Wyniki sondy: Lech osiągnie prawie to samo

Przez tydzień w jednej z wiadomości na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała coroczna sonda z zapytaniem co Lech Poznań osiągnie w nowym sezonie 2020/2021? Po 7 dniach trwania ankiety pora zaprezentować jej wyniki, które ułożył się bardzo, bardzo równo. Wielu internautów miało zupełnie inne zdanie.Najwięcej kibiców (21,5%) zaznaczyło odpowiedź – „Lech ponownie będzie drugi, nie zdobędzie Pucharu Polski, w Lidze Europy dojdzie do III rundy. Cały czas wielu kibiców wierzy w Puchar Polski przewidując jednocześnie Kolejorza znów na 2. miejscu (14,2% głosów).

W ankiecie nie brakowało też optymistów. 14,1% internautów obstawia dublet dla Lecha Poznań w sezonie 2020/2021 i jeszcze fazę grupową Ligi Europy. Poniżej znajdują się pełne wyniki tradycyjnej przedsezonowej ankiety w której do wyboru było łącznie 10 możliwości odpowiedzi.

W sondzie przez tydzień udział wzięło łącznie 8880 osób. Wszystkim kibicom Lecha Poznań dziękujemy za typy, za wzięcie udziału w sondzie i zapraszamy do licznego brania udziału również w kolejnych. Następna ankieta pojawi się na KKSLECH.com w trakcie wrześniowej przerwy na kadrę.Sonda: Co osiągnie Lech Poznań w nowym sezonie 2020/2021?

21,5% – Lech ponownie będzie drugi, nie zdobędzie Pucharu Polski, w Lidze Europy dojdzie do III rundy
14,2%– Lech zakończy sezon na podium i z Pucharem Polski. Odpadnie w III lub IV fazie eliminacyjnej Ligi Europy
14,1% – To będzie sezon Kolejorza! Zgarniemy dublet, zagramy także w fazie grupowej Ligi Europy
12,1% – Lech Poznań wywalczy tytuł Mistrza Polski, z Pucharu odpadnie wiosną, wejdzie do fazy grupowej Ligi Europy
11,7% – Lech skończy drugi w lidze, drugi w Pucharze Polski, z Ligą Europy pożegnamy się w III rundzie eliminacyjnej
9,1% – Nic nie osiągnie. Odpadnie w II lub w III rundzie Ligi Europy, szybko odpadnie z Pucharu, w lidze będzie poza podium
6,4% – Lech skończy na 2-3. miejscu, z Pucharu sensacyjnie odpadnie już jesienią, przegra też w II rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europy
6,3% – Kolejorz skończy sezon na podium, ale z Pucharem Polski w gablocie. Wystąpi w fazie grupowej Ligi Europy
3,5% – Lech zajmie miejsce na podium, z Pucharu Polski odpadnie wiosną, sensacyjnie awansuje do fazy grupowej Ligi Europy
1,1% – Lech Poznań osiągnie jeszcze co innego (napisz w komentarzu co i jak widzisz nowy sezon)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Tadeo pisze:

    W obecnej chwili i kadrze która jeszcze specjalnie się nie osłabiła, trudno cokolwiek przewidzieć. Bez dodatkowych wzmocnień na kilku pozycjach , trudno będzie walczyć o trofea , czyli MP i PP, być może grając jeszcze na trzech frontach.