Wystaw swoje oceny po meczu z Charleroi

W meczu ostatniej IV rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2020/2021, Lech Poznań wygrał w Belgii z Royal Charleroi 2:1 (2:0) i po 5 latach wrócił do Europy! W tym meczu było dosłownie wszystko, na końcu było zwycięstwo dzięki któremu Kolejorz przedłużył swoją piękną pucharową przygodę! BRAWO!* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się stosowny komunikat.Trener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):
Skala 1-6

Poziom sędziowania meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Poziom meczu Lecha Poznań:
Skala 1-6

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Wyniki głosowania przez internautów KKSLECH.com ogłosimy w sobotę do 12:00

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <41 komentarzy

 1. Grossadmiral pisze:

  Zawodnik meczu Bednarek przed karnym pomyślałem no kurde 4 karny w tym sezonie może tym razem się uda no i udało!Kravets pierwsza połowa bardzo dobra druga już niestety słaba. Dwie kartki dla Satki to absurd pierwsza na karny jeszcze dobra ok ale druga za taki cienki faul?
  Trzeba uważać bo sukces sukcesem ale belgowie mogli nam 5 nawet wpakować jeszcze kilka dni okienka kasa 3 melony do przodu chociaż niech jeszcze bańke wydadzą na 2 wzmocnienia

 2. suicidal pisze:

  JEEEEEST! Brawo dla drużyny, wszyscy 6!

  Kravec ładnie się pokazał, nie rozumiem jego ściągnięcia.
  Moder świetny w obronie, ale co napodawał pod nogi rywalom ;D
  Tiba dzisiaj mniej widoczny jakoś.

  Ogólnie tylko się cieszyć 🙂

 3. kilo82 pisze:

  Bednarek dziś piłkarzem meczu, kolejny świetny mecz, brawo Filip!

 4. Brutus pisze:

  Bednarek z jednej strony uratował mecz,obroniony karny i kąśliwy strzały,a z drugiej strony uratowała go indolencja strzelecka Belgów oraz poprzeczka i słupek.Mimo wszystko i tak powinien zostać piłkarzem meczu.

 5. Ostu pisze:

  Bednarek potwierdza co o nim wiemy – świetny na linii i świetny refleks…
  W ostatnim wywiadzie potwierdził, że zdaje sobie sprawę że swych ograniczeń na przedpolu i decyzyjności – a świadomość ograniczeń i chęć ich eliminacji.to pierwszy krok do poprawy….
  Ale WYKAŃCZANIE kontr powinniśmy ćwiczyć – wogule wykańczanie akcji – to. ZAJEDZIEMY ligę…
  To tyle na dziś…

 6. Michu73 pisze:

  Wiara, napisze krótko. Ten mecz wygrał nam Bednarek i Czarny Marek. Jestem pod wrażeniem tego co goście dzisiaj odpierdolili. Piękne chwile ?

 7. Luna23 pisze:

  Ze tak zapytam z ciekawości-na chwilę obecną-jak sądzicie nr 1 w bramce Bednarek czy van der Hart?

  • Michu73 pisze:

   Bednarek, zdecydowanie. Jak powiedział w którymś momencie, na początku meczu, komentator „inna półka”. Potwierdziło się?

  • Grossadmiral pisze:

   Cięzko powiedzieć w zależności jak miki bedzie wygladał po kontuzji w koncu jest dosc ciezka zanim złapie formę sportowa to minie pół roku wiec i tak bednar bedzie bronił jeszcze długo jakby przyjmować forme mikiego że jest dobra to i tak jest on lepszy a jeszcze bednar może zrobić postępy wyrażne więc wszytsko może się wydarzyć 🙂

  • Pawelinho pisze:

   Ja bym i tak wstrzymałbym się z oceną bo na razie jest kilka meczów raptem. Niech Bednarek zagrał całą rundę to wtedy będzie można poddać go głębszej ocenie.

 8. Michu73 pisze:

  No i wiadomo, bez Tiby nic by z tego wszystkiego nie było.

 9. MARCINzKALISZA pisze:

  Bednarek dziś najlepszy, miał trochę szczęścia słupki, poprzeczki ale zaimponował mi obroną karnego. I teraz w razie niepowodzen będę go bronił bo, dał nam Ligę Europy! ? Ale brawa też dla Ramireza któremu dzisiaj wybaczam tego nie strzelonego karnego w półfinale PP z betonami ,? i dla Puchacza bo jego gol przesadził o naszym awansie. KOLEJORZ!

 10. Przemo33 pisze:

  Dla chłopaków po takim meczu powinny polecieć jednak same 6! Zasłużyli, bo zrobili jednak swoje, dali nam dziś wiele, wiele radości. Na prawdę dobry, dojrzały mecz z ich strony, błędów trochę było, ale jednak najważniejsze, że tym razem szczęście było po naszej stronie i myślę, że jest zasłużony awans!!!

  • Michu73 pisze:

   Nie powiedziałbym, że to bylo szczęście. Kontrolowaliśmy mecz. Daliśmy się im wyszumieć po przerwie a potem zaczęliśmy przejmować inicjatywę i pewnie skończyłoby się 4:1, tak jak ktoś pisał, gdyby nie skandaliczne decyzje helmuta. Te dwie kartki dla Satki to cirkus ale pomimo tego mamy awans. Zasłużony. Byliśmy lepszą drużyną.

 11. kibol z IV pisze:

  @WIARA ! REDAKCJA !
  Moim zdaniem w takim meczu nie powinno się wyróżniać lepszy , gorszy. DZIŚ WYGRAŁA DRUŻYNA ! WYGRAŁ LECH ! Ja osobiście wystawiłem dziś wszystkim 6 ! Wiecie dlaczego ?
  Bo byli jednym zawodnikiem. Tym który atakował i bronił.Wstawał , walczył , wygrywał ! Oni dziś tworzyli jeden organizm.
  Jedno bijące serce. Jeden stan eurforii. Jeden stan nerwowości. Jeden chcący organizm który chce się bić , walczyć , wygrywać !
  Moja sugestia i prośba do redakcji i kiboli wystawiajacych noty. DZIŚ NIE BYŁO LEPSZYCH I GORSZYCH ! DZIŚ WSZYSYC BYLI RÓWNI . NAJLEPSI ! Wystawcie wszystkim 6…Należy się jak nigdy dotąd ! 😀

  • Michu73 pisze:

   Ja zrobiłem to samo, zreszta tak jak w meczu ze Szwedami i Apollonem. Te eliminacje na stałe zapisały się w historii naszego LECHa i zawsze je będziemy pamiętać. Wszyscy zasłużyli na „6”!?

 12. mario pisze:

  może się narażę, ale czy też macie wrażenie, że szkop, złamas jeden wydrukował obie kartki dla Satki? Dla mnie absolutnie nie było karnego, ani drugiego faulu… Faulu na Ramirezie w drugiej połowie też nie było [rzucił się na trawę]. Według mnie to były karygodne błędy tego pajaca w żółtym.
  I druga sprawa – euforia euforią, zwycięzców się nie sądzi, itd, itp, ale podania Modera po jego świetnych odbiorach to był kryminał. Znów miałem problem z jego oceną, bo niby odbiory kosmiczne ale podania tuż po nich kompletnie do dupy…
  A poza tym – pierdole – jutro świętuję i nie idę do roboty!

  • Michu73 pisze:

   A komu miałbyś się narazić? Przecież piszemy, ze skurwesyn czekał tylko na minimalny pretekst, żeby te kartki dać. Inaczej mecz zakończyłby się bez emocji, po naszych kolejnych golach. 11 na 11 kontrolowaliśmy mecz.

  • Bart pisze:

   Karny mocno naciągany, ten Mokebe się przewrócił gdy tylko poczuł rękę Satki. To na pewno nie był faul który spowodowałby naturalny upadek. O drugiej żółtej się nie wypowiadam, bo tego dobrze nie widziałem – na powtórkach nie było dokładnie widać tego faulu. Chciałbym zobaczyć tę sytuację z innej kamery.

  • kibol z IV pisze:

   @mario ja dziś świętuję :D….jutro to ja będę chorował 🙂 Ale to będzie pozytywna choroba 🙂
   Wręcz wymuszona , oczekiwana i godna chwili 😀

   własnie puszczam sobie na całą parę hymn LECHA , racząć się polską okowitą 😀
   smacznego i na zdrowie 😀

   • mario pisze:

    @kibol z IV, pierwszego kielicha wypiłem za zdrowie chłopaków. Na zdrowie i dziękuję. Niech ta chwila trwa! A wiesz co zrobię jutro od rana? Zadzwonię do kumpli z Warszawy:)))))))

   • kibol z IV pisze:

    @mario- Ja tam nie mam kumpli…ja mam tam wrogów.Wiesz za kogo teraz wypiję ?
    Za Roberta Lewandowskiego…Wygrał Lewy , wygrał LECH 🙂

   • mario pisze:

    ja tam niestety musiałem trochę mieszkać ale przynajmniej nie mieli ze mną łatwo, zdrówko kibol, za Ciebie też wypiję, bo potrzeba nam takich jak Ty.

 13. Bart pisze:

  Trzeba powiedzieć jasno: Bednarek wybronił Lechowi ten awans. Świetnie, brawo. Bardzo lubię takie historie gdy krytykowany zawodnik swoją grą zamyka usta krytykom.

  • mario pisze:

   trzeba mu oddać honor – był świetny, a ta jazda po nim nieco na wyrost, szczególnie tuż po jego zakontraktowaniu. Później kilka błędów ale dalej było już tylko lepiej. Dzisiaj było już chyba apogeum. Od kilku meczów bardzo silny filar zespołu.

  • Bart pisze:

   Też uważam że ta krytyka była przesadzona. Jeśli Bednarek będzie dalej tak bronił, to wcale nie jest powiedziane że van der Hart wróci do bramki.

 14. F@n pisze:

  Bednarek najlepszy! 6 jak nic!

 15. inowroclawianin pisze:

  Najlepsi Bednarek, Tiba, Ramirez, Kamiński. Niezły debiut Krawca, dobra zmiana Rogne.

 16. J5 pisze:

  Brawo Kolejooooorz!
  Szwab robił wszystko aby Lech odpadł, na szczęście w bramce był Bednarek, najlepszy zawodnik Lecha w meczu

 17. John pisze:

  Bednarek!!!
  Gość wygrał LE dla Lecha.
  Puszka, wszedł na pomoc, asysta, ładna bramka.
  Ja pie*dole jaki jestem szczęśliwy. ;-)))

 18. Viking pisze:

  Zuraw dzisiaj dobre zmiany zrobil. Rogne pod presja sie jednak nie pogubil. Puchacz bardzo dobry i mecz i ta bramka. Bednarek bohater meczu. Wszyscy najwyzsze oceny za sam awans. A teraz sobie wyobrazcie jakby te wszystkie mecze byly z kibicami. Ale w c••j z tym. Teraz tylko sie cieszyc! Brawo Lech!

 19. Wlkp. pisze:

  Czwartki w Polsce od dziś są NIEBIESKO-BIAŁE 😀

 20. deel pisze:

  Gratulacje dla zespołu! Zagramy w grupie LE. Nie po „gównogolu” i „obronie Częstochowy”. Grały dwie warte siebie ekipy. Szczęście sprzyjało Lechowi i z tego się cieszę. Cieszę się z pokonania Szwedów, Cypryjczyków i Belgów. Z awansu do grupy LE. W kontekście współczynnika polskich zespołów martwi mnie postawa Legii Michniewicza. Może nie tyle samej Legii, ale właśnie trenera. Dzisiejszy wieczór obnażył jego braki w ocenie własnych możliwości. To był cholernie ważny mecz dla polskiej piłki. I facet nie podołał. Tym samym nie postrzegam go już jako następcy Brzęczka. Wyjściowy skład zespołu to porażka. Znaczy gra do boku, wrzutka, może trafimy w napastnika… Tak Lech grał z Genkiem. Rezultat znamy. Dzisiejszy wynik Legii to pokłosie tego myślenia. Czyli „Czesio” to nie jest Guardiola czy też Klopp polskiej piłki tylko gamoń, który udaje, że wie o co w tym sporcie chodzi. I niech ta chwila trwa jak najdłużej. Na micie Nawałki też już się przejechaliśmy. Dzisiaj Lech gra piłkę europejską, i niech to trwa jak najdłużej. Awansując do grupy LE niczego nie musimy osiągnąć. Pewnie okaże się, że trafimy na „grupę śmierci” . To chyba jasne. Ważne aby grać to co gramy. Spodziewam się dobrej gry zespołu Lecha i walki. A co to przyniesie to się okaże…

  • Bart pisze:

   Coś czuję że ta Legia brutalnie zweryfikuje Czesia 🙂 Mnie kompletnie zaskoczył jaki wystawiał skład – najważniejszy mecz w roku, a ten sadza na ławce Luquinhasa i Wszołka którzy w ostatnich miesiącach robili Legii grę i wystawia Kapustkę i Valencię którzy długo nie grali i są do odbudowania.

   • deel pisze:

    Czesio to świetny trener kiedy trzeba osiągnąć sukces w naszej, przaśnej lidze. Sprawdza się. I to fakt. Ja wiem, że to 30 miejsce naszej ligi wynika ze słabości naszych zespołów w pucharach, czy też eliminacjach do nich. I to jest z mojej strony przytyk do PZPN, że promują trenerskie miernoty. Jak Brzęczek. Trwamy nadal w XX wieku. A świat wokół nas idzie do przodu. Lech swoją grą zaskakuje. Jest nowoczesny. To zasługa zarówno trenera jak też jego podopiecznych. Ale taką grupę trzeba stworzyć! Lechowi się udało. Co nam to da w Europie tego nie wie nikt. Sama gra w grupie LE pozwoli naszemu klubowi zaistnieć ponownie na arenie klubów liczących się na arenie międzynarodowej. Z jednej strony podbije stawki za wychowanków, a jednocześnie stanie się magnesem dla dobrych piłkarzy, jacy mogą pojawić się w naszym klubie. Wreszcie jesteśmy poważnym klubem…

 21. Pawel1972 pisze:

  Ja tam jepłem szóstki od góry do dołu, łącznie z Żurawiem 🙂 Wreszcie trochę radości Lech nam daje. Żeby tym razem zarząd nie doprowadził do kolejnego kryzysu, bo już pokazali, że „umiom”.

 22. ryszbar pisze:

  Brawo Brawo Brawo
  Jak ja się cieszę, ze wcześniej nic złego nie pisałem o Bednarku;)

 23. Pawelinho pisze:

  Ja ocenił bardziej sprawiedliwie czyli wg tego co widziałem podczas czyli najwyższą notę a więc piątkę dostał ode mnie Bednarek potem Kravets, Puchacz oraz Kamiński (mimo spartolonej 100%), reszta dostała 3 (nawet Satka chociaż wg mnie dostał dwie niezasłużone żółte kartki), a najniżej oceniłem Czerwińskiego i Skórasia na 2. Szkoda, że nie można było ocenić Marchińskiego oraz Rogne. Za niezbyt trafione zmiany (Skóraś i Marchiwiński) Żuraw dostał 4. Zwayer ta za karnego, którego nie było oraz dwie niesłuszne żółte kartki dla Satki dostał ode mnie 2 co tylko potwierdza jak słabi są obecnie niemieccy gwizdacze.