Trwa sprzedaż biletów na ostatni mecz

Za 4 dni Lech Poznań zakończy się sezon 2019/2020. W niedzielę, 19 lipca, o godzinie 17:30 rywalem Kolejorza przy Bułgarskiej będzie od lat niewygodna Jagiellonia Białystok z którą „niebiesko-biali” w tych rozgrywkach 2 razy zremisowali wynikiem 1:1. Jaga o nic już nie walczy, z kolei Lech wciąż ma szanse na tytuł wicemistrza Polski.Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów od piątku, 19 czerwca kibice mogą zapełniać dany stadion w 25%. Tym samym mecz z Jagiellonią Białystok będzie mogło zobaczyć dokładnie 10402 widzów.

37. kolejka: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (niedziela, 19 lipca, godz. 17:30)

I etap sprzedaży na mecz pucharowy (od 10.07.2020 godz. 12:00):

Możliwość pobrania biletów mają wyłącznie posiadacze karnetów o nazwie „Sezon 2019/2020” „oraz Wiosna2020 + Runda Finałowa”. Posiadacz karnetu może dokupić dodatkowo maksymalnie 5 biletów dla swoich najbliższych w jednej transakcji.

II etap sprzedaży na mecz pucharowy (od 14.07.2020 godz. 12:00):

Otwarta sprzedaż biletów na pozostałe miejsca dla wszystkich zainteresowanych kibiców Lecha Poznań.

Rabaty biletowe i karnetowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Bilety na mecz Lech – Jagiellonia

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 50 zł
Ulgowy: 40 zł
Dziecko: 10 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 35 zł
Ulgowy: 28 zł
Dziecko: 10 złKażda osoba obecna na trybunach przez czas trwania imprezy masowej jest zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa aż do zajęcia swojego miejsca, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych kibiców oraz bezwzględnego dostosowania się do obowiązującego regulaminu. Zgodnie z rozporządzeniem mówiącym o możliwym zajęciu maksymalnie 25% powierzchni każdego stadionu mecze Kolejorza przy Bułgarskiej może maksymalnie oglądać 10402 widzów. Wejściówki na mecze są dostępne tylko w formie wydruku samodzielnego lub biletu mobilnego. Plastikowe karty kibica nie będą obowiązywać. Bilety będą gotowe do pobrania najpóźniej 2 dni przed danym meczem. Z jednego konta można zakupić 6 biletów dla osób, które wspólnie dzielą gospodarstwo domowe. Przy zakupie powyżej 3 wejściówek w jednej transakcji cena każdego z nich zmniejszy się o 20%! Przed meczami kasy stadionu są nieczynne.

Przydatne numery i adresy:

tel. 602-368-268 lub 602-368-369 (pn-pt. 9:00-17:00)
bilety.lechpoznan.pl
bok.lechpoznan.pl

null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

 1. Ostu pisze:

  Że tak powiem – zburze ten miły nastrój…
  Kolejna sprzedaż biletów…?!
  To kiedy klub okaże się fair w stosunku do swoich kibiców…?
  – do karnetowiczow…
  – do Tych co no kupili bilety na mecz z leglą, który się nie odbył…
  – dla tych co mieli dostawać 2x tyle za wpłaty…
  – dla tych co #wgoreserca…
  To że oszukują kibiców – właściwie to przestali komunikować cokolwiek – w sprawach sportowych to jedno, ale kiedy mają spełnić te wszystkie obietnice finansowe…?!
  Przecież to były i są jakieś zobowiązania i umowy – nawet wypowiedziane w formie komunikatów do kibiców – ale jednak Umowy…

  No chyba, że to jest kolejna „obietnicą zapłaty w przyszłości” – w przyszłym sezonie będzie lepiej to Wam to wynagrodzimy…
  Czy ktoś jeszcze wierzy w to, że zarządzik unormuje sytuację z kibolami…?!

 2. Luna23 pisze:

  Po co się kolego wcinasz miedzy wódkę a zakonskę? Nie słychać zeby ktoś z kibiców miał zastrzeżenia co do umów i rozliczeń z klubem, poza tobą jednym który dzielnie bojkotuje, regularnie ogląda tego strasznego Lecha rutkowskich i wiecznie marudzi jak to jest źle w tym klubie. Pieniądze wyłożyli kibice ktorzy są z Lechem na dobre i złe, a nie tylko wtedy kiedy nie ma w klubie Rutka. Stań z boku i zajmij się swoimi kompleksami