Stadionu Poznań? ”
    Dużo ludzi z tego forum ma jeden powód przez który nie pojawia się na Bułgarskiej…może warto to uwypuklić w odpowiedzi – inne/jakie .

  2. inowroclawianin pisze:

    Znów skrytykowałem Rutkow i zaznaczyłem najlepszy serwis.