Zapowiedź: Bytovia – Lech II

W niedzielę, 19 lipca, o godzinie 18:00 w meczu przedostatniej 33. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, Lech II Poznań zagra na wyjeździe z faworyzowaną Bytovią Bytów. Naszym rezerwom do utrzymania się na 3 froncie brakuje już bardzo, bardzo niewiele. Jutro cenny byłby nawet remis.Lech II Poznań jest ostatnio na fali wznoszącej. Kolejorz wygrał 3 ostatnie mecze, wydostał się ze strefy spadkowej i awansował na bardzo wysoką 8. lokatę. Z kolei Bytovia Bytów zwyciężyła w ostatnich 2 spotkaniach zajmując wysokie, barażowe 4. miejsce. Niezła pozycja spadkowicza z I-ligi nie jest żadną niespodzianką. W Bytowie gra bowiem wielu byłych ekstraklasowiczów, którymi są Krzysztof Bąk, Deleu, Daniel Feruga, Przemysław Lech, Paweł Zawistowski oraz dawny lechita Maciej Gostomski. Z takim składem Bytovia ze spokojem może się bić o awans i taki jest cel jutrzejszego przeciwnika Lecha II Poznań. Nasze rezerwy także mają swój cel. Aktualnie mając 3 oczka przewagi nad strefą spadkową walczą o jak najszybsze utrzymanie się w sposób matematyczny w II-lidze.

Ze względu na wypadający mecz z Jagiellonią Białystok tego samego dnia co pojedynek rezerw trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski nie będzie mógł jutro skorzystać z usług zbyt wielu rezerwowych z pierwszej drużyny Kolejorza. W naszym zespole nikt nie musi pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek. Identyczna sytuacja panuje w ekipie Bytovii Bytów prowadzonej przez Adriana Stawskiego. Do kadry meczowej przeciwnika po zawieszeniu powróci czołowy snajper II-ligi, Karol Czubak, który do tej zdobył 17 goli.

Arbitrem niedzielnych zawodów w Bytowie będzie Marcin Kochanek z Opola. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Bytovii Bytów wynosi 1.95, na remis 3.40, a na zwycięstwo Lecha II Poznań 3.60. Niedzielny mecz zgromadzi na trybunach około 300 osób. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw Kolejorza będzie dostępna w systemie PPV za 15 zł na stronie tvcom.pl. Początek meczu 33. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, Bytovia Bytów – KKS Lech II Poznań w niedzielę, 19 lipca, o godzinie 18:00 na stadionie MOSiR mieszczącym się przy ulicy Mickiewicza 13 w Bytowie. Jesienią rezerwy Kolejorza niespodziewanie pokonały we Wronkach ekipę „Czarnych Wilków” rezultatem 3:0.Mecz: Bytovia Bytów – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 33. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Niedziela, 19 lipca, godz. 18:00
Stadion: MOSiR, ul. Mickiewicz 13
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Miejsce gospodarzy: 4
Miejsce gości: 8
Najlepszy strzelec gospodarzy: 17 – Czubak
Najlepszy strzelec gości: 12 – Szymczak
Domowa forma gospodarzy: 10-4-2, 29:19
Wyjazdowa forma gości: 4-5-7, 18:24
Transmisja: tvcom.pl (PPV za 15 zł)
Bukmacherzy 1 x 2: 1.95 – 3.40 – 3.60
Przewidywana frekwencja: ok. 300
Prognozowana pogoda: +26°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

  1. kri$$ pisze:

    Remis to będzie sukces.

  2. Ostu pisze:

    No to sobie nie poobserwujemy Karola z Bytovi…

  3. inowroclawianin pisze:

    Jaki wynik?