Efektywne akcje Lecha Poznań

W ostatnich dniach klub KKS Lech Poznań ruszył z dwiema akcjami. Jedną z nich jest sprzedaż specjalnych Lechowych maseczek ochronnych a drugą możliwość wsparcia klubu dotkniętego skutkami koronawirusa. Obie akcje od kilku dni cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców Kolejorza, którym ewidentnie spodobały się klubowe akcje.Maseczki zakrywające usta i nos w „niebiesko-białych” barwach można kupować w e-sklepie Lecha Poznań -> TUTAJ. Koszt jednej maseczki to 19,90 zł. Cały dochód z ich sprzedaży trafia na konto Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz, które od marca pomaga w zakupie najpotrzebniejszych rzeczy szpitalom w Poznaniu oraz w całej Wielkopolsce. Ponadto cały dochód ze sprzedaży szalików wyprodukowanych z okazji 98. rocznicy powstania Kolejorza także zostaje przekazany na pomoc w walce ze skutkami koronawirusa.

Maseczki cały czas można zamawiać w klubowym e-sklepie. Wysyłka rozpoczęła się 17 kwietnia, klub cały czas wysyła kolejne maski do kibiców, którzy zamówili je kilka dni temu. Do tej pory sprzedano ponad 10 tysięcy maseczek w Lechowych barwach co oznacza, że po odjęciu kosztów ich produkcji do szpitali już trafi blisko 50 tysięcy złotych na walkę ze skutkami koronawirusa.

Z kolei już 200 tysięcy złotych trafiło na konto Lecha Poznań w ramach akcji #wGóręSerca. Klub szacuje, że przez działania koronawirusa straci od 10 do 25 milionów złotych w zależności od tego, jak będzie wyglądała przyszłość sezonu 2019/2020 oraz co w razie jego wznowienia osiągnie. KKS Lech Poznań nie zorganizował otwartej zbiórki pieniędzy wśród kibiców. Wymyślił za to akcję dzięki której każdy kibic, który wspomoże klub otrzyma coś w zamian co będzie mógł wykorzystać w przyszłości.

Minimalnie można wpłacić 20 złotych. Każda wpłacona kwota zostanie zdublowana przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021, który zacznie się najprawdopodobniej w drugiej połowie sierpnia. Wpłacone pieniądze będzie można później wykorzystać na zakup biletu czy karnetu na domowe mecze Kolejorza.

Ponadto każdy kto wesprze klub poprzez dołączenie do akcji #wGóręSerca -> TUTAJ będzie mógł zakupić koszulkę meczową Lecha Poznań za 119 zł (opis w jaki sposób poniżej).

1. Po zakupie cegiełki można w klubowym systemie biletowym dokupić „Voucher: ROCZNICOWA KOSZULKA MECZOWA” za 119 złotych
2. Mając „Voucher: ROCZNICOWA KOSZULKA MECZOWA” należy przejść do klubowego e-sklepu i tam zakupić meczowy strój Kolejorza za 0 złotych.

Akcję w #wGóręSerca wsparli już nie tylko kibice, ale także wychowankowie klubu Dawid Kownacki czy Jan Bednarek. Ponadto na klubowych kanałach komunikacji w internecie przedstawiciele Kolejorza tacy jak Jakub Moder, Thomas Rogne czy Dariusz Żuraw dziękują wszystkim za finansową pomoc obiecując, że po wznowieniu sezonu 2019/2020 dadzą nam wszystkim wiele radości.

>> Akcja „#wGóręSerca”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. kibol z IV pisze:

    Brawo Dawid , brawo Janek ! Lechitą się jest , nie bywa … Czasem nie rządzi człowiek …człowiekiem bywa się czasem. Jaki mamy czas …każdy widzi.