Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Dariusza Żurawia oraz opiekuna gospodarzy, Macieja Bartoszka na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 30. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020, MKS Korona Kielce – KKS Lech Poznań rozegranym w niedzielę, 14 czerwca, o godzinie 18:00.Dariusz Żuraw (trener Lecha):„Przyjechaliśmy po zwycięstwo, po 3 punkty, bo tylko wygrana dawała nam 4 mecze u siebie dzięki 4. miejscu. Wiedzieliśmy, że Korona walczy u utrzymanie i będzie trudnym przeciwnikiem, w pierwszej połowie nie znaleźliśmy sposobu na solidnie grającego rywala. W drugiej połowie mecz się otworzył, z przebiegu gry zasługiwaliśmy na zwycięstwo i zrealizowaliśmy swój cel.”

„Pokazaliśmy w ostatnich meczach, ze umiemy grać w piłkę i stwarzać sytuacje. Jesteśmy dziś zadowoleni, ponieważ mimo problemów w pierwszej połowie wygraliśmy 3:0 na trudnym terenie.”Maciej Bartoszek (trener Korony):„Wynik nie cieszy i jest to porażka zbyt wysoka. Z tak dobrym przeciwnikiem i z tak grającym w piłkę nie ustrzegliśmy się błędów, a z tak silnym rywalem trzeba jeszcze wykorzystywać sytuacje. Mam wrażenie, że Lech wykorzystał wszystkie nasze błędy w 100%. Momentami były fragmenty, kiedy graliśmy z Lechem jak równy z równym i to cieszy. Porażka jest na pewno za wysoka, pomogliśmy przeciwnikowi w niektórych sytuacjach. Musimy szybko wrócić do zdobywania goli.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. J5 pisze:

    Wygląda na to że w pierwszej połowie Korona ” się zabiegała „.