Wyniki sondy: Żal dwóch rund finałowych

Przez ostatni tydzień w jednej z wiadomości oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda z zapytaniem, którego Lechowego wydarzenia w ostatnich latach najbardziej szkoda? Po 7 dniach pora na wyniki ostatniej ankiety. Kibice Lecha Poznań nie mieli żadnych problemów ze wskazaniem czego najbardziej jest im żal.




Aż 64,4% internautów najbardziej żałuje przegranej rundy mistrzowskiej 2018 przed którą Lech Poznań był na 1. miejscu, a później przegrał 4 kolejne spotkania u siebie i skończył trzeci. Wraz z 6,4% głosów na odpowiedź „Rundy mistrzowskiej 2017” mamy jasność czego kibicom Kolejorza najbardziej szkoda.

Dużo internautów KKSLECH.com (23,2%) żałuje także przegrania finału Pucharu Polski w 2017 roku od którego klub nie potrafi się pozbierać na wielu płaszczyznach. Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów, w naszej sondzie przez tydzień udział wzięło 2430 osób.

Wszystkim kibicom Kolejorza dziękujemy za głosy i zapraszamy do licznego udziału również w kolejnych ankietach. Następna sonda pojawi się na KKSLECH.com jeszcze przed wznowieniem rundy wiosennej 2020.



Wyniki sondy: Którego wydarzenia najbardziej szkoda?

64,4% – Rundy mistrzowskiej 2018 (4 kolejne porażki u siebie, spadek z 1 na 3. miejsce, zawalenie decydującej fazy sezonu)
23,2% – Finału PP 2017 (miało być święto, a był wstyd, ból, upokorzenie, kompromitacja i klęska ciągnąca się za klubem aż do dziś)
6,4% – Rundy mistrzowskiej 2017 (łatwego przegrania walki o tytuł w ostatnich kolejkach po wcześniejszej bolesnej porażce w finale PP)
4,3% – Finału PP 2015 (Porażka 1:2 przy prowadzeniu 1:0, mógł być drugi w historii klubu dublet)
1,3% – Najbardziej mi żal jeszcze innego Lechowego wydarzenia w ostatnich latach (napisz w komentarzu jakiego)
0,4% – Finału PP 2016 (Lech nie był gorszy, przez porażkę stracił szansę na europejskie puchary)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <







Dodaj komentarz