Wasze oceny za mecz z Lechią

Mickey van der Hart (średnia ocen: 4,99) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w pucharowym meczu z Lechią Gdańsk. Zaraz za nim byli Jakub Moder (4,69) oraz Pedro Tiba (4,22). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Juliusz Letniowski (średnia ocen: 1,82). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania piłkarzy.Mickey van der Hart
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 43,8%
Średnia ocen: 4,99

Bohdan Butko
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 52,3%
Średnia ocen: 3,99

Lubomir Satka
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 52,3%
Średnia ocen: 3,89

Djordje Crnomarković
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 41,1%
Średnia ocen: 3,22

Tymoteusz Puchacz
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 38,4%
Średnia ocen: 4,15

Jakub Moder
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 50,9%
Średnia ocen: 4,69

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 41,1%
Średnia ocen: 4,22

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 38,4%
Średnia ocen: 3,46

Dani Ramirez
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 44%
Średnia ocen: 3,52

Kamil Jóźwiak
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 32,4%
Średnia ocen: 3,08

Christian Gytkjaer
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 35,3%
Średnia ocen: 2,56

Rezerwowi:

Juliusz Letniowski
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 43,6%
Średnia ocen: 1,82

Volodymyr Kostevych
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 41,8%
Średnia ocen: 2,66

Filip Marchwiński grał za krótko, by był poddany ocenieTrener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

2 – 33,1%

Poziom meczu Lech – Lechia 1:1 k.3:4

4 – 34,9%

Sędzia meczu Tomasz Musiał (Kraków)

2 – 37,5%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

41,2% – Zlatan Alomerović

Skład Lecha Poznań w meczu z Lechia Gdańsk:

Van der Hart – Butko, Satka, Crnomarković, Puchacz (100.Kostevych) – Moder, Tiba (109.Marchwiński) – Kamiński (73.Letniowski), Ramirez, Jóźwiak – Gytkjaer.

Od najlepszego do najsłabszego:

4,99 – Van der Hart
4,69 – Moder
4,22 – Tiba
4,15 – Puchacz
3,99 – Butko
3,89 – Satka
3,52 – Ramirez
3,46 – Kamiński
3,22 – Crnomarković
3,08 – Jóźwiak
2,66 – Kostevych
2,56 – Gytkjaer
1,82 – Letniowski

Marchwiński (bez oceny)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <6 komentarzy

 1. J5 pisze:

  Van der Harta chyba najmocniej z całego zespołu zrozumiał wagę tego spotkania, chciał zdobyć ten puchar i dał z siebie wszystko. Gdyby nie trzej koledzy którzy nie potrafili oddać chociaż dobrego strzału, bo wiadomo że bramkarz nawet dobry strzał może obronić, można by o nim powiedzieć że wybronił dwa mecze pucharowe!!!
  Mamy to co mamy, czyli tradycyjnie już nic, nie potrafimy niczego wygrać, i jest szansa co najwyżej na jakieś pocieszenie w postaci medalu i eliminacji europejskich pucharów, choć nie ma pewności czy nasze panienki po odpadnięciu z Pucharu Polski się nie załamują , i nie przewalą reszty meczów lądując na czwartym miejscu z ręką w śmierdzącym nocniku. To jest pokłosie długotrwałych rządów tych dwóch nieudaczników z zarządu, i filozofii Jacka Rutkowskiego który nawet z dumy Wielkopolski musi zarabiać, zamiast czcić ją, zdobywać trofea. Z tą zgnilizną wroniecką zawsze wyłożymy się na ostatniej prostej. Tak już więcej być nie może. Potrzebujemy kochającego futbol właściciela. Może jest to możliwe?

 2. Przemo33 pisze:

  Wielkie brawa dla Harta za te dwa obronione karne, za walkę z bólem. Na prawdę szacun. Można na niego narzekać, ale choćby za ten mecz go zapamiętam i będę chwalił.

 3. Michu73 pisze:

  Przyłączam się do pochwał dla VdH. On powinien zostać bohaterem tego spotkania. Zrobił więcej niż mógł, szkoda tylko, ze nie miało to przełożenia na wynik drużyny. Z mojej strony, szacunek i podziękowania dla naszego bramkarza po tym meczu.

 4. 100h2o pisze:

  Szacunek też dla oceniających .
  Oceniających którzy potrafili utrzymać nerwy na wodzy i zgodnie z tym co się działo w trakcie meczu SPRAWIEDLIWE ocenić wszystkich piłkarzy. No bo przecież jakby powiedział Czernomyrdin „chcieli jak nigdy a wyszło jak zawsze”.
  W niejednym klubie kibice postawiliby w takim przypadku WSZYSTKIM graczom ZERO.

 5. kilo82 pisze:

  Na pewno wielki szacun dla Harta za postawę w środę. W meczach ligowych nie zaprezentował raczej umiejętności obrony karnych, w przeciwieństwie do bramkarza Lechii, a pokazał się z naprawdę świetnej strony (szkoda, że tego pierwszego strzału, który miał na dłoni nie udało się wyjąc). Pokazał charakter broniąc z taką kontuzją, wielkie brawa.

 6. Radomianin pisze:

  To był bardzo dobry mecz dlatego takie oceny….ale znowu odpadli znowu zrobili wstyd kolejny do kolekcji.. brawo że bramkarz pokazał jaja i umie bronić karne..tylko że serie rzutow karnych to max z 2 razy w sezonie są. Potrzebujemy wreszcie dobrego bramkarza!!