Co o Was myślimy

Wykorzystując przerwę związaną z koronawirusem poświęcamy trochę czasu na sprawy typowo serwisowe. W kwietniu przedstawiliśmy listę 50 użytkowników najczęściej biorących udział w dyskusjach na KKSLECH.com, top 30 najczęściej komentowanych tekstów na tej witrynie, 7 najlepszych serwisowych momentów oraz 5 najistotniejszych serwisowych wydarzeń.
>> 5 najistotniejszych serwisowych wydarzeń
>> 7 najlepszych serwisowych momentów
>> Top 30 najczęściej komentowanych tekstów
>> Top 50 użytkowników najczęściej biorących udział w dyskusjach

Dziś w 6 materiale dotyczącym bezpośrednio KKSLECH.com prezentujemy listę 25 wybranych użytkowników tego serwisu mających największy wpływ na toczące się dyskusje w trakcie trwania danego sezonu. Co roku w grudniu i w styczniu od 10 lat trwa plebiscyt na użytkownika tej witryny, którego wybierają inni kibice Kolejorza. Każdy ma wyrobione zdanie na temat danego kibica, mamy je również my. Nie bylibyśmy w stanie przedstawić opinii na temat każdego internauty KKSLECH.com biorącego udział w dyskusjach. Stworzyliśmy więc listę 25 kibiców Kolejorza, którzy są najbardziej rozpoznawalni, piszą najwięcej, najczęściej, mają dużą Lechową wiedzę, swoje poglądy czy argumenty podczas dyskusji.

25 wybranych użytkowników KKSLECH.com mających największy wpływ na toczące się dyskusje:

Grimmy – Zwycięzca plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2018 to taki najmądrzejszy kibic na tej witrynie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Przyjemnie czyta się inteligentne spostrzeżenia Grimmiego, który pisze z sensem, często obszernie mając przy tym dużą Lechową wiedzę.

tomasz1973 – Jeden z najbardziej fanatycznych, wyrazistych kibiców na tej witrynie. Zwycięzca plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com w 2017 roku, kibic Kolejorza, który po prostu – nie pierdoli się w tańcu pisząc jasno, klarownie, z charakterem, ma swoje poglądy, które regularnie wyraża.

kibol z IV – Bardzo fanatyczne wpisy. Da się wyczuć spore emocjonalne przywiązanie do Lecha na którego ma jasne spojrzenie.

Jacek_komentuje – Kibic, który komentuje różne sprawy od stosunkowo niedawna. Jego wpisy często są dla nas bardzo interesujące. Zwykle są to obszerne komentarze, które dobrze się czyta.

Bart – Użytkownik mający swoje własne poglądy na Lechowe sprawy, potrafiący celnie skomentować różne tematy co bardzo nam się podoba.

aaafyrtel – Kibic mający swoje zadanie. Często pisze trochę kontrowersyjnie. Dla nas to nie problem, inni internauci mają różne zdanie na temat kibica o nicku aaafyrtel, który potrafi rozkręcić różne dyskusje.

KrewIHonor88 – Szkoda, że ten internauta częściej nie bierze udziału w dyskusjach. Potrafi trafnie skomentować, podsumować różne sprawy pisząc logicznie na temat Lecha. Jego notowania w corocznym plebiscycie na użytkownika byłby zapewne jeszcze lepsze gdyby KrewIHonor88 częściej pisa.

ArekCesar – Wieloletni użytkownik KKSLECH.com, zwycięzca pierwszego plebiscytu na użytkownika serwisu 2010. Lubimy poczytać jego wpisy, spostrzeżenia, czuć że ArekCesar to wieloletni kibic, który ma dużą wiedzę.

Didavi – Bardzo mądry kibic Kolejorza, który interesująco pisze o Lechu Poznań. Często czekamy na to co napisze na konkretny kibic.

arek z Dębca – Respekt do tego kibica. Da się wyczuć, że wiele w swoim kibicowskim życiu już przeżył, Lech jest dla niego bardzo ważny, kibicuje mu od lat.

J5 – Stosunkowo nowy stały użytkownik, który pisze dużo, obszernie i często rozpoczyna dyskusje. Przebojem wdarł się do grona najlepszych, najbardziej wpływowych użytkowników KKSLECH.com. W dobie koronawirusa jest tutaj bardzo aktywny.

07 – Wieloletni kibic Lecha i internauta tej witryny. Bardzo cenimy jego zdanie czy opinie na różne tematy.

Marecki60 – Jak wyżej. Kojarzymy wpisy tego kibica oddawane na KKSLECH.com od lat. To kolejny wieloletni kibic Kolejorza korzystający z naszej witryny co nas bardzo cieszy.

leftt – „Czarny koń” ostatniego plebiscytu 2019, który dotarł aż do finału. Często pisze na różne tematy co jest bardzo fajne. Na KKSLECH.com komentuje od lutego 2015 roku.

Przemo33 – Kojarzymy go jako dość nowego użytkownika, który szybko zyskał sympatię na tej witrynie biorąc udział w ostatniej edycji grudniowo-styczniowego plebiscytu. Jego wpisy były już nominowane do „Top 10”. Dobrze czyta się te komentarze.

inowrocławianin – Jak mówi jego nick – kibic Lecha z Inowrocławia. Czołowy użytkownik tej witryny, uczestnik plebiscytu, który potrafi rozkręcić dyskusję.

Ostu – Jak wyżej. Ostu to również jeden z tych kibiców na tej witrynie, który pisze dużo, często, potrafi rozkręcić dyskusje na różne tematy. Cenimy go za opinie.

Zlapany na ofsajdzie – Dość świeży (nowy) użytkownik KKSLECH.com. Dał się poznać jako kibic z dużą wiedzą Lechową mający swoje zdanie na różne tematy.

sebra – Kibic, który potrafi pisać felietony. Zarówno w komentarzach jak i na stronie głównej KKSLECH.com poprzez wysyłanie tekstów promował się nieraz. Ma wiedzę, ma talent do pisania, ma swoje zdanie, absolutnie topowy internauta KKSLECH.com.

Piknik – Kibic, który oddaje obszerne komentarze potrafiąc poświęcić dużo czasu na przedstawienie swoich opinii. Bardzo cenimy takie osoby.

Tadeo – Wieloletni kibic Kolejorza i internauta tej witryny. Oddaje mądre, ciekawe wpisy, które dobrze się czyta. Bardzo lubimy czytać to co Tadeo ma do przekazania.

deel – Kibic, którego często mylimy z sebrą. Uważamy, że obaj piszą ciekawie, dużo i mają podobne Lechowe poglądy.

MaPA – Ten nick kojarzymy od lat. Kolejny kibic Kolejorza z którego opiniami liczymy się my i inni internauci KKSLECH.com.

Soku – Wyczuwamy pod tym nickiem pozytywnie usposobionego, wieloletniego kibica Kolejorza, który obiektywnie potrafi ocenić konkretną sytuację w Lechu. Jak najwięcej tego typu użytkowników.

Siódmy majster – Dwukrotny zwycięzca plebiscytu KKSLECH.com w 2018 i 2019 roku. Kibic z którego zdaniem liczą się inni kibice, jeden z liderów na tej witrynie, po prostu jeden z najlepszych.

>> 5 najistotniejszych serwisowych wydarzeń
>> 7 najlepszych serwisowych momentów
>> Top 30 najczęściej komentowanych tekstów
>> Top 50 użytkowników najczęściej biorących udział w dyskusjach

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 13

 1. Grimmy pisze:

  Człowiek niby nie powinien oponować, kiedy chwalą go publicznie, jednak nie potrafię w sobie znaleźć potwierdzenia dla tak wysokich notowań i tak mocnej pochwały. Nie chodzi o to, że chcę zgrywać najskromniejszego wśród skromnych. Cieszę się z Waszego wyróżnienia – w końcu zawsze to fajnie, gdy ktoś Cię docenia. Nie mniej jednak, autentycznie uważam, że jest tutaj wielu użytkowników, którzy bardziej zasługują na takie wyróżnienie. Biją mnie na głowę tak wiedzą ogólną, jak i wiedzą o Lechu, czy życiowym doświadczeniem. Nie będę nikogo wymieniać, nie o to chodzi. Ucinam też wszelkie pole do dyskusji, dlatego proszę, niech nikt nie waży się próbować mnie przekonywać, że jest inaczej. Pozdrawiam wszystkich użytkowników oraz Redakcję.

 2. Marecki60 pisze:

  Trochę się zdziwiłem, że Redakcja umieściła mnie w tak zacnym gronie ludzi, którzy bardzo często komentują i wykazują się dużą wiedzą na temat Lecha i piłki nożnej.
  Dziękuje za wyróżnienie.

 3. Ostu pisze:

  Ja BOJKOTUJĘ te wybory…
  Ja zawsze w jakiejś mniejszości, ale nie o taką mniejszość – wśród 25 najbardziej rozpoznawalnych – mi chodziło…
  A zrobienie @Grimmy Prezesem było kolejnym, trafnym wykonem rozumowym…

 4. Didavi pisze:

  Jak zobaczyłem swój nick to pomyślałem, oho będzie tak: Krytykant zarządu i awanturnik transferowy, stale przesiadujący tutaj, nawet gdy od 2 miesięcy nie ma meczów. Myśli, że jest najmądrzejszy, chociaż nie jest :). A tutaj takie miłe słowa. Dzięki!
  A wiecie co ja o Was myślę? Niesamowici profesjonaliści. Fanatycy Kolejorza, którzy wykonują codziennie zajebistą robotę, gdy mecze są i gdy ich nie ma. Zawsze jest co czytać, zawsze jest po co tutaj wchodzić. Waszym wielkim atutem, jest to, że piszecie to co myślicie. Zawsze trafnie. Jak trzeba chwalić to chwalicie, jak trzeba wypunktować to punktujecie bezlitośnie i to właśnie chodzi.

 5. Przemo33 pisze:

  Wow! Jestem bardzo, bardzo zaskoczony, bo nie spodziewałem się, że znajdę się w gronie tych 25 kibiców, a tutaj takie coś :) Bardzo dziękuje, jestem mile, pozytywnie zaskoczony :)
  Bardzo się cieszę, że jest tutaj wielu tak oddanych kibiców, tak chętnie dyskutujących o Lechu i wszystkim z nim związanym. Pomimo wielu różnic, jesteśmy jak jedna, wielka rodzina, ponieważ łączy nas jedno – miłość do Lecha Poznań, który zawsze był, jest i będzie w naszym sercu!
  Szkoda, że niektórych starych kibiców tak rzadko tutaj widzę, komentarze tych osób bardzo fajnie mi się czytało. Tak się czasami zastanawiam, czemu nie ma z nami takich użytkowników jak @Aliz, @seniorka, @Dawid czy @Classic lub czemu tak rzadko się udzielają…
  Na prawdę bardzo fajnie się czyta komentarze wyżej wymienionych użytkowników. Jest dużo ciekawych dyskusji, czasami jest trochę śmiechu, niektórzy użytkownicy mają czasami fajne i zabawne nicki, jak np. kolega @Wybrzeże Klatki Schodowej :)
  A co myślę o was redakcjo? Tak jak już kiedyś wspominałem – dziękuję wam za całą waszą ciężką pracę, którą codziennie wykonujecie. Wiem, że nie jest łatwo pisać o kolejnych porażkach Lecha czy kompromitacjach, osobiście nie wiem, jak ciężko musiało wam być, pisząc w 2014 roku o tej kompromitacji ze Stjarnanem czy 20 maja 2018 roku… I za to wam również dziękuje. Za szczerość, bo jak trzeba, to chwalicie, a jak trzeba, to krytykujecie. I tak właśnie powinno być. Za wszystko dziękuję i szacun!

 6. Jacek_komentuje pisze:

  Dziękuję za umieszczenie w tak szacownym i elitarnym gronie :).

  Ostatnio rzadko się udzielam, bo nie bardzo mam pomysł na to, o czym pisać w tych dziwnych czasach.

  Ale mam nadzieję, że wraz z powrotem rozgrywek pod koniec tego miesiąca tematów, emocji i weny nie zabraknie, czego wszystkim szczerze życzę.

 7. MaPA pisze:

  Dzięki za wyróżnienie ale należy zaznaczyć że wszyscy którzy się udzielają na KKSLECH.com mają mniej więcej takie samo spojrzenie na Lechowe sprawy.

 8. Pawelinho pisze:

  Całkiem ciekawe spojrzenie na własnych czytelników ze strony redakcji. Swoja drogą pewnie gdyby nie było takiej nudy z powodu braku meczów to pewnie częściej udzielał, a tak na razie mogę się określić jako zwykłego czytelnika dodawanych artykułów (bo ta strona to nałóg związany z wszelkimi informacjami na temat Lecha, których nie ma znajdzie się nigdzie indziej). A tak na poważnie to generalnie nie ma co dyskutować ta lista jest jak najbardziej zasadna i bezapelacyjna.

 9. Tadeo pisze:

  Sukcesem jest znaleźć się w grupie tak znakomitych uczestników, biorących udział w zagorzałych dyskusjach , które dotyczą w większosci spraw związanych z naszym ukochanym Lechem.Życzę wszystkim kibicom nie tylko z tej listy , bo myślę że to grono z czasem się powiększy, wszystkiego dobrego , dużo zdrowia , i obyśmy byli świadkami dogrania tego nieszczęsnego sezonu , z końcowym sukcesem dla Lecha.

 10. Bart pisze:

  O, miło się tutaj znaleźć :)

Dodaj komentarz