Wielu wypożyczonych rozpoczęło sezon

W sezonie 2020/2021 wypożyczonych do innych klubów jest łącznie ośmiu piłkarzy z każdej formacji. Jeden zawodnik występuje w Ekstraklasie, jeden za granicą, jeden w II-lidze, pozostałych pięciu graczy czasowo przebywa na wypożyczeniach w I-ligowych klubach.Podczas rundy jesiennej sezonu 2020/2021 średnio co 2-3 tygodnie będziemy monitorować postępy i dokonania wypożyczonych lechitów. Następny raport jest planowany na 18-19 września.

Paweł Tomczyk (Stal Mielec)

Paweł Tomczyk na razie jest w Stali tylko rezerwowym. W 3 meczach wchodził na boisko po 60 minucie. W Pucharze Polski zdobył bramkę.

Minuty: 88 (30 w PP)
Mecze: 3 (1 w PP)
Gole: 1 (1 w PP)
Asysty: 0
Kartki: 0

Bartosz Bartkowiak (Miedź Legnica)

Środkowy pomocnik dnia 29 sierpnia zadebiutował w I-lidze. Rozegrał 10 minut w wygranym meczu z Sandecją 3:1 i na dzień dobry ujrzał kartkę.

Minuty: 10
Mecze: 1
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 1

Mateusz Skrzypczak (Puszcza Niepołomice)

Mateusz Skrzypczak rozegrał dotąd 2 mecze. W Pucharze Polski z Jaguarem Gdańsk 4:1 rozegrał 90 minut, w lidze przeciwko Resovii (porażka 0:3) grał od 46 minuty.

Minuty: 135 (90 w PP)
Mecze: 2 (1 w PP)
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Juliusz Letniowski (Arka Gdynia)

Popularny „Julek” ma doskonały start w Arce. W 2 meczach zdobył 4 gole. Gdynianie wygrali dotąd 5:0 (w Pucharze Polski) i 4:0.

Minuty: 149 (76 w PP)
Mecze: 2 (1 w PP)
Gole: 4 (2 w PP)
Asysty: 0
Kartki: 0

Lukasz Norkowski (GKS Tychy)

Łukasz Norkowski zamienił GKS Jastrzębie na GKS Tychy. Jeszcze w nowych barwach nie zadebiutował, wraca do zdrowia po urazie.

Minuty: 0
Mecze: 0
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

* – piłkarz z opcją wykupu przez obecny klub

Miłosz Mleczko (Widzew Łódź)

21-latek nieudany debiut swojej drużyny w I-lidze obejrzał z ławki.

Minuty: 0
Mecze: 0
Puszczone gole: 0
Czyste konta: 0
Kartki: 0

* – piłkarz z opcją wykupu przez obecny klub

Bartosz Mrozek (GKS Katowice)

Bartosz Mrozek po ponownym wypożyczeniu do Katowic jest tam oczywiście numerem 1. Jego zespół na inaugurację II-ligi niespodziewanie przegrał z beniaminkiem w Krakowie tracąc aż 3 gole.

Minuty: 90
Mecze: 1
Puszczone gole: 3
Czyste konta: 0
Kartki: 0

Joao Amaral (Pacos de Ferreira)

Joao Amaral ma jeszcze dużo czasu na odpowiednie przygotowanie się do nowego sezonu. Pacos de Ferreira nowe rozgrywki 2020/2021 rozpocznie dopiero 21 września.

Minuty: 0
Mecze: 0
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <4 komentarze

 1. Przemo33 pisze:

  Brawa dla Julka, ma mocne wejście w Arce i oby tak dalej. Reszta też coś gra, jedni więcej, drudzy mniej, ale jednak grają. Mam nadzieję, że Mleczko również wywalczy sobie miejsce między słupkami Widzewa Łódź.

 2. nilkks pisze:

  Kochana Redakcjo dzięki za tak ważne raporty. Przyznam szczerze, że mogłyby być częściej i zawierać więcej szczegółów jeśli dacie radę, np. pozycje na której grał zawodnik w danych meczach w wypożyczonym klubie albo datę jego urodzenia / wiek. Może nawet kontrakt jaki ma z klubem.
  Myślę, że ułatwiło by to wielu z nas 'odbiór’ danego zawodnika. Wiem, że te informacje są pewnie w Internecie ale jeśli byłyby one w jednym miejscu to wielkie uklony.

  Taka prośba, propozycja.
  Pozdrawiam

 3. Lolo pisze:

  Ja nadal nie rozumiem. Mamy tak wąska kadrę a nasz pseudo zarząd wypożycza na lewo i prawo. Julek nie dostał zbyt wielu minut a potencjał ma. Wypożyczcie Marchewę żeby złapał więcej minut. W obecnej formie gra gorzej niż Julek

  • Pan T.Arhei pisze:

   Łetam…nic się nie znasz.To nie o Julku pisali,że jest gwiazdą,to nie Julek jest w kajecikach mitycznych skautów,więc Marchewa ma grać i ….,no sam wiesz co:)