Plan II-ligi na nowy sezon

Za niecałe 3 tygodnie ruszy nowy sezon 2020/2021 w piłkarskiej II-lidze. Tym razem rozgrywki nie będą składały się z 34 kolejek jak ostatnio tylko z 38 serii spotkań. Powodem jest przesunięcie przez Polski Związek Piłki Nożnej jednego z klubów. Dodatkowy awans sprawia, że któryś z zespołów w każdej kolejce będzie pauzował.



II-liga 2020/2021 ruszy w sobotę, 29 sierpnia i zakończy się 13 czerwca 2021 roku. Runda jesienna składająca się z 18 kolejek potrwa do 12 grudnia, a ta wiosenna zacznie się 27 lutego. W nowym sezonie czeka nas wiele kolejek w trakcie tygodnia.

Lech II Poznań w sezonie 2020/2021 zmierzy się ze spadkowiczami z I-ligi – Chojniczanką Chojnice, Olimpią Grudziądz i Wigrami Suwałki, a także z aż 5 beniaminkami – KKS-em Kalisz, Sokołem Ostróda, Śląskiem II Wrocław, Hutnikiem Kraków oraz Motorem Lublin.

Pogoń Siedlce na starcie ma -6 punktów co jest karą nałożoną na ten klub już parę miesięcy temu. Z ligi spadną tym razem 3 najgorsze kluby zamiast 4, najlepsze 2 zespoły awansują, ekipy z lokat 3-6 zagrają w barażach. Rezerwy będą pauzować w 4. kolejce (19-20 września) oraz w 23. kolejce (20-21 marca).

W rundzie jesiennej podopieczni Rafała Ulatowskiego będą grali systemem wyjazd-dom-wyjazd-dom wyjazd. Lech II Poznań nowe rozgrywki 2020/2021 na szczeblu centralnym zacznie wyjazdem do Ostródy na bój z beniaminkiem Sokołem. Analizy ligowego terminarza rezerw dokonamy w ciągu paru najbliższych dni. Poniżej pełen plan rozgrywek II-ligi 2020/2021.



Szczegółowy terminarz II-ligi 2020/2021:

* – jako główny podany jest termin sobotni

runda jesienna:

1. kolejka – 29 sierpnia

Sokół Ostróda – Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław – Skra Częstochowa
KKS 1925 Kalisz – Błękitni Stargard
Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
Motor Lublin – Znicz Pruszków
Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów – Górnik Polkowice
Hutnik Kraków – GKS Katowice

2. kolejka – 5 września

Lech II Poznań – Hutnik Kraków
Górnik Polkowice – Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg – Motor Lublin
Błękitni Stargard – Wigry Suwałki
Skra Częstochowa – KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław

3. kolejka – 12 września

GKS Katowice – Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki – Skra Częstochowa
Motor Lublin – Błękitni Stargard
Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Olimpia Grudziądz
Sokół Ostróda – Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków – Górnik Polkowice

4. kolejka – 19 września

Lech II Poznań pauzuje

Górnik Polkowice – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz – Sokół Ostróda
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard – Bytovia Bytów
Skra Częstochowa – Motor Lublin
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz

5. kolejka – 26 września

Lech II Poznań – Górnik Polkowice
Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław
Motor Lublin – Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów – Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice – Błękitni Stargard
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda – Znicz Pruszków
Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz
GKS Katowice – Pogoń Siedlce

6. kolejka – 30 września (środa)

Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
Znicz Pruszków – Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
Błękitni Stargard – Stal Rzeszów
Skra Częstochowa – Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
Śląsk II Wrocław – Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz – Wigry Suwałki

7. kolejka – 3 października

Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz
Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz
Bytovia Bytów – Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa
Sokół Ostróda – Błękitni Stargard
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg
GKS Katowice – Znicz Pruszków
Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce

8. kolejka – 10 października

Znicz Pruszków – Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz – Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg – GKS Katowice
Błękitni Stargard – Hutnik Kraków
Skra Częstochowa – Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz – Bytovia Bytów
Wigry Suwałki – Motor Lublin

9. kolejka – 17 października

Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów – Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków – Skra Częstochowa
GKS Katowice – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz

10. kolejka – 24 października

Błękitni Stargard – Lech II Poznań
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – GKS Katowice
Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław – Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz – Stal Rzeszów
Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin – Bytovia Bytów

11. kolejka – 4 listopada (środa)

Lech II Poznań – Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Wigry Suwałki
Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław
GKS Katowice – Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice – Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków

12. kolejka – 7 listopada

Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław – GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków
Wigry Suwałki – Sokół Ostróda
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice

13. kolejka – 14 listopada

Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów – Bytovia Bytów
Sokół Ostróda – Motor Lublin
Hutnik Kraków – Wigry Suwałki
GKS Katowice – KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg

14. kolejka – 21 listopada

KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław – Górnik Polkowice
Wigry Suwałki – GKS Katowice
Motor Lublin – Hutnik Kraków
Bytovia Bytów – Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów

15. kolejka – 28 listopada

Lech II Poznań – Wigry Suwałki
Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Motor Lublin
Górnik Polkowice – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz – Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard

16. kolejka – 2 grudnia (środa)

Motor Lublin – Lech II Poznań
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław – Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki – Górnik Polkowice
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Sokół Ostróda

17. kolejka – 5 grudnia

Lech II Poznań – Bytovia Bytów
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice – Motor Lublin
Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz – KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard – Skra Częstochowa

18. kolejka – 12 grudnia

Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań
Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz
Motor Lublin – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – Górnik Polkowice
Stal Rzeszów – GKS Katowice
Sokół Ostróda – Hutnik Kraków

runda wiosenna:

19. kolejka – 27 lutego

Lech II Poznań – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Sokół Ostróda
Górnik Polkowice – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz – Motor Lublin
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
Błękitni Stargard – Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków

20. kolejka – 6 marca

Lech II Poznań – Sokół Ostróda
Skra Częstochowa – Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki
Znicz Pruszków – Motor Lublin
Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Hutnik Kraków

21. kolejka – 13 marca

Hutnik Kraków – Lech II Poznań
Sokół Ostróda – Górnik Polkowice
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków
Motor Lublin – Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki – Błękitni Stargard
KKS 1925 Kalisz – Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław – Garbarnia Kraków

22. kolejka – 17 marca (środa)

Lech II Poznań – GKS Katowice
Garbarnia Kraków – KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa – Wigry Suwałki
Błękitni Stargard – Motor Lublin
Olimpia Elbląg – Bytovia Bytów
Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce – Sokół Ostróda
Górnik Polkowice – Hutnik Kraków

23. kolejka – 20 marca

Lech II Poznań pauzuje

GKS Katowice – Górnik Polkowice
Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda – Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów – Błękitni Stargard
Motor Lublin – Skra Częstochowa
Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz – Śląsk II Wrocław

24. kolejka – 27 marca

Górnik Polkowice – Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Skra Częstochowa – Bytovia Bytów
Błękitni Stargard – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
Znicz Pruszków – Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce – GKS Katowice

25. kolejka – 3 kwietnia (Wielkanoc)

Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków – Znicz Pruszków
Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów – Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice – Skra Częstochowa
Bytovia Bytów – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki – KKS 1925 Kalisz

26. kolejka – 10 kwietnia

Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz – Motor Lublin
Śląsk II Wrocław – Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa – Stal Rzeszów
Błękitni Stargard – Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków
Znicz Pruszków – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice

27. kolejka – 14 kwietnia (środa)

Lech II Poznań – Znicz Pruszków
Górnik Polkowice – Olimpia Grudziądz
GKS Katowice – Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków – Błękitni Stargard
Sokół Ostróda – Skra Częstochowa
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice – Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów – KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin – Wigry Suwałki

28. kolejka – 17 kwietnia

Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Wigry Suwałki – Bytovia Bytów
KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław – Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków – Sokół Ostróda
Skra Częstochowa – Hutnik Kraków
Błękitni Stargard – GKS Katowice
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce

29. kolejka – 24 kwietnia

Lech II Poznań – Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda – Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów – KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
Bytovia Bytów – Motor Lublin

30. kolejka – 28 kwietnia (środa)

Skra Częstochowa – Lech II Poznań
Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki – Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz – Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków – GKS Katowice
Błękitni Stargard – Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz

31. kolejka – 1 maja

Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
GKS Katowice – Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda – Wigry Suwałki
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów

32. kolejka – 8 maja

Śląsk II Wrocław – Lech II Poznań
Bytovia Bytów – Stal Rzeszów
Motor Lublin – Sokół Ostróda
Wigry Suwałki – Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz – GKS Katowice
Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków

33. kolejka – 15 maja

Lech II Poznań – KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice – Śląsk II Wrocław
GKS Katowice – Wigry Suwałki
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Sokół Ostróda – Bytovia Bytów
Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice

34. kolejka – 19 maja (środa)

Wigry Suwałki – Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice – Sokół Ostróda
Bytovia Bytów – Hutnik Kraków
Motor Lublin – GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz – Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg

35. kolejka – 22 maja

Lech II Poznań – Motor Lublin
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz – Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce – KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice – Wigry Suwałki
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda – Stal Rzeszów

36. kolejka – 29 maja

Bytovia Bytów – Lech II Poznań
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
Motor Lublin – Górnik Polkowice
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard

37. kolejka – 5 czerwca

Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard – Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg – Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – Motor Lublin
Górnik Polkowice – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Sokół Ostróda

38. kolejka – 12 czerwca

Stal Rzeszów – Lech II Poznań
Sokół Ostróda – GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice – Górnik Polkowice
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Motor Lublin – Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki – Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław – Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <