Lechici wyróżnieni za ostatni mecz i czerwiec

Ostatnie tygodnie w rozgrywkach PKO Ekstraklasy nie były dla Lecha Poznań złym czasem. Kolejorz wdrapał się na 3. miejsce w ligowej tabeli, ma tyle samo oczek co wicelider i jednocześnie 3 punkty przewagi nad czwartą drużyną. Po ostatnim meczu ligowym oraz czerwcu 2020 kolejni przedstawiciele Lecha Poznań zostali wyróżnieni.W jedenastce 34. kolejki według TVP Sport znaleźli się młodzieżowcy – Jakub Moder, Jakub Kamiński oraz Kamil Jóźwiak. Wszyscy ci zawodnicy zaliczyli gola lub asystę w meczu z Legią Warszawa. Ta sama trójka trafiła do jedenastki kolejki według Ekstraklasy SA.

Internauci C+ Sport najlepszym graczem całej ostatniej serii spotkań PKO Ekstraklasy 2019/2020 wybrali za to pomocnika Kolejorza, Jakuba Modera, który zanotował asystę przy bramce na 1:0.

Wyróżniony po ostatnim meczu ligowym został jeszcze Jakub Kamiński. Gol 18-latka na 2:0 w meczu z Legią Warszawa został wybrany najładniejszą bramką ostatniej serii spotkań.

To nie koniec wyróżnień dla wychowanków Lecha Poznań. Jakub Moder dostał nagrodę Młodzieżowca Miesiąca PKO Banku Polskiego i wkrótce odbierze statuetkę za miesiąc czerwiec. 20-latek nie jest pierwszym lechitą w tym sezonie, który został nagrodzony. Wcześniej młodzieżowcem danego miesiąca został Robert Gumny oraz Kamil Jóźwiak.

Ostatnie wyróżnienie trafiło do Dariusza Żurawia. Szkoleniowiec Kolejorza został trenerem czerwca w PKO Ekstraklasie 2019/2020. To pierwsze wyróżnienie dla opiekuna Lecha Poznań w tym sezonie. Na Żurawia zagłosowało aż 6 innych trenerów ekstraklasowych klubów. Szkoleniowiec „niebiesko-białych” jednym głosem wyprzedził Aleksandara Vukovicia.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. olos777 pisze:

    Moder obecnie bije Jóźwiaka na głowę pod względem umiejętności,wyszkolenia,podania i chłodnej głowy!To chyba najlepszy piłkarz na swojej pozycji w e-klapie.Jóźwiaka przy najbliższej okazji sprzedać, bo on już lepszy niestety nie będzie.Irytują mnie już te jego chaotyczne ruchy i podania,które są niedokładne i najczęściej za mocne.No i te jego strzały,które wyglądają jak „pierdy”Sorry,ale tak to wygląda-chaos i jeszcze raz chaos.

Dodaj komentarz