Koniec roku dla Van der Harta

Rok 2020 dla Mickiego van der Harta dobiegł już końca. Uraz barku jakiego Holender nabawił się 8 lipca w pucharowym meczu z Lechią Gdańsk okazał się bardzo poważny. Bramkarz broniąc jedną z jedenastek interweniował bardzo niefortunnie grając jeszcze później z ogromnym bólem.Mickey van der Hart po doznaniu urazu barku miał być leczony zachowawczo i wrócić do treningów za około 6 tygodni. Po badaniach oraz konsultacjach medycznych za granicą trzeba jednak było przeprowadzić operację, która odbyła się już w Holandii. Teraz 26-latek przez 5 miesięcy będzie przechodził intensywną rehabilitację przez co w 2020 roku już nie zagra.

Mickey van der Hart będzie mógł wrócić do zajęć w styczniu na krótki okres przygotowawczy przed rundą wiosenną 2020/2021, która zacznie się już 5 lutego. Przypomnijmy, że do Holender rozegrał najwięcej minut w Kolejorzu w zeszłych rozgrywkach. W 3 spotkaniach w których nie mógł wystąpić zastępowali go kolejno Miłosz Mleczko oraz Karol Szymański, który odszedł już z klubu.

Oprócz Miłosza Mleczki treningi z Lechem Poznań już w lipcu rozpoczął pozyskany niedawno Filip Bednarek. Wciąż na wypożyczeniu w GKS-ie Katowice przebywa Bartosz Mrozek przygotowujący się do walki w barażach o I-ligę.

Cierpiący Mickey van der Hart po niefortunnej interwencji w pucharowym meczu z Lechią
null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <31 komentarzy

 1. F@n pisze:

  Ciekawe czy Mrozek będzie drugim czy kogoś ściągną.

 2. Bart pisze:

  No to trzeba szukać bramkarza „na wczoraj”

  • Ostu pisze:

   Nikogo nie będą szukać, mają Bednarka…

  • Bart pisze:

   Żuraw mówił że poszukają bramkarza jeśli się okaże że Van der Hart wróci później

   • Ostu pisze:

    … może mówił…
    „… nie ma pieniędzy na wykupienie Timura…” – a będą kupować NOWEGO bramkarza…?

   • Bart pisze:

    A kto mówi o kupowaniu? Można przecież kogoś wypożyczyć lub podpisać kontrakt z kimś bez klubu

   • Grossadmiral pisze:

    Za darmo to jedynie Stachowiak tylko czy będzie chciał przyjść i czy w ogóle nie ma zbyt wygórowanych wymagań finansowych. Podopieczny fabryki futbolu

   • Bart pisze:

    Cięzko żeby 34-letni bramkarz bez spektakularnego CV i bez klubu od kwietnia stawiał zaporowe wymagania finansowe. Jemu bardziej powinno zależeć żeby się gdzieś załapać, normalnie potrenować i się odbudować.

   • Grossadmiral pisze:

    Bart logika swoje życie swoje 🙂 Może woli łowić ryby niż za nawet 50 koła na miesiąc się męczyć 🙂

 3. John pisze:

  Ciekawe czy od początku to była tak poważna kontuzja, czy pogorszył sprawę broniąc dalej,aż nie dał rady.
  Tego się nie dowiemy.
  Duża szansa przed Bednarkiem, ale chyba trzeba szukać kogoś jeszcze, nawet jeśli Mrozek wróci,chyba że…
  Sam nie wiem.
  Ten Steinbors podpisał z Jagiellonią???
  Nadszedł czas, że wreszcie dostanie szansę ktoś inny niż VdH,i to w momencie kiedy popełniał mniej błędów, grał pewniej.

 4. bartas pisze:

  Dramat, tragedia. Ciekawe, czy wierzą że Bednarek da radę czy kupią/wypożyczą jeszcze innego bramkarza

 5. Ostu pisze:

  … może mówił…
  „… nie ma pieniędzy na wykupienie Timura…” – a będą kupować NOWEGO bramkarza…?

 6. Przemo33 pisze:

  Szkoda, na wiosnę bronił lepiej i pewniej. Oczywiście, że potrzebny jest nam lepszy bramkarz, ale w tym sezonie Hart miał pewne miejsce w składzie. Teraz ktoś go musi do końca roku zastąpić. Czy to będzie Bednarek czy jednak ktoś inny?

 7. fox pisze:

  Tego się można było spodziewać.Ciekawe co teraz te mądrale zrobią bo na pewno Mleczko nie jest bramkarzem na ekstraklasę.Przydał by się Steinbors ale już mają Bednarka a Steibors nigdy nie zgodzi się na bycie drugim bramkarzem poza tym oszczędności ach oszczędności.Jakie to typowe dla tego klubu.Znając naszych Włodarzy pewnie przeproszą się z Szymańskim.

  • kri$$ pisze:

   Szymański juz w Piaście. Wiec nie dadzą rady sie z nim przeprosić.

 8. Rafik pisze:

  Chyba raczej wielkiej straty nie będzie (oczywiście życzę szybkiego powrotu do zdrowia), nigdy nie był pewny w bramce. Może Bednarek będzie miał najlepszy okres w swojej karierze? P.S. Gdyby jeszcze awansowali do finału to rozumiem a tak biedak się poświęcił i nic z tego nie ma..

  • Wamp pisze:

   Biedak się poświęcił i byłby bohaterem gdyby królik na marchewkę strzelił karnego.

 9. Rafik pisze:

  Pewnie Mrozek wróci z wypożyczenia ..

 10. fox pisze:

  No tak właśnie czytałem,że Szymański w Piaście to został im tylko Mrozek .Nie wiadomo też co tak na prawdę prezentuje Bednarek.Strach się bać.

 11. 07 pisze:

  Czy to Mrozem czy Mleczko to muszą dostać prawdziwą szansę. Niestety chyba nie w Lechu. Nie można po 1 meczu skreślać bramkarza.

 12. Niebieski77 pisze:

  Sądzę że jednak kogoś poszukają,powinien też wrócić Mrozek,orłem to nie byłeś ale trzymaj się chłopie i wracaj do zdrowia VDH !

 13. Muro pisze:

  To niewiarygodne jest po prostu. FC Rehasport…

 14. tolep pisze:

  A Malarz jest wolny? 🙂

 15. inowroclawianin pisze:

  Trzeba bramkarza sprowadzić. Kogoś na poziomie Kuciaka. Niech magiczny skauting znajdzie kogoś kto gwarantuje mistrzowską klasę.

 16. Michu73 pisze:

  A ktoś tu wcześniej pisał, ze Mickey ma farta?

 17. Pawelinho pisze:

  Nie spodziewałbym się żadnego nowego transferu w miejsce van der Harta. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: Flip Bednarek, który przyszedł w miejsce Karola Szymańskiego.

  • inowroclawianin pisze:

   Ale Żuraw sam mówił po ostatnim meczu, że chce kolejnego bramkarza.

 18. Didavi pisze:

  Pół roku nie będzie grał. Później powoli zaczynał treningi i nie wiadomo czy wszystko będzie dobrze.
  Chyba nie ma co liczyć na Harta w tym sezonie. Jak Bednarek się nie sprawdzi to mamy problem. Wątpię, żeby szukali bramkarza, chyba, że zamiast zawodnika na inną pozycję. To w ich stylu.

 19. Ekstralijczyk pisze:

  Bardzo zła wiadomość.

  Nie wiadomo co prezentuje Bednarek.

  Przydałby się ktoś w stylu Butki na wypożyczenie.

 20. Tadeo pisze:

  A kogo jeszcze by nie trzeba było sprowadzić do Lecha , ale jak wiadomo kłamcy i oszuści wolą walczyć o bezużytecznego Timura , którego najpierw nie chcieli i był do odstrzału. Jak widać w Lechu po staremu , żądzą nieudacznicy i ludzie którzy tak naprawdę z tym klubem nie mieli nic do czynienia.