Dużo do oglądania

Przerwa w sezonie 2019/2020 czy Święta Wielkanocne są dobrym okresem do zastosowania się do zaleceń, pozostania w domach i przeglądania w tym czasie m.in. tego co znajduje się na YouTube. W internecie jest cała masa filmików na temat Lech Poznań trwających nawet kilkadziesiąt minut na których da się znaleźć rzeczy o których wielu kibiców może już nie pamiętać.Na różnych kanałach na YouTube znajdziemy m.in. skróty najlepszych meczów w wykonaniu Kolejorza w ostatnich latach, rzuty karne, spotkania rozgrywane w europejskich pucharach, filmiki pokazujące jak Lech Poznań zdobywał trofea, archiwalne programy stacji telewizyjnych na temat naszego klubu czy filmiki Lechowe dołączane dawniej do gazet. Jest także wiele interesujących produkcji LechTV czy KKSLECH.com z najpiękniejszych momentów w ostatnich latach.

Poniżej znajduje się blisko 40 najciekawszych, najbardziej interesujących filmików na temat Lecha wyszukanych przez nas na YouTube. Z bieżących spraw obecnie dzieje się niewiele, rozpoczynają się święta, kibicom, którzy nie chcą rozstawać się z klubem podczas Wielkanocy proponujemy obejrzenie filmików na temat Kolejorza, które wcześniej promowaliśmy na naszym profilu na Twitterze. Na przełomie kwetnia/maja wrócimy do tego cyklu promując kolejne ciekawe Lechowe filmiki.Lech dawniej (lata 80-te, 90-te, początek XXI wieku):Skróty meczów:


Trofea i sukcesy:Europejskie puchary 2008-2015:Inne:Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <