Ostatnie wyróżnienia dla lechitów w tym sezonie

Na koniec sezonu 2019/2020 zespół Lecha Poznań wysoko pokonał Jagiellonię Białystok co przełożyło się na kolejne, ostatnie już w sezonie wyróżnienia dla zawodników Kolejorza. Nasi piłkarze po zwycięstwie aż 4:0 zdominowali jedenastkę 37. kolejki PKO Ekstraklasy. Wyróżnieni zostali także młodzieżowcy Lecha Poznań.Po meczu z Jagiellonią w jedenastce kolejki według Ekstraklasy znalazło się aż 5 lechitów. Byli nimi Christian Gytkjaer (9 raz), Dani Ramirez (10 raz), Pedro Tiba (4 raz), Tymoteusz Puchacz (4 raz) i Djordje Crnomarković (1 raz).

Czterech graczy po ostatnim weekendzie wyróżnił Canal Plus Sport. W jedenastce 37. kolejki był Christian Gytkjaer, Pedro Tiba, Dani Ramirez oraz Tymoteusz Puchacz.

Dodatkowo Christian Gytkjaer został uznany najlepszym piłkarzem 37. kolejki PKO Ekstraklasy 2019/2020. Internauci Canal Plus Sport mogą jeszcze wybrać jedną z bramek „Gyta” najładniejszym golem minionego weekendu.

Wyróżnienie otrzymało jeszcze 3 młodzieżowców Lecha Poznań. Wychowankowie Kolejorza – Jakub Moder, Tymoteusz Puchacz i Kamil Jóźwiak trafili do jedenastki młodzieżowców całego sezonu 2019/2020 piłkarskiej PKO Ekstrakalsy.

Nowy sezon 2020/2021 na szczeblu Ekstraklasy zacznie się już w piątek, 21 sierpnia. Ma on składać się tylko z 30 kolejek, dlatego wygrane od początku rozgrywek będą niezwykle cenne. Regularne zwycięstwa Kolejorza pozwolą kolejnym lechitom znajdować się w jedenastkach konkretnego weekendu.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. Przemo33 pisze:

    W pełni zasłużone te wyróżnienia. Oby w następnym sezonie kolejni nasi gracze i wychowankowie byli wyróżniani jak najczęściej.

  2. ShaggyPMI pisze:

    Pedro Tiba moim zdecydowanie najlepszym piłkarzem sezonu
    Tak, wiem Gytkjaer napukał niesamowitą ilość bramek ale to Portugalczyk był mózgiem zespołu
    Brawo Pedro!