Dawne mecze na zdjęciach

Marzec, kwiecień i jeszcze pierwsza połowa maja to odpowiedni czas, aby w dobie pandemii koronawirusa oraz w okresie czekania na wznowienie sezonu 2019/2020 wspominać m.in. najciekawsze Lechowe wydarzenia, sukcesy, najlepsze mecze oraz inne historyczne ciekawostki związane z naszym klubem. W ostatnich tygodniach wiele rzeczy udostępniamy na naszym profilu na Twitterze.

W marcu oraz w kwietniu na naszym profilu na Twitterze (@KKSLECHcom) udostępniliśmy kilkadziesiąt najciekawszych Lechowych filmików znajdujących się na YouTube, które w jednym newsie są zebrane -> TUTAJ. W połowie kwietnia za to odkurzyliśmy trochę nasze Lechowe archiwum zdjęć, które za pomocą 2-3 a czasem nawet 4 fotografów wykonujemy na meczach Kolejorza od sezonu 2006/2007.

Od kilkunastu dni na naszym Twitterze trwa cykl w którym publikujemy zdjęcia z archiwum KKSLECH.com m.in. z meczów Lecha Poznań rozgrywanych konkretnego dnia. Stare fotki z meczów sprzed lat można oglądać prawie codziennie aż do wznowienia rozgrywek 2019/2020. Od połowy kwietnia odkurzyliśmy już kilkadziesiąt starych fotografii, w maju zamierzamy nadal w sposób fotograficzny przypominać głównie zwycięskie pojedynki Kolejorza rozegrane konkretnego dnia w ciągu ostatnich 13 lat.

Korzystając z okazji warto poinformować, że wszystkie nasze zdjęcia z głównie domowych meczów Lecha Poznań od sezonu 2010/2011 znajdują się -> TUTAJ. Te z wcześniejszych sezonów nie są ogólnodostępne, znajdują się jedynie w naszym serwisowym archiwum (dyski, serwery) i w oczekiwaniu na wznowienie rundy wiosennej 2020 jeszcze wiele z nich opublikujemy wkrótce na naszym twitterowym profilu @KKSLECHcom.

W maju oprócz fotograficznych powrotów do Lechowej historii planujemy na KKSLECH.com już więcej typowo Lechowych treści niż w kwietniu i co najważniejsze – od 20 maja zamierzamy w końcu szerzej zajmować się powrotem do gry w tym sprawami 27. kolejki Ekstraklasy, 1/4 finału Pucharu Polski, a także dwoma majowymi rywalami Kolejorza. Według harmonogramu od poniedziałku 25 maja tekstów na KKSLECH.com w końcu będzie więcej niż w ostatnich tygodniach (4-5 w ciągu doby).

Konkretna data, kilka Lechowych zdjęć KKSLECH.com z meczu rozegranego danego dnia: