Wasze oceny za mecz z Apollonem

Pedro Tiba (średnia ocen: 5,79) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w pucharowym meczu z Apollonem Limassol. Zaraz za nim byli Dani Ramirez (5,12) oraz Jakub Kamiński (5,11). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Michał Skóraś (średnia ocen: 3,69). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania piłkarzy.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 47,8%
Średnia ocen: 4,38

Alan Czerwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,7%
Średnia ocen: 4,17

Lubomir Satka
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 48,9%
Średnia ocen: 4,64

Djordje Crnomarković
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 44,7%
Średnia ocen: 4,53

Tymoteusz Puchacz
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 43,6%
Średnia ocen: 4,35

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 6 – 90,5%
Średnia ocen: 5,79

Jakub Moder
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 38,6%
Średnia ocen: 4,22

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 55,8%
Średnia ocen: 5,11

Dani Ramirez
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 47,4%
Średnia ocen: 5,12

Jan Sykora
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 49,6%
Średnia ocen: 4,65

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 55,3%
Średnia ocen: 4,90

Rezerwowi:

Nika Kacharava
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 42,5%
Średnia ocen: 4,31

Karlo Muhar
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 45,7%
Średnia ocen: 3,85

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 42,2%
Średnia ocen: 3,69Trener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

6 – 70,1%

Poziom meczu Apollon – Lech 0:5

5 – 42,9%

Sędzia meczu Mattias Gestranius (Finlandia)

5 – 44,4%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

48,5% – Aguirre

Skład Lecha Poznań w meczu z Apollonem Limassol:

Bednarek – Czerwiński, Satka, Crnomarković, Puchacz – Tiba, Moder (73.Muhar) – Kamiński (76.Skóraś), Ramirez, Sykora – Ishak (67.Kacharava).

Od najlepszego do najsłabszego:

5,79 – Tiba
5,12 – Ramirez
5,11 – Kamiński
4,90 – Ishak
4,65 – Sykora
4,64 – Satka
4,53 – Crnomarković
4,38 – Bednarek
4,35 – Puchacz
4,31 – Kacharava
4,22 – Moder
4,17 – Czerwiński
3,85 – Muhar
3,69 – Skóraś

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <12 komentarzy

 1. Sp pisze:

  Na kogoś musiało paść i padło na Skórasia, nie ma chłopak czym się martwić bo nieczęsto najsłabszy zawodnik dostaje 4 od 42% ankietowanych

 2. Siodmy majster pisze:

  Nasza euforia trwa , wspaniały nastrój zachęca oczywiście do wystawiania bardzo wysokich ocen tym niemniej chyba trochę się jednak zagalopowaliśmy względem niektórych graczy .
  Moim zdaniem ( mam do niego prawo choć nie muszę mieć racji ) oceny Ishaka , Sykory , Bednarka i Modera są zbyt wysokie .Trzej pierwsi mogliby mieć notę w okolicach 4,0 , a Modziu 3,80 . Już wyjaśniam zagadnienie : Szwed i Czech strzelili po golu ale na tle np . Tiby , Ramireza i super młodziana Kamińskiego wypadli średnio . Bednarek niczego nie spieprzył ( prócz jednego wyplucia piły ) ale też nie miał okazji niczego wybronić bo Apollon nic nie grał .Moder miał zbyt wiele strat by zasłużyć na tak wysoką ocenę i tym razem nie bronią go liczby jak choćby Sykorę i Ishaka .
  No dobra , jeszcze do Kaczarawy się przyczepię .Lubię faceta ale za tak krótki okres gry i jedno doskonałe zagranie ocena 4,31 to troszkę za dużo .
  Powyższe wynurzenia oczywiście nie są żadnym szukaniem dziury w całym , niedosytem czy czymkolwiek w tym stylu . Jestem zachwycony i dumny , drużyna spisała się wspaniale . Cieszy fakt ,że chyba na trwałe ogarnął się Crnomarković , że Puchacz ( ach , jak lubię tego chłopaka) to gracz o wydolności konia i bizona w jednym , przyszłość reprezentacji na długie lata .Satka jest coraz lepszy i powoli wyrasta na najlepszego stopera ligi .Ramirez choćby nie wiem jak irytował przez godzinę gry to i tak pozostałe pół raczy nas piłkarską magią , Ishak powoli osusza nam łzy po utracie Gytkjaera .Kamiński to prawdopodobnie najlepszy młody piłkarz w polskiej lidze od czasów gdy …Lewy miał 20 lat i grał u nas pierwszy sezon .Na koniec zostawiam Tibę , który też czasem potrafi mnie wnerwić pewną nonszalancją i skłonnością do strat ale gdyby zechciał tak grać w każdym meczu jak z Apollonem to możemy tylko żałować ,że nie jest młodszy bo trzeba by go usynowić i dać mu rolę Zielińskiego lub Klicha w kadrze . Może by się zgodził ?

  • J5 pisze:

   Nie ma to jak poczytać @Siódmego?. Nic nie trzeba dodać, mam wolne od pisania, wtórny analfabetyzm mi się włączy?. Pozdrawiam

  • kaktus pisze:

   Sam dałem Bednarkowi 5, bo wszyscy dostali wysokie noty za cały mecz. Co prawda Bednarek wypluł jedną piłkę, ale ogólnie był pewnym punktem w tym meczu i dobrze grał nogami. Niby nie jest to najważniejsze zadanie bramkarzy, ale Lech dużo rozgrywał z Bednarkiem i ten nie walił piłek do nikogo czy w aut. Nie traci się goli gdy ma się piłkę, a laga na napastnika to zawsze duże prawdopodobieństwo straty. Zresztą to nie wina Bednarka, że nie miał okazji się wykazać w tym meczu 🙂

 3. Jacek_komentuje pisze:

  Każdy ma prawo do własnego zdania, ale przyznaję, że ciekawi mnie 10% użytkowników, którzy dali ocenę niższą niż 6 Tibie. To co on by musiał zrobić, żeby zasłużyć na szóstkę? Równocześnie zaliczyć hat-tricka i obronić karnego w zastępstwie bramkarza?

 4. ryszbar pisze:

  Muhar też ma za niską ocenę. To był jego najlepszy występ 😉

  • John pisze:

   Muhar miał zagrania jak nie Muhar, szczególnie kiedy trzech rywali wyprowadził w pole, zgubił ich przyjęciem piłki, po czy niecelnie podał.

 5. fox pisze:

  Siódmy Majster ja też dałem Tibie 6.Nie wyobrażałem sobie innej oceny za taki mecz w jego wykonaniu.To był po prostu majstersztyk w wykonaniu tego piłkarza.