Plan Lechowych transmisji do połowy października

Jeszcze przed drugą tej jesieni dwutygodniową, październikową przerwą na kadrę Lech Poznań rozegra dwa mecze na dwóch różnych frontach. Przejście Royal Charleroi pozwoliłoby Kolejorzowi wciąć udział w kolejnym losowaniu Ligi Europy do którego dojdzie jeszcze przed weekendem.Wcześniej czwartkowy bój z Charleroi (1 października, godzina 19:00) pokaże na żywo Polsat Sport. Kibice Lecha Poznań prawdopodobnie obejrzą mecz z Belgami jeszcze na otwartym kanale Super Polsat. Jeśli Kolejorz awansuje do fazy grupowej Ligi Europy wtedy kolejnych 3 rywali pozna w piątek, 2 października po godzinie 13:00.

Tego dnia transmisję z losowania do którego dojdzie w szwajcarskim Nyonie przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Transmisja z tej ceremonii będzie dostępna także na Iplii oraz na stronie UEFA.com. Niewykluczone, że jeszcze inny kanał zdecyduje się transmitować piątkowe losowanie Ligi Europy jeśli awansują do niej polskie kluby.

Ligowe mecze Kolejorza z Piastem w Gliwicach (niedziela, 4 października, godz. 17:30) oraz z Jagiellonią w Białymstoku (sobota, 17 października, godz. 20:00) będą pokazane odpowiednio na C+ Premium oraz na C+ Sport. Dodatkowo oba wyjazdowe pojedynki Lecha Poznań w 6 i 7. kolejce będzie można zobaczyć w jakości 4K na C+ 4K.

Ligowe magazyny będą emitowane o tradycyjnych porach zarówno na C+ Premium jak i w TVP Sport. Liga Plus Extra ma miejsce w każdą niedzielę o 19:30, magazyn GOL Ekstra w każdy poniedziałek o godzinie 20:00-05.

Poniżej znajduje się pełen plan Lechowych transmisji do 19 października, który w razie zmian będzie uaktualniany -> TUTAJ. Odpowiednie menu z transmisjami znajduje się także w prawym menu serwisu.Plan Lechowych transmisji do 19 października:

* – Ostatnia aktualizacja: 30.09, godz. 00:47

MECZE KOLEJORZA:

Polsat Sport – Royal Charleroi – Lech Poznań (01.10, godz. 19:00)
Canal+ & Canal+ 4K – Piast Gliwice – Lech Poznań (04.10, godz. 17:30)
Canal+ Sport & Canal+ 4K – Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (17.10, godz. 20:00)

MAGAZYNY LIGOWE:

Canal+ – Liga Plus Extra po 6. kolejce (04.10, godz. 19:30)
TVP Sport – Magazyn ligowy GOL po 6. kolejce (05.10, godz. 20:05)
Canal+ – Liga Plus Extra po 7. kolejce (18.10, godz. 19:30)
TVP Sport – Magazyn ligowy GOL po 7. kolejce (19.10, godz. 20:05)

Powtórki:

MECZE KOLEJORZA:

> Powtórki meczów Lecha Poznań

MAGAZYNY LIGOWE:

> Powtórki Ligi Plus Extra
TVP Sport – Magazyn ligowy GOL po 6. kolejce (06.10, godz. 15:45)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <7 komentarzy

 1. Pawel68 pisze:

  Jak mnie ten polszmat wk…!!!.Nigdy nie wiadomo czy puszczą mecz w otwartym kanale żydzi zj…ni! I czy to PP cz L.E. zawsze to samo!!!TVP Sport chciał transmitować Kolejorza,ale następni żydzi rutkowscy dostali 1 zł więcej i oddali mecze polszmatowi…!

  • Luna23 pisze:

   Tak mi przykro, dramat, nie wiem.co powiedzieć…

   • Pawel68 pisze:

    Powiedz Rutkowskiemu żeby się dowiedział czy w superpolsacie jest transmisja.Tylko się pospiesz bo dzisiaj chcielibyśmy wiedzieć…

   • Luna23 pisze:

    Ok, w czasie lanczu zapytam, a ty szukaj streamów?

  • Walter pisze:

   Ale w czym problem? Dla dobra klubu( prawdopodobnie więcej kasy za transmisję) mecz będzie w Polsacie, a nie TVP. Polsat zapłacił Lechowi. Abonenci CP płacą za możliwość oglądania europejskich pucharów, to je dostają( LE i LM w Polsatach Premium przede wszystkim). A jeżeli ktoś nie jest abonentem, to za 5PLN może na ipli sobie kupić transmisję w dobrej jakości( no chyba, że ma zj*bany internet, to wtedy zacina). 5PLN(!) serio to tak dużo za obejrzenie swojego ulubionego klubu?! Dzisiaj nie ma nic za darmo! Ten „Polszmat” przynajmniej się bilansuje, a nie musi jechać na kroplówie za 2 duże bańki rocznie( z Twoich pieniędzy też), jak ma to miejsce w przypadku TVP. A nawet jak „żydzi rutkowscy” dostali 1 zł więcej… To chyba o to chodzi, żeby klub zbierał jak najwięcej kasy się da. Później możesz sobie za to oglądać Ishaków, Tibów i innych Puchaczów, Moderów i Kamińskich( tak ci ostatni też kosztują- przynajmniej 1mln euro rocznie idzie na utrzymanie akademii z której się oni biorą). A kibic, skoro chce oglądać fajnie grającą, swoją drużynę, to grosza skąpić nie powinien. Już mniejsza o te transmisje. Dziwi mnie dlaczego Lech sprzedaje tak mało karnetów, albo to stękanie kibiców na koszulki meczowe co roku i odgrażanie się, że nie kupią, bo brzydkie( bo brzydkie(!) jprdl). Każdy chciałby mieć Ronaldo w klubie, ale nikt nie chce grosza na ten klub dołożyć. Najlepiej, żeby właściciel ładował hajs ze swojej kieszeni i żeby można było na niego nasrać, jak coś nie wyjdzie. Oczywiście po każdej wpadce to on musi się głowić jak spiąć budżet, ale kibic wie że na pewno właściciel na złość wszystkim przegrał mistrzostwo, kupił 10 zawodników za niemałe pieniądze, z których prawie nikt nie wypalił( pamiętne okienko transferowe), no i przegrał awans do europucharów. To wszystko oczywiście na złość kibicom, którzy prowadząc klub, mieliby same sukcesy. Dlaczego Lech nie sprzedaje całego stadionu karnetów tak jak Widzew? Nawet jak grali w 3 lidze, nawet jak nie mogli awansować z 2, to zawsze wszystkie karnety były sprzedane. Tak się wspiera klub! Zamiast stękać, że słabi zawodnicy, że słaba gra, to wykładają kasę, żeby było lepiej kiedyś. Mam nadzieję, że u nas, w niedalekiej przyszłości również będą się sprzedawały wszystkie karnety, bez względu na to jak się wiedzie klubowi. Na tym właśnie polega wspieranie swojego ulubionego klubu. A wracając do „polszmatu”. Popatrz na to z perspektywy abonenta. Bez żadnych dopłat dostaje mecz u siebie w tv. A Polsat kasę z reklam. Tak się robi biznesy! A stękać to sobie można do lustra w domu. Przynajmniej się wtedy nie wkurwia innych ludzi na forum. Pozdrawiam.

   • Pawel68 pisze:

    Piotruś nie możesz pisać pod swoim imieniem tylko się jakimś Walterem zrobiłeś?Nie wiesz dlaczego nie ma karnetów sprzedanych itp.Bo jesteście nieudacznikami i zmarnowaliście największy potencjał kibicowski w Polsce!!!Nie pozdrawiam i bez odbioru!

   • Luna23 pisze:

    @Walter ja to wiem, ty to wiesz ale @Paweł68 tego nie zrozumie, ma.być za darmo i z transferami na bogato. Dla niego Rutek nie zbudował zespołu walczącego o LE, Rutek zbudował zespół żeby wyciągnąć złotówkę wiecej od polsatu-ot cała jego logika. Z jednej strony bojkot, z drugiej podjarka… tego nie ogarniesz?