Lechici wyróżnieni po ostatnich meczach

W ciągu ostatniego tygodnia Lech Poznań zdobył tylko 5 punktów na 9 możliwych i strzelił 4 gole na wyjazdach. Mimo nieco rozczarowujących wyników oraz niezadowalającej gry w minionych 3 meczach kolejni lechici zostali wyróżnieni m.in. w magazynach ligowych zajmujących się PKO Ekstraklasą. Dużo jest ostatnio szumu wokół Jakuba Kamińskiego, który przyćmił Kamila Jóźwiaka.31. kolejka:

Lechici najwięcej braw w Polsce zebrali po dość niespodziewanej wygranej z Piastem w Gliwicach 2:0. Po raz 4 do jedenastki kolejki według Ekstraklasy SA trafił Jakub Moder. Strzelca gola na 1:0 z rzutu wolnego wyróżnił także Canal+ Sport oraz TVP Sport (po raz 4 w tym sezonie). W poniedziałkowym magazynie GOL dodatkowo 2 raz w rozgrywkach wyróżniono jeszcze Mickiego Van der Harta.

33. kolejka:

Po niedzielnym meczu ze Śląskiem po raz 2 w bieżących rozgrywkach do jedenastki weekendu trafił Jakub Kamiński. 18-latka wyróżniono również w TVP Sport.

Moder młodzieżowcem miesiąca?

Już wkrótce młodzieżowcem miesiąca czerwca może zostać Jakub Moder z Lecha Poznań, którego rywalami w walce o statuetkę są obrońca Kamil Piątkowski z Rakowa Częstochowa, a także skrzydłowy Śląska Wrocław, Przemysław Płacheta. O wygranej zdecydują trenerzy wraz z piłkarzami innych klubów.

Wielu młodzieżowców nominowanych

Wychowankowie Lecha Poznań zostali jeszcze docenieni w niedzielnym magazynie ligowym na Canale Plus. W jedenastce młodzieżowców znalazło się miejsce dla Tymoteusza Puchacza, Jakuba Modera i Kamila Jóźwiaka. Na ławce znalazł się będący ostatnio na fali Jakub Kamiński oraz Robert Gumny, który wraca do formy po paru miesiącach przerwy.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. J5 pisze:

    Słabe to pocieszenie po dwóch ostatnich meczach. Żeby odnieśli chociaż jedno zwycięstwo….