Lech z planem na Lechię i gotów na jej roszady

Jutro po godzinie 20:00 jedynym celem Lecha Poznań jest awans do 11 w historii klubu finału Pucharu Polski. Żeby Kolejorz dnia 24 lipca bił się o Puchar musi wcześniej wyeliminować obrońcę trofeum, który w ostatniej kolejce ligowej pokazał co teraz liczy się najbardziej. Drugi trener Kolejorza, Karol Bartkowiak nie ukrywa, że wszyscy dobrze przeanalizowali „biało-zielonych” mając plan na tego przeciwnika.O poprzednim meczu

„Z Legią byliśmy zdecydowanie lepsi w pierwszej połowie, w drugiej Legia dominowała. Dużo zrobił wynik, wyszliśmy na drugą połowę skoncentrowani, długo udało nam się nie stracić bramki. Nasza gorsza gra w drugiej połowie mogła wynikać także z bardzo wysokiego tempa, które narzuciliśmy w pierwszej odsłonie.”

O ewentualnych zmianach na mecz z Lechią

„Po meczu z Legią od razu nastąpiła odnowa biologiczna zawodników, którzy grali więcej niż 30 minut. Były badania poziomu zmęczenia, były obserwacje piłkarzy podczas treningów, rotacje są wliczone w piłkę, ale nie jest powiedziane, że one będą. Jeśli będą rotacje, to nadal będziemy grać swoją piłkę. Nawet mimo rotacji jesteśmy w stanie utrzymać dobry poziom gry. Wszyscy piłkarze dobrze się czują, jesteśmy dobrze przygotowani pod względem fizycznym. Jutro na pewno wyjdziemy na mecz w najsilniejszym składzie.”

O Lechii

„Mamy plan na zatrzymanie całej Lechii. Analizowaliśmy Lechię z ostatniego spotkania i poprzednich meczów. Wiemy, że w sobotę paru zawodników nie grało. Nasz zespół przeanalizowali już tego rywala, wiemy czego możemy się spodziewać, jesteśmy przygotowani na zmiany w składzie, które zejdą w składzie Lechii. Lechia często zmienia ustawienie, zmienia sposób pressingu. Mam nadzieję, że Lechia niczym nas jutro nie zaskoczy. Mamy plan na Lechię.”

O istotności trwającego tygodnia

„To ważny tydzień dla klubu, dla zespołu, dla wszystkich. Wiemy o co gramy, gramy o Puchar Polski, gramy o Mistrzostwo Polski. W każdym meczu dążymy do zwycięstwa. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do meczu z Lechią. Jutro zobaczymy na boisku, który zespół jest lepszy.”

O sytuacji kadrowej

„Thomas Rogne nie będzie mógł jutro zagrać. Nadal jest pod opieką fizjoterapeutów, lekarzy. Wszyscy inni zawodnicy są zdrowi i są do naszej dyspozycji.”

O nowym bramkarzu, który dołączył do zajęć

„Filip Bednatek to bardzo otwarta, uśmiechnięta osoba. Widzi swoją rolę w Lechu, nie może nam pomóc teraz na boisku, ale może pomóc podczas treningów. Bednarek może pomóc choćby Krzysztofowi Bąkowskiemu, dawać jemu wskazówki i przekazywać to co nauczył się na zachodzie.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 8

 1. F@n pisze:

  O tej rotacji to ładne pieprzenie. Praktycznie ktokolwiek nie wejdzie to tracimy jakość.

 2. John pisze:

  Thomas Rogne nadal jest pod opieką fizjoterapeutów,lekarzy.
  Całe ku*wa szczęście, że Crnomarković się ogarnął,ale trzeba szukać kolejnego ŚO.

 3. PAWEL pisze:

  to prawda, gramy bez ławki…

 4. inowroclawianin pisze:

  Oby nasza pomoc i Gytkjaer zrobili jutro swoje.

 5. Bart pisze:

  Rozwiązać w trybie pilnym kontrakt z półinwalidą Rogne i sprowadzić w jego miejsce kogoś kto będzie mieć zdrowie do sportu albo nie będzie sobie lecieć w kulki

Dodaj komentarz