Reklama: Brakuje Ci Ekstraklasy? Mamy coś dla Ciebie

Na początku marca została rozegrana dwudziesta szósta kolejka Ekstraklasy. W następnej, Lech Poznań miał zmierzyć się z Legią Warszawa. Jeśli jesteś fanem futbolu, który ze zniecierpliwieniem czeka na rozstrzygnięcie sezonu, mamy dla Ciebie świetną propozycję!
FootballTeam to piłkarska gra online, z której możesz korzystać w przeglądarce. Stwórz własnego zawodnika, dołącz do klubu i zacznij wspinaczkę do najwyższych lig! Jeśli jesteś gotów na to wyzwanie, możesz też założyć własny zespół i skompletować skład złożony z prawdziwych graczy! Zamiast się nudzić i tracić wolny czas, rozpocznij wirtualną karierę piłkarską!

FootballTeam to złożona gra o piłce nożnej, która oferuje multum możliwości! Trenuj umiejętności i zdobywaj przedmioty, aby ogrywać przeciwników na murawie! Zostań jednym z kluczowych zawodników w drużynie i poprowadź ją do sukcesu w lidze i pucharach!

Najlepsze zespoły awansują do wyższych lig i walczą o trofea, powoli torując sobie drogę do udziału w najbardziej prestiżowych rozgrywkach! Jeśli klub w którym grasz nie jest w stanie nadążyć, postaraj się o transfer do silniejszej ekipy w następnym sezonie. Każda drużyna składa się wyłącznie z prawdziwych graczy i potrzeba kooperacji oraz wspólnego wysiłku, żeby osiągnąć sukces.

Dołącz do ponad 200 000 miłośników futbolu, którzy zarejestrowali się w FootballTeam! Załóż konto, stwórz własnego zawodnika i zacznij odkrywać wszystkie możliwości i moduły gry!

null

Superliga FootballTeam

Zmagania na najwyższym poziomie zawsze wzbudzają najwięcej emocji! Dlatego Superliga jest świetnym dodatkiem do FootballTeam. Są to elitarne rozgrywki, w których rywalizuje osiem najmocniejszych zespołów z całej gry. Ze względu na mniejszą liczbę klubów, zmierzą się one ze sobą czterokrotnie, zamiast standardowych dwumeczów, które odbywają się podczas sezonu.

>> Kliknij tutaj i dołącz do gry

Każda drużyna, która zakwalifikowała się do Superligi, otrzyma też szansę zagrania w Turnieju Mistrzów FootballTeam. W pozostałych ośmiu miejscach, obsadzone zostaną zespoły, które zajęły najwyższe lokaty (1-sze i 2-gie miejsce) w najsilniejszych ligach krajowych. Jeszcze więcej spektakularnej rywalizacji już teraz w FootballTeam!

Nie ma czasu do stracenia, zarejestruj się już dziś i rozpocznij karierę w FootballTeam!

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <