Zapowiedź: Lech II – Resovia

W niedzielę, 5 lipca, o godzinie 17:00 w meczu 30. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, Lech II Poznań zagra na swoim boisku z walczącą o awans do I-ligi Resovią Rzeszów. Przed rezerwami Kolejorza już ostatnich 5 kolejek debiutanckich rozgrywek na szczeblu centralnym i ostatnie punkty do zdobycia potrzebne do utrzymania jak tlen.Rezerwy Lecha Poznań długo głównie remisowały i jakoś udawało się im być nad strefą spadkową. Problem zrobił się kiedy drugi zespół przegrał 2 mecze w Łodzi oraz w Stalowej Woli. Najpierw Kolejorz wylądował pierwszy raz w tym sezonie pod kreską, teraz jest tuż nad nią wyprzedzając 2 inne drużyny tylko najlepszym bilansem w tzw. „małej tabelce”. Lech II Poznań chcąc się utrzymać musi zacząć wygrywać. Jutro jego rywalem we Wronkach będzie aspirująca do awansu Resovia Rzeszów, którą „niebiesko-biali” bardzo dobrze znają m.in. dzięki rywalizacji w Pucharze Polski. Klub z Podkarpacia mający najlepszą obroną w lidze jest na razie piąty. Wysoka pozycja barażowa wynika przede wszystkim z dobrej gry jesienną. Aktualnie zespół ten ma serię 8 kolejnych meczów bez zwycięstwa remisując w tym czasie aż 5 razy.

Trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski w niedzielne popołudnie będzie mógł skorzystać z rezerwowych piłkarzy, którzy dziś przeciwko Legii Warszawa nie zagrają. Zawieszony na 2 spotkania za kartki jest kapitan rezerw Grzegorz Wojtkowiak, a na 1 kolejkę Paweł Tupaj. W ekipie Resovii Rzeszów z powodu nadmiaru kartek nikt nie pauzuje.

Arbitrem niedzielnych zawodów we Wronkach będzie Dawid Bukowczan z Żywca. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II Poznań wynosi 2.45, na remis 3.30, a na triumf Resovii Rzeszów 2.65. Niedzielny mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw Kolejorza będzie dostępna w LechTV na YouTube. Początek meczu 30. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, KKS Lech II Poznań – CWKS Resovia Rzeszów w niedzielę, 5 lipca, o godzinie 17:00 na Stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. Jesienią rezerwy Kolejorza przegrały na Podkarpaciu 2:3.Mecz: KKS Lech II Poznań – CWKS Resovia Rzeszów
Rozgrywki: 30. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Niedziela, 5 lipca, godz. 17:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A, Wronki
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Miejsce gospodarzy: 14
Miejsce gości: 5
Najlepszy strzelec gospodarzy: 8 – Szymczak
Najlepszy strzelec gości: 9 – Świderski
Domowa forma gospodarzy: 6-5-3, 23:19
Wyjazdowa forma gości: 5-5-4, 17:12
Transmisja: LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 2.45 – 3.30 – 2.55
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +27°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: 1

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <