Wypożyczeni z następnymi minutami

W rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 wypożyczonych do innych klubów jest łącznie pięciu piłkarzy Lecha Poznań. Dwóch zawodników występuje za granicą, jeden w II-lidze, jeden piłkarz w I-lidze, a jeden gracz w Ekstraklasie. Wszyscy wypożyczeni piłkarze są w trochę inne sytuacji.Wiktor Pleśnierowicz (AS Roma)

19-letni obrońca ostatni raz zagrał 18 stycznia. Później stracił miejsce w składzie aż w marcu sezon 2019/2020 w Primaverze został przerwany. Wiktor Pleśnierowicz zakończył przygodę w juniorach Romy na 9 rozegranych meczach. Wraca do Lecha Poznań, Włosi nie wykupią tego zawodnika, jego dalsza przyszłość nie jest znana.

Minuty: 493
Mecze: 9 (1 w Pucharze Włoch)
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 1

Lukasz Norkowski (GKS Jastrzębie)

Łukasz Norkowski cały czas regularnie gra w GKS-ie Jastrzębie. 20-letni środkowy pomocnik opuścił dotąd tylko 3 mecze ligowe w tym 1 spotkanie z powodu pauzy za kartki. Jego klub jest jednak w kryzysie, miał walczyć o baraże, a tymczasem ma obecnie tylko 2 oczka przewagi nad strefą spadkową.

Minuty: 2051
Mecze: 29 (2 w PP)
Gole: 0
Asysty: 2
Kartki: 4
Czerwona kartka: 1

Bartosz Mrozek (GKS Katowice)

Bramkarz Bartosz Mrozek to cały czas filar defensywy GKS-u Katowice. Jego klubowi wiedzie się ostatnio różnie, jest trzeci, ale ma tylko 1 oczko straty do 2. pozycji dającej bezpośredni awans do I-ligi. 20-letni golkiper ma w końcówce o co grać mogąc jednocześnie nabierać niezbędnego doświadczenia.

Minuty: 2760
Mecze: 30 (2 w PP)
Puszczone gole: 29
Czyste konta: 7
Kartki: 3

Joao Amaral (Pacos de Ferreira)

Joao Amaral po powrocie do Portugalii rozegrał już 15 spotkań będąc ostatnio coraz ważniejszą postacią w zespole Pacosu. 29-latek ostatnich 6 meczów rozpoczynał w pierwszym składzie notując 2 pełne mecze. Jego zespołowi wiedzie się coraz lepiej. Jest już trzynasty, ma 7 oczek przewagi nad strefą spadkową, do końca sezonu zostały 4 kolejki.

Minuty: 771
Mecze: 15 (1 w Pucharze Portugalii)
Gole: 1
Asysty: 1
Kartki: 4
Czerwona kartka: 1

Tymoteusz Klupś (Piast Gliwice)

Wypożyczenie Tymoteusza Klupsia do Piasta to cały czas jedno wielkie nieporozumienie. Dotąd 3 mecze, 2 ligowe i tylko 74 minuty spędzone na boisku. 20-latek po przerwie spowodowanej koronawirusem rozegrał zaledwie 13 minut, ostatni raz na murawie pojawił się 9 czerwca.

Minuty: 74
Mecze: 3 (1 w PP)
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0
Czerwona kartka: 0

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. F@n pisze:

    Klupś niech do rezerw wróci.