Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Dariusza Żurawia oraz opiekuna gospodarzy Stefana Billborna na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu II rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2020/2021, Hammarby IF – KKS Lech Poznań rozegranym w środę, 16 września, o godzinie 19:00 na Tele2 Arenie Sztokholmie.Dariusz Żuraw (trener Lecha):„Patrząc na przebieg meczu awansowaliśmy zasłużenie. Gra, którą pokazujemy w polskiej lidze przynosi też efekty w europejskich pucharach. Przy stanie 0:0 dobrze interweniował Filip Bednarek co pozwoliło nam zagrać na zero z tyłu. Zdobycie gola w tym meczu okazało się kluczowe, Pedro Tiba fajnie się wtedy zachował i dał nam prowadzenie.”

„Nie widziałem drugiej kartki dla piłkarza Hammarby, ponieważ dyskutowałem wtedy z moimi asystentami, o kartce dowiedziałem się dopiero od moich piłkarzy. Nie wiem dokąd chciałbym teraz polecieć – do Grecji czy na Cypr. Na razie skupiam się tylkona derbach z Wartą.”Stefan Billborn (trener Hammarby):„Odpadnięcie jest dla mnie trudne. To frustrujące, bo do czerwonej kartki dla Andersena graliśmy dobrze. Gdyby nie ta kartka wynik meczu nie byłby tak wysoki, mecz przy stanie 11 na 11 był wyrównany. Oprócz odpadnięcia martwią mnie jeszcze kontuzje Paulinho, który ma problem z mięśniem i uraz Fallmana, który doznał kontuzji pachwiny.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

 1. John pisze:

  Panie Żuraw dobra robota, zadanie wykonane,dzisiaj Bednarek stanął na wysokości zadania.
  Tylko proszę mi obiecać, że Lech nie będzie odpierdalał cyrków przy stałych fragmentach gry.
  Czas na 3 punkty w lidze.
  Ishaka szkoda, bo kilka razy był bardzo blisko bramki, ależ ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych.

 2. 07 pisze:

  A jednak są jeszcze słabsi od Nas w Europie… Mecz przyjemny dla oka. Nareszcie wygrali.

 3. Ostu pisze:

  Ja mam TYLKO jedną prośbę do pana Darka – żeby już nie kombinował – tylko żeby wrócił do końcówki zeszłego sezonu i uczył się i rozwijał razem z DRUŻYNĄ…
  Niech znacznie uważniej podejmuje każdą decyzję i niechaj się rozwija RAZEM z piłkarzami obserwując ich i się tego rozwoju ucząc…