Lechowa młodzież – tydzień 4

Miniony weekend byłby dla Lechowej młodzieży bardzo dobry gdyby kolejny raz nie zawiódł zespół juniorów starszych. Lech Poznań do lat 18 mimo gry na swoim boisku okazał się zbyt słaby dla lidera tabeli, który już na starcie odjechał Kolejorzowi na aż 7 punktów.Lech Poznań do lat 18 poniósł w niedzielę pierwszą porażkę w sezonie ulegając u siebie liderującemu Śląskowi Wrocław 0:1. Kolejorz po 4 kolejkach jest ósmy ze stratą 7 oczek do Śląska, który na razie wygrał wszystkie mecze i nie stracił bramki. W najbliższą sobotę o 11:15 podopieczni Huberta Wędzonki zagrają w Gdyni z Arką, która w tym sezonie jeszcze nie zdobyła punktu zajmując przez to ostatnie miejsce.

Cały czas jak burza idą zawodnicy Bartosza Bochińskiego z grupy B CLJ U-17. Juniorzy młodsi z kompletem 4 zwycięstw pewnie prowadzą. W ten weekend Lech Poznań do lat 17 ograł w Popowie zespół Lechii Gdańsk 3:1. W najbliższą niedzielę o 13:30 juniorzy młodsi Kolejorza zagrają na wyjeździe z wiceliderem Arką Gdynia tracącą do nas 4 oczka.

Świetnie idzie też trampkarzom starszym z grupy B CLJ U-15. Lech Poznań prowadzony przez trenerski duet Kardela & Łągiewka rozbił na wyjeździe CWZS Bydgoszcz aż 10:0 i z kompletem oczek pewnie lideruje. W 5. kolejce piłkarze Kolejorza zmierzą się u siebie z Lechią Gdańsk (mecz w sobotę, 12 września, o godzinie 12:00).

Na razie na 7. pozycji w II-lidze są nasze rezerwy, które wygraną nad Hutnikiem Kraków 6:3 mocno poprawiły swoją lokatę. W 3. kolejce podopieczni Rafała Ulatowskiego pojadą na teren faworyzowanego GKS-u. Mecz w Katowicach odbędzie się w niedzielę, 13 września o 19:00.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Hutnik Kraków 6:3
CLJ U-18: Lech Poznań – Śląsk Wrocław 0:1
CLJ U-17: Lech Poznań – Lechia Gdańsk 3:1
CLJ U-15: CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań 0:10

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: GKS Katowice – Lech II Poznań (niedziela, 13 września, godz. 19:00)
CLJ U-18: Arka Gdynia – Lech Poznań (sobota, 12 września, godz. 11:15)
CLJ U-17: Arka Gdynia – Lech Poznań (sobota, 12 września, godz. 13:30)
CLJ U-15: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (sobota, 12 września, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <