Wasze oceny za mecz z Charleroi

Filip Bednarek (średnia ocen: 5,79) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w pucharowym meczu z Royal Charleroi. Zaraz za nim byli Tymoteusz Puchacz (5,09) oraz Dani Ramirez (4,66). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Alan Czerwiński (średnia ocen: 3,66). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania piłkarzy.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 6 – 82,4%
Średnia ocen: 5,79

Alan Czerwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 36,6%
Średnia ocen: 3,66

Lubomir Satka
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 44,8%
Średnia ocen: 3,99

Djordje Crnomarković
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 38,9%
Średnia ocen: 4,27

Vasyl Kravets
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 46,9%
Średnia ocen: 4,59

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 40,4%
Średnia ocen: 4,46

Jakub Moder
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 42,3%
Średnia ocen: 4,41

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 42,8%
Średnia ocen: 4,51

Dani Ramirez
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 51%
Średnia ocen: 4,66

Tymoteusz Puchacz
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 50,7%
Średnia ocen: 5,09

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,4%
Średnia ocen: 4,27

Rezerwowi:

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 48,5%
Średnia ocen: 3,92

Thomas Rogne i Filip Marchwiński grali za krótko, by byli poddani ocenieTrener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

6 – 44,8%

Poziom meczu Charleroi – Lech 1:2

5 – 36,6%

Sędzia meczu Felix Zwayer (Niemcy)

2 – 31,0%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

66,9% – Mamadou Fall

Skład Lecha Poznań w meczu z Royal Charleroi:

Bednarek – Czerwiński, Satka, Crnomarković, Kravets (71.Skóraś) – Tiba, Moder – Kamiński, Ramirez (78.Rogne), Puchacz – Ishak (87.Marchwiński).

Od najlepszego do najsłabszego:

5,79 – Bednarek
5,09 – Puchacz
4,66 – Ramirez
4,59 – Kravets
4,51 – Kamiński
4,46 – Tiba
4,41 – Moder
4,27 – Ishak
4,27 – Crnomarković
3,99 – Satka
3,92 – Skóraś
3,66 – Czerwiński

Rogne (bez oceny)
Marchwiński (bez oceny)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <6 komentarzy

 1. Pawelinho pisze:

  Widzę, że ocena Felix’a Zwayer’a w pełni uzasadnione bo sędziował naprawdę słabo, a co do reszty to bez zaskoczenia, że Czerwiński był najsłabszym i ta ocena ogólna powinna być na poziomie arbitra.

 2. piotr06 pisze:

  Szkoda, że Rogne bez oceny. 17-18 min. to nie tak mało. Należała mu się mocna czwórka.

 3. kaktus pisze:

  Dobry mecz całego zespołu i bardzo przyjemny ból głowy trenera co zrobić z Kravetsem i Puchaczem, bo Tymek na lewej obronie chyba daje najwięcej, ale Kravets w tym meczu zagrał rewelacyjnie. Nie było mowy by ktokolwiek go przepchnął, odpalił też niejeden imponujący sprint wzdłuż linii bocznej (niczym Puchacz).

  Jedyne czego w tym meczu nie zrozumiałem to zmiana Ishaka na Marchewę – wszystko fajnie, ale to był moment kiedy Lech już grał jedynie na uwolnienie i wydaje mi się, że dwumetrowiec z przodu byłby większym pożytkiem.

  • Grimmy pisze:

   Nie, w takiej sytuacji, gdy się gra na uwolnienie, najlepiej sprawdza się szybkościowiec, który będzie ścigał się z podmęczonymi obrońcami. Powyższe spostrzeżenie nie broni oczywiście decyzji Żurawia, bo Marchwiński takim typem piłkarza nie jest. Niby potrzebujesz kogoś kto wygra główkę w środku, jak to zrobił Marchwiński, ale z drugiej strony można po prostu wybijać piłki za plecy obrony, a tam już struś pędziwiatr będzie uciekać obrońcom. Gdybym miał decydować, to z piłkarzy Lecha, chyba Kamińskiego bym na te kilka ostatnich minut ustawił na szpicy.

   • kaktus pisze:

    Właśnie z powodu Kamińskiego i Skórasia (czyli dwóch pędziwiatrów) postawiłbym w takiej sytuacji na Kacharavę. Lech bronił się już wtedy rozpaczliwie i potężny napastnik, który przytrzyma chwilę piłkę, da się sfaulować – mógłby być zbawieniem. Nie będę ukrywał, że od zawodnika wchodzącego na ostatnie minuty oczekuję też większego zaangażowania w grę obronną, a Marchewa jest raczej „mistrzem dostojnego poruszania się po boisku”. Kacharava by się też przydał przy stałych fragmentach gry we własnym polu karnym.

    Ale ogólnie – obyśmy zawsze mieli takie problemy po meczach Lecha 🙂

 4. Krzysztof pisze:

  Jakoś się bardzo dziwie, ze takie Dynamo Kijów bierze słabego Kostewicza gdzie mogli wyrwac naprawdę dużo lepszego i solidniejszego Krawetsa. No ale to ich problem.