Wystaw swoje oceny po meczu ze Stalą Mielec

W zaległym meczu 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2019/2020, Lech Poznań wygrał na wyjeździe z I-ligową Stalą Mielec 3:1 (2:1) i awansował do półfinału pucharu krajowego. Kolejorz rozegrał dziś dwie różne połowy, jednak zrealizował zadanie dzięki czemu już w lipcu będzie miał okazję powalczyć o trofeum.

Skład Lecha Poznań w meczu ze Stalą Mielec:

Van der Hart – Butko, Satka, Crnomarković, Kostevych – Muhar (76.Skrzypczak), Tiba – Kamiński (58.Puchacz), Ramirez (65.Moder), Jóźwiak – Zhamaletdinov.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.

1. John pisze:

Chyba nie ma o czym dyskutować, najlepszy Jóźwiak, a w 2 połowie to tylko on szarpał, cały czas faulowany.
    Choć jak Stal zagrała agresywnej to już tak łatwo się nie grało.
    Kamiński niestety najsłabszy.

• F@n pisze:

Oj z jednym się nie zgodzę. Kamiński był owszem słaby, ale Muhar to inna liga. Chyba, że Muhara nawet nie brałeś do rankingu ze względu na swoją niepełnosprawność piłkarską, to wtedy się zgodzę.

• John pisze:

Faktycznie zapomniałem o Muharze, Kamiński nr 2.
      No, Muhar to zapracował na czerwoną, Żuraw chwile po tym łokciu zrobił zmianę, teraz ciekawe kogo wystawi na Legię,której środek pola jest chyba najmocniejszą stroną.

2. WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

Chłopaki widać wracają do formy po przerwie, tylko ten nieszczęsny Muhar ciągle taki sam.

• smigol pisze:

Zupełnie szczerze to mógł spokojnie wylecieć z boiska. Facet ma więcej szczęścia niż…

3. Grossadmiral pisze:

Wielu zapewne napisze że Muhar jak zwykle fatalnie według mnie wcale nie miał dobre interwencje w destrukcji przy golu winę ponosi tak samo jak drugi środkowy obrońca. Generalnie nie ma co narzekać wynik piękny gra dobra a wręcz był to najlepszy mecz w PP w tym sezonie kto oglądał wcześniejsze pewnie się ze mną zgodzi. Bardzo ważne zwycięstwo uzyskane trochę rezerwowym składem co do ocen Jóżwiak trochę spał w pierwszej połowie w drugiej lepiej chociaż więcej było szumu niż efektu fajnie że dobrą grę w drugiej połowie udokumentował bramką natomiast Puchacz słaba zmiana Timur trochę chociaż powalczył biegowo i brawa dla niego za bramkę. Podoba mi się że zagrał też Skrzypczak kiedyś te minuty trzeba dostawać. Morale po tym meczu powinno wzrosnąć gra jest niezła fizycznie dobrze bramki strzelone trochę taki poważny sparing z tego meczu wyszedł myślę ze kazdy myślał że bedzie dużo trudniej awansować

• Mosiniak pisze:

Stary,istnieje taki znak interpunkcyjny jak „,” (słownie – przecinek).
      Proszę używaj go,bo piszesz ciekawie,ale nie da się tego czytać.

• bombardier pisze:

Przygadał kocioł garnkowi!
        Niepotrzebnie zwracasz uwagę, a sam popełniasz TRZY BŁĘDY właśnie interpunkcyjne.
        Po użyciu przecinka – NALEŻY ZROBIĆ ODSTĘP.

4. kilo82 pisze:

Józiu bezdyskusyjnie numer jeden, dla mnie najsłabszy dziś Muhar, a zaraz za nim Puchacz – bardzo kiepska zmiana…

5. Didavi pisze:

Muhar poniżej wszelkiej skali. Zawalony gol. Jak zwykle spóźniony, przez to też złapał żółtą kartę. No i jeszcze powinien dostać drugą bo za ten łokieć uczciwie na nią zasłużył. Słaby Butko. Niewidoczny Kamiński i Puchacz po wejściu. Na plus Kostevych, ale tylko w ofensywie. Dobry mecz Ramireza. MVP Jóźwiak. Zdecydowanie najlepszy. Cały czas w formie. Piękny gol i piękna asysta. Wypada pochwalić Timura za bramkę. Kto by się spodziewał.

6. Pawel68 pisze:

Józiu nr.1.Liczy się awans i chyba bez kontuzji!Muhar mnie już nie przekona.Po 1 żółtej powiedziałem do kumpla zmiana!Gdyby mecz się trochę inaczej potoczył byłoby ciężko!Teraz pojechać ze szmatą i będzie super!Niestety obrona z Czarnym ,Muharem i Kostewyczem to bomba z opóżnionym zapłonem!

7. inowroclawianin pisze:

Nie oglądałem od początku i nie miałem zbyt dobrej jakości transmisji, ale z tego co udało mi się zauważyć to bez dwóch zdań najlepszy Jóźwiak. W drugiej połowie dużo chaosu na boisku. Poziom meczu raczej kiepski.

8. ArekCesar pisze:

Muhar cienizna, Puszka też coś słabo. Man of the match Jóźwiak i to nawet bez gola. Oby został jeszcze trochę i jeśli zagramy w pucharach to odszedł po nich.
    Tiba też mniej widoczny w 2 połowie. Mam nadzieje, że wróci Rogne do środka i Moder z ległą zastąpi Muhara.

• inowroclawianin pisze:

I do napadu Gytkjaer.

Jóźwiaka to próbowali łapać jak Rocky Balboa kurę.
      Ten rzut Maka pod koniec meczu był dobrym podsumowaniem, że kompletnie sobie z nim nie radzili.

9. Jacek_komentuje pisze:

Mam nadzieję, że ktoś wreszcie dojrzeje w Lechu i przyzna, że Muhar nigdy nie powinien tu trafić, a już na pewno nie zasługuje na grę w pierwszym składzie. Przyznać się do błędu to żaden wstyd. Ile by nie ważył, jest i zapewne zawsze będzie słabszy choćby od Modera. Mam nadzieję nie oglądać go już w pierwszym składzie, jeśli Jakub jest dostępny do gry.

Jóźwiak super – to jest jego sezon.

Timur powyżej oczekiwań, po dzisiejszym występie mogę zrozumieć, że wygrywa rywalizację z Pawką. Nie tylko o bramkę chodzi. Walczył, schodził do boku pokazując się do gry – chyba pierwszy występ w Kolejorzu na duży plus.

Gdybyśmy na wszystkich pozycjach potrafili dokonywać takich transferów jak wymiana Ramirez za Jevticia! Dani zjada Darko na śniadanie bez popitki!

Teraz jakby jeszcze wymienili Muhara i Crnomarkovicia na lepszych, a za Gytkjaera grajka o przynajmniej tym samym poziomie, byłoby fajnie.

• Pawel68 pisze:

@Jacek poczytałem dzisiaj dużo serwisów tak jak ja napisałem i ty teraz to Muhar jest pośmiewiskiem całej Polski.Po jego faulu i żółtej kartce był słupek z wolnego!Ja od razu mówiłem ,żeby go od razu zmienić.Póżnjej odpuścił krycie przy bramce a na końcu powinien wylecieć z hukiem z boiska jak i z Kolejorza do rezerw i grać nawet młodym juniorem za ten wyrób piłkarsko podobny!

• janczar pisze:

Na początku meczu była informacja ze Muhar dostał szansę dlatego że schudł i miał jakąś rozmowę z Żurawiem że czuje się szybszy lepszy i coś tam jeszcze. Jak dla mnie na Legie miał wyjść i wyjdzie Moder w wyjściowym składzie to ze zagrał Muhar to tylko dlatego żeby nie odsłonić wszystkich kart przed sobotą.

10. J5 pisze:

Lech zrobił to co musiał i tyle. Pierwsza połowa była niezła, druga słabsza, ale pewnie zaważył na grze w drugiej części korzystny wynik i rywal który jakością nie porywał. Widać było w grze Kolejorza długą przerwę, w tyle głowy mecz z liderem i trochę oszczędzania sił. Jóźwiak najlepszy, potem Ramirez, Kostewycz w ofensywie, Żamaletdinov który zrobił to co zrobić powinien napastnik. Tiba zaliczył występ dyskretny, w defensywie dało się zauważyć brak Rogne, i nawet van der Hart nie był pewny przy rozegraniu piłki. Kamiński, Puchacz, Skrzypczak słabo,najlepszy z rezerwowych dziś to Moder. Muhara za to oglądać w drużynie już nie powinniśmy. Mimo problemów Żuraw dobrze ogarnął jedenastkę, pewnie ze względu na sobotni mecz drużyna zagrała oszczędniej, i z konieczności nie wszyscy piłkarze mogli zagrać, zwłaszcza Rogne którego brak był widoczny. O dziwo Gil sędziował całkiem nieźle, a jedyny błąd popełnił na korzyść Lecha nie wyrzucając z boiska Muhara. Jak na pierwszy mecz po tak długiej przerwie, było całkiem nieźle. Teraz trzeba zapomnieć o dzisiejszym pojedynku i skupić się na spotkaniu z liderem. Dobrze że na Bułgarskiej

Racja z tym Gilem.Ja zawsze przeciw sędziom,ale dzisiaj był uczciwy!Przy główkoręce jak był var byłem dziwnie spokojny,że musiał nam karnego nie może dać…A chyba będzie w Poznaniu w sobotę jako główny?

Jak dla mnie Gil trochę dał ciała. 1. z tą niby ręką mógł to puścić. Szczerze jakoś nie widziałem tam ręki a powtórki pokazały że jeżeli już to było coś po odbiciu piłki od głowy obrońcy. 2 Muhar drugie żółtko i wylot wiem nasz zawodnik ale bez jaj, gdyby to naszego tak z łokcia potraktowali to od słów na „k” i „ch” Poznań by grzmiał:). 3. Mak wylot za atak w końcówce na Jóźwiaku przecież to mma było a nie piłka nożna ta gnida zrobiła to jak by chciał go wykosić na mecz z Legią.

Ja na Gila wieszałem zawsze psy, ale daj boże, żeby wszyscy nam tak sędziowali to będzie ok. Błąd to karny, którego nie było – wycofał sie, brak drugiej żółtej dla Muhara, a w konsekwencji nie ukarał Maka, któremu kartka się też należała.