Żuraw zadowolony z formy

W piątek o godzinie 18:00 Lech Poznań rozpocznie nowy ligowy sezon 2020/2021. Na początek Kolejorz zagra z zespołem, którego nie pokonał od 5 spotkań. Trener niebiesko-białych, Dariusz Żuraw nie zwraca na to uwagi, jest bardzo zadowolony z ostatnich treningów, z formy zawodników jadąc już dziś do Lubina po 3 punkty.O okresie przygotowawczym

„Wszyscy zawodnicy podczas okresu przygotowawczego prezentowali się bardzo dobrze. Każdy piłkarz był bardzo zaangażowany, także jestem zadowolony z zespołu i z tego co robił w ostatnim okresie. Wszyscy nowi zawodnicy szybko wkomponowali się do zespołu. Każdy z nich dostał materiał pokazujący, jak gramy oraz jak dany piłkarz na danej pozycji powinien zachowywać się na boisku w ofensywie i w defensywie. Nikt nie miał problemów z przyswojeniem sobie naszego poziomu grania.”

O formie

„Jesteśmy blisko optymalnej formy. Poniedziałkowy i wtorkowy trening pokazał, że zawodnicy potrzebowali trochę odpocząć po obozie. Teraz jakość podczas zajęć jest naprawdę duża. Jestem dobrej myśli i jestem wręcz przekonany, że w meczu z Zagłębiem Lubin zagramy tak jak chcemy.”

O Zagłębiu z którym Lech dawno nie wygrał

„Już w poprzednim sezonie słyszałem o seriach, których nie mogliśmy przełamać a potem je kończyliśmy. Teraz jest tak samo. Nie patrzymy na żadne passy, jesteśmy w dobrej dyspozycji, jedziemy do Lubina do 3 punkty, ale wiemy o sile ofensywnej Zagłębia. Bohar, Zivec czy Starzyński to trójka na którą musimy zwrócić dużą uwagę.”

O sytuacji kadrowej

„Sytuacja kadrowa przed meczem z Zagłębiem wygląda dobrze. Nie zagra tylko Volodymyr Kostevych narzekający na uraz biodra. Thomas Rogne i Tomasz Dejewski, którzy ostatnio mieli problemy zdrowotne również są już do mojej dyspozycji.”

O napastnikach

„Chcemy stawiać na Filipa Szymczyka co nie zmienia faktu, że szukamy kolejnego napastnika. Chcemy ich mieć w kadrze trzech.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <8 komentarzy

 1. kri$$ pisze:

  Duży pozytyw w wypowiedzi trenera to deklaracja, że szukają trzeciego napadziora.
  Oby to była prawda i oby te poszukiwania dały pozytywny rezultat.
  Co do reszty wypowiedzi – wszystko zweryfikuje boisko.
  Trudno, żeby trener przed pierwszym ligowym meczem mówił, że zawodnicy są źle przygotowani.
  Tak samo, gdyby powiedział, że nie chce przerwać słabej passy w meczach z ZL.
  Świadczyło by to o złej pracy sztabu. Więc tą część wypowiedzi pozostawiam bez komentarza.

 2. John pisze:

  Ciekawe czy Amaral znajdzie się w kadrze.

 3. Pawelinho pisze:

  „Chcemy ich mieć w kadrze trzech.” chcieć, a mieć czyli kupić/sprowadzić to są dwie różne kwestie.

 4. 07 pisze:

  Z tym napastnikiem będą czekać, chyba że któryś złapie kontuzje. Niech sprowadza kogoś z czarnego lądu lub rezerwowego z silnej ligi np z Holandii lub Anglii do 23 lat.

 5. Pszczolka pisze:

  no to obstawiajmy jak długo Rogne będzie do dyspozycji?? A w zasadzie ile minut:))

  • Pawelinho pisze:

   Oj tam przecież ostatnio człowiek-kontuzja już niedługo wróci po ostatniej kontuzji.