Wyniki sondy: Większość chce pomóc klubowi

Przez ostatni tydzień na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna ankieta z prostym pytaniem – „pomożesz?” Sonda dotyczyła oczywiście ewentualnej pomocy kibiców swojemu klubowi dotkniętemu działaniami koronawirusa, który nic nie zarabia ponosząc od ponad miesiąca coraz większe straty.Przez koronawirusa nie ma tutaj tyle osób co zwykle, dlatego ankiety nie udało się przeprowadzić wśród tylu kibiców ile zwykle brało udział w naszych sondach. Przez 7 dni w najnowszej ankiecie udział wzięło łącznie 4419 internautów KKSLECH.com, którzy w większej części opowiedzieli się za pomocą Lechowi Poznań w trudnych czasach.

Najwięcej osób (27,3%) zaznaczyło opcję – „Tak. Chcę pomóc Lechowi. Teraz nie jest ważny zarząd i kto jest prezesem”. Łącznie na TAK głosowało 48,1% ankietowanych, natomiast na NIE 27,4%. Bardzo dużo kibiców Kolejorza jeszcze nie wie co zrobi albo przynajmniej na ten moment nie ma zdania jak postąpić.

Wszystkim internautom KKSLECH.com, którzy jeszcze tutaj są dziękujemy za głosy i zachęcamy do udziału również w kolejnych ankietach. Następna sonda pojawi się na przełomie kwietnia i maja.Wyniki sondy: Czy finansowo pomożesz klubowi dotkniętemu skutkami koronawirusa?

27,3% – Tak. Chcę pomóc Lechowi. Teraz nie jest ważny zarząd i kto jest prezesem
13,1% – Nie wiem. Lech to mój klub, ale jeszcze nie wiem co zrobię. Poczekam na rozwój sytuacji
12,5% – Tak. Kupię bilet na każdy mecz czy koszulkę. W taki sposób mogę pomóc
12,1% – Nie. Niech w końcu właściciel klubu Jacek Rutkowski i jego syn wykażą się
11,4% – Nie mam teraz zdania. Muszę wiedzieć w jaki konkretny sposób będzie można pomóc finansowo
8,3% – Tak. Normalnie bym nie pomógł/a, jednak teraz sytuacja jest inna, nietypowa
8,1% – Nie. Gdyby Lech był lepiej zarządzany, to nie miałby teraz problemów finansowych
7,2% – Nie. Niby z jakiej racji? Ja sam/a potrzebuję teraz finansowej pomocy

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 4

 1. John pisze:

  No,nie jest kolorowo.
  Lech już ruszył z akcją
  #wGóręSerca:pokażmy, że Lech to jedna wielka rodzina.

  • Radomianin pisze:

   Ale całkiem dobra akcja . Teraz pomagamy klubowi, a potem masz bilety tańsze. Całkiem dobrze to ktoś wymyślił. Dla osób jak ja, czyli jakbym się przestał ,,obrażać” na zarząd i miał zamiar przyjechać na mecz z dziewczyną, to kupuje max 4 bilety na rundę. Czyli teraz wydając 90 zł będę miał 180 zł w przyszłym sezonie na bilety. Zawsze część dojazdu się zwróci :)

   • John pisze:

    Nie wiem czy w przyszłym, ale na pewno w przyszłości.
    Akcja świetna, tym bardziej, że frekwencja na Lechu ostatnio to ok.15 tys na stadionie na 43 tys,to całkiem możliwe, że jak będzie można organizować imprezy masowe to stadion może być zapełniony na wielu meczach.
    Świetny ruch.

 2. Ostu pisze:

  No to teraz zobaczymy jak to „chcenie” przełoży się na wpłacaną kasę – bo jeśli spojrzeć na akcje wsparcia Forum to słabiutko to wyglądało…

Dodaj komentarz