Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Pogonią

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów sprzed paru dni od piątku, 19 czerwca kibice będą mogli zapełniać dany stadion w 25%. Tym samym w środę, 24 czerwca, o godzinie 20:30 mecz Lecha Poznań z Pogonią Szczecin będzie mogło zobaczyć dokładnie 10402 widzów. Tydzień przed tym spotkaniem w ramach 32. kolejki klub ruszył już z pierwszym etapem sprzedaży wejściówek.Zakup biletów jest możliwy tylko po zalogowaniu na klubową stronę biletową – bilety.lechpoznan.pl. Obowiązuje limit zakupu 6 biletów z jednego konta wyłącznie dla uprawnionych kibiców w danym etapie sprzedaży. Wybór miejsc obok siebie możliwy jest w obrębie jednej transakcji, bez późniejszej możliwości zmiany miejsca. Przy każdej transakcji zakupu system biletowy utworzy wokół wybranych miejsc wymagany bufor bezpieczeństwa.

I etap sprzedaży:

Możliwość pobrania biletów mają wyłącznie posiadacze karnetów o nazwie „Sezon 2019/2020” „oraz Wiosna2020 + Runda Finałowa”. Po zalogowaniu i wprowadzeniu danych kibica system zweryfikuje upoważnienie do pobrania wejściówki na mecz w cenie 0 zł. Dotychczasowe miejsca karnetowe nie mogą zostać zachowane przez co przed każdym kolejnym spotkaniem Kolejorza należy wybrać nowe miejsce i pobrać nowy bilet na konkretny mecz.

* – Posiadacze karnetu Wiosna 2020 będą mieli dostęp do darmowej wejściówki tylko w przypadku pierwszych dwóch meczów grupy mistrzowskiej 2019/2020

II etap sprzedaży:

Sprzedaż zamknięta dla uczestników klubowego programu „Lechici” posiadających co najmniej rangę Młodzik oraz dla posiadaczy voucherów #wGóręSerca. II etap sprzedaży zacznie się w sobotę, 20 czerwca, o godzinie 10:00.

III etap sprzedaży:

Otwarta sprzedaż biletów na pozostałe miejsca dla wszystkich zainteresowanych kibiców Lecha Poznań. Sprzedaż w III etapie zacznie się w poniedziałek, 22 czerwca o 10:00.

Każda osoba obecna na trybunach przez czas trwania imprezy masowej jest zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych kibiców oraz bezwzględnego dostosowania się do obowiązującego regulaminu. Zgodnie z rozporządzeniem mówiącym o możliwym zajęciu maksymalnie 25% powierzchni każdego stadionu mecze Kolejorza przy Bułgarskiej może maksymalnie oglądać 10402 widzów. Wejściówki na mecze są dostępne tylko w formie wydruku samodzielnego lub biletu mobilnego. Plastikowe karty kibica nie będą obowiązywać. Bilety będą gotowe do pobrania najpóźniej 2 dni przed danym meczem.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <