Wyróżnienia dla lechitów po ostatnich meczach

Lech Poznań w ostatnich 2 meczach ligowych strzelił 4 gole, które przełożyły się na tylko 4 punkty. Mimo straty 2 oczek we Wrocławiu już po spotkaniu byli lechici, którzy zostali wyróżnieni. Zawodnicy Kolejorza mogli liczyć na wyróżnienia także po 4. kolejce PKO Ekstraklasy 2020/2021 w której poznaniacy w końcu odnieśli zwycięstwo.Mikael Ishak znalazł się w jedenastce 3. kolejki według Ekstraklasy SA. Szwed we Wrocławiu strzelił 2 gole i zaliczył 1 asystę. W meczu ze Śląskiem 2 asysty zanotował Pedro Tiba, który także został wyróżniony. Ci sami zawodnicy trafili do jedenastki 3. kolejki PKO Ekstraklasy 2020/2021 również według Canalu Plus Sport. Dodatkowo Mikael Ishak został wybrany najlepszym graczem tamtej serii według TVP Sport.

Po zeszłotygodniowym meczu z Wartą kolejni lechici zostali wyróżnieni. Po wygranej w derbach 1:0 w jedenastce 4. kolejki pierwszy raz w sezonie 2020/2021 znaleźli się Lubomir Satka oraz strzelec zwycięskiej bramki Jakub Moder.

Nasi piłkarze kolejne szanse na wyróżnienia będą mieli dopiero po 6. kolejce. W przyszłą niedzielę, 4 października, o godzinie 17:30 ekipa Kolejorza zagra na wyjeździe z ostatnim w tej chwili Piastem Gliwice. Później rozpocznie się 2-tygodniowa przerwa na kadrę, po niej Lech pojedzie do Białegostoku, na swój obiekt wróci dopiero za miesiąc. W 8. kolejce na Bułgarską przybędzie Cracovia.Wyróżnienia dla lechitów w sezonie 2020/2021:

Według Ekstraklasy SA:

2 – Ishak (po 2 i 3. kolejce)
1 – Tiba (po 3. kolejce)
1 – Moder (po 4. kolejce)
1 – Satka (po 4. kolejce)

Według Canalu Plus Sport

2 – Tiba (po 1 i 3. kolejce)
2 – Ishak (po 2 i 3. kolejce)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Kosi pisze:

    Tiba skonczy ten sezon z 10-12 asystami, Ishak moze dobije do 20 goli. Atutem Tiby jest wlasnie wiek dzieki ktoremu pogra na tym sezonie jeszcze z 2 lata i nigdzie nie zostanie juz sprzedany