Zapowiedź: Lech II – Olimpia

W niedzielę, 4 października, o godzinie 12:00 w meczu 7. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zagra na głównym boisku akademii z Olimpią Grudziądz. Ostatni w tabeli Kolejorz może dość szybko wyjść ze strefy spadkowej jeśli tylko w końcu zacznie wygrywać.Lech II Poznań bardzo słabo rozpoczął nowy sezon. Szybko odpadł z Pucharu Polski, a w II-lidze umiał wygrać tylko jeden mecz z beniaminkiem i to z pomocą zawodników z pierwszej drużyny. Podopieczni Rafała Ulatowskiego przegrali trzy ostatnie spotkania tracąc w nich aż 10 goli. Nic więc dziwnego, że rezerwy Kolejorza zamykają ligową tabelę. Niewiele lepsza jest Olimpia Grudziądz. Spadkowicz z I-ligi zawodzi na całej linii. Przegrał wszystkie trzy mecze u siebie zdobywając dotąd raptem 4 oczka na wyjazdach. Olimpia, która w sierpniu wyeliminowała z Pucharu Polski nasze rezerwy formą nie grzeszy, dlatego dla Lecha II Poznań jutrzejszy mecz będzie dobrą szansą na zwycięstwo, które dałoby choć na tydzień nieco więcej spokoju.

W zespole Lecha II Poznań nikt nie pauzuje za kartki tak samo jak w ekipie z Grudziądza prowadzonej przez Pawła Crettiego. W Olimpii szansę gry może otrzymać wychowanek Kolejorza, Kacper Janiak.

Arbitrem niedzielnych zawodów we Wronkach będzie sędzina Ewa Augustyn z Gdańska. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II Poznań wynosi 2.30, na remis 3.50, a na triumf Olimpii Grudziądz 2.75. Niedzielny bój odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna na kanale LechTV na YouTube. Początek meczu 7. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, KKS Lech II Poznań – GKS Olimpia Grudziądz w niedzielę, 4 października, o godzinie 12:00 na Stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. W razie wygranej rezerwy Kolejorza wydostaną się ze strefy spadkowej.Mecz: KKS Lech II Poznań – GKS Olimpia Grudziądz
Rozgrywki: 7. kolejka II-ligi 2020/2021
Termin: Niedziela, 4 października, godz. 12:00
Stadion: Leśny (ul. Leśna 15A, Wronki)
Sędzia: Ewa Augustyn (Gdańsk)
Miejsce gospodarzy: 19
Miejsce gości: 16
Najlepszy strzelec gospodarzy: 2 – Sobol, Sykora, Skóraś
Najlepszy strzelec gości: 2 – Jancukowicz
Domowa forma gospodarzy: 1-0-1, 7:6
Wyjazdowa forma gości: 1-1-1, 3:4
Transmisja: LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 2.30 – 3.50 – 2.75
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +17°C, pochmurno
Nasz typ na mecz: 2

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <