Lech startuje ze sprzedażą masek ochronnych

Od czwartku, 16 kwietnia w miejscach publicznych takich jak na przykład sklepy czy apteki każdy będzie musiał poruszać się w maskach ochronnych. Klub KKS Lech Poznań wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz rusza ze sprzedażą obowiązkowych masek z których cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc poznańskim i wielkopolskim szpitalom.Maseczki zakrywające usta i nos w „niebiesko-białych” barwach będzie można zakupić w e-sklepie Lecha Poznań -> TUTAJ. Koszt jednej maseczki to 19,90 zł. Cały dochód z ich sprzedaży trafi na konto stowarzyszenia kibiców, które od marca pomaga w zakupie najpotrzebniejszych rzeczy szpitalom w Poznaniu oraz w całej Wielkopolsce.

W pomoc szpitalom włączyli się wcześniej piłkarze Kolejorza – Mateusz Skrzypczak, Kamil Jóźwiak i Tymoteusz Puchacz. W dodatku klub przekazał kibicom swój niebieski bus potrzebny do rozwożenia różnych rzeczy. Ponadto cały dochód ze sprzedaży szalików wyprodukowanych z okazji 98. rocznicy powstania Kolejorza także zostanie przekazany na pomoc w walce ze skutkami koronawirusa.

Maseczki można już zamawiać w klubowym e-sklepie. Wysyłka rozpocznie się 17 kwietnia.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 6

  1. El Companero pisze:

    oooo, kilka dni temu o takich maseczkach wspomniałem, nie sądziłem że tak błyskawicznie się pojawią :) .Teraz dział marketingu ma pole do popisu. Maseczki mogą być z herbem, albo niebiesko białe, albo z jakimś zawodnikiem naszego klubu (twarz) który chce się promować. Mogą być też ze stadionem lub koszulkami. To fajny pomysł, który może się rozwinąć, bo teraz gdy spadła sprzedaż innych gadżetów, maseczki pójdą jak ciepłe bułki.

  2. Ostu pisze:

    Po maseczkach Ich poznacie…

Dodaj komentarz