MOCNY Lech! Piast – Lech 1:4

O godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Okrzei 20 w Gliwicach, początek meczu 6. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021, pomiędzy zespołem Piasta Gliwice a drużyną Lecha Poznań. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego meczowego raportu na żywo z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

Przed meczem Piast Gliwice – Lech Poznań (04.10.2020):

1 min. – Mecz od ataków zaczął Lech. Podanie Tiby na lewą stronę było za mocne.
3 min. – Akcja Modera środkiem zakończona niecelnym strzał Ramireza z prawej nogi.
6 min. – GOOOOOOOL!!! Zamieszanie w polu karnym Piasta po rożnym dla Lecha. Do siatki z bliska lewą nogą trafił Moder. 1:0!

9 min. – Lech doskonale ustawił sobie ten mecz. I nadal atakuje.
11 min. – Szybka akcja Kolejorza zakończona strzałem Ishaka z ostrego kąta. Kolejne dobre podanie Tiby.
15 min. – Bardzo dobry pierwszy kwadrans w wykonaniu Lecha. Pełna kontrola, duża przewaga.

17 min. – Skóraś wyszedł sam na sam, miał setkę, którą koncertowo zmarnował. Piłka w rękach bramkarza.
19 min. – Ajjjjj! Świetna akcja Lecha, trzy podanie, zagranie Ramireza do Ishaka, którego strzał został zablokowany.
20 min. – Akcja Piasta lewą flanką. Piłkę pewnie wyłapał Bednarek.
22 min. – Zła główka Vidy po wrzutce z prawej strony.
25 min. – Lech ma w środku bardzo dużo miejsca. Znów prostopadle zagrywał Tiby, ale znów za mocno.
27 min. – Dobra interwencja Bednarka po nieprzyjemnym uderzeniu z około 20 metrów.
29 min. – Akcja Piasta po złym podaniu Satki. Na szczęście Milewski prawie kopnął piłkę za stadion.

32 min. – Piast zaczyna się rozkręcać. Tym bardziej szkoda, że Lech kilkanaście minut temu nie trafił na 2:0. Były ku temu bardzo dobre okazje.
33 min. – Ishak świetnie wymanewrował dwóch obrońców po czym oddał strzał obroniony przez Placha.
38 min. – Pressing Piasta doprowadził do straty Modera. Od paru minut więcej z gry mają gospodarze.
40 min. – Bardzo dobra interwencja Bednarka po główce Pyrki. Lechici za łatwo odpuścili.
44 min. – GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Ależ szybka kontra Lecha, Kamiński pobiegł prawą flanką, podał do Ramireza, który podciął piłkę na Plachem! 2:0!
45+1 min. – Do przerwy jest bardzo dobrze.

48 min. – Ishak ponownie dryblował w polu karnym. Nie oddał dobrego strzału, jednak przy tym tłoku nie miał jak tego zrobić.
50 min. – Fajna szybka akcja Kamińskiego zakończona złą wrzutką Czerwińskiego.
54 min. – Dobra centra Kravetsa i lekki strzał wyłapał Plach. Nawet po wejściu Badii na razie Piast niewiele pokazuje.
58 min. – Złe podanie Bednarka. Na szczęście Lipski stracił piłkę.
58 min. – Następna akcja Modera z Ramirezem. Strzał Ishaka zablokowany.
61 min. – GOOOOOOOOL!!! 3:0! Doskonały odbiór Modera, który jeszcze zaliczył asystę przy golu Marchwińskiego. Po meczu! Marchwiński 2 minuty po wejściu chyba przypieczętował wygraną Lecha.

65 min. – Piast już się nie podniesie. Lech nadal atakuje.
69 min. – Kacharava dobrze wypuścił Marchwińskiego, który uderzając z ostrego kąta był bliski 2 gola.
74 min. – Puchacz sfaulowany przez Malarczyka. Karny!
74 min. – GOOOOOOOOOOOL!!! Kacharava na dużym spokoju. 4:0!

75 min. – Lech już bawi się z rywalem.

79 min. – Niecleny strzał Alvesa.
82 min. – Piast już nie przeszkadza Lechowi w grze w piłkę.
83 min. – Wow! Nawet Muhar mógł strzelić gola i to pięknego! w Gliwicach dzieją się cuda.
85 min. – Urazu doznał Badia. Dramat Piasta.
88 min. – Satka przypadkowo spowodował karnego.
88 min. – Żyro trafia. 4:1 dla Lecha.
90 min. – Dobra wrzutka Puchacza z wolnego, Marchwiński mógł zdobyć już 3 bramkę.

6. kolejka PKO Ekstraklasy 2020/2021, niedziela, 4 października, godz. 17:30
GKS Piast Gliwice – KKS Lech Poznań 1:4 (0:2)

Bramki: 88.Żyro – k. – 6.Moder 44.Ramirez 61.Marchwiński 74.Kacharava – k.

Asysty: 1:0 – Satka 2:0 – Kamiński 3:0 – Moder 4:0 – bez asysty

Żółte kartki: Vida, Żyro, Hyjek – Czerwiński, Kravets

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)

Widzów: ok. 3000

Piast: Plach – Konczkowski, Malarczyk, Huk, Kirkeskov – Sokołowski (73.Hyjek), Lipski (70.Alves), Milewski – Pyrka (80.Mokwa), Żyro, Vida (46.Badia).

Rezerwowi: Szymański, Holubek, Stanek, Rakowiecki, Hyjek, Mokwa, Badia, Alves.

Lech: Bednarek – Czerwiński, Satka, Rogne, Kravets (75.Awwad) – Tiba, Moder (67.Muhar) – Skóraś, Ramirez (59.Marchwiński), Kamiński (59.Puchacz) – Ishak (67.Kacharava).

Rezerwowi: Malenica, Crnomarković, Muhar, Marchwiński, Puchacz, Awwad, Kacharava.

Kapitanowie: Konczkowski – Rogne

Trenerzy: Fornalik – Żuraw

Stan murawy: Bardzo dobry (równa płyta boiska)

Pogoda: +16°C, pogodnie

Miejsce: Stadion Miejski (ul. Okrzei 20, Gliwice)

2. Didavi pisze:

Wszystko się nam ostatnio układa. Piękne dni za nami, więc dzisiaj pewnie strata punktów.
    Ciekawy jestem składu. Zmian. Czy zagra Awwad, Kacharava.
    Chciałbym, żebyśmy pokazali dzisiaj Piastowi, dlaczego oni odpadli, a my gramy w Europie.

3. Grimmy pisze:

Jednobramkowe zwycięstwo po nieporywającej grze brałbym w ciemno!

• Wamp pisze:

Przecież Piast chuja gra i z palcem w dupie to wygramy.

• Grimmy pisze:

Nie ma znaczenia jak gra Piast. Wisła Płock też nic nie gra, Warta tak samo, a mieliśmy ciężary w tych meczach. Zresztą, nie o to chodzi. Dopóki gramy w pucharach eurpejskich, wystarczą mi jednobramkowe zwycięstwa w lidze, jak najmniejszym nakładem sił, jeśli to możliwe. Chodzi wyłącznie o to, żeby konsekwentnie zbierać punkty. Styl ma drugorzędne znaczenie w tym momencie.

4. Kuki pisze:

Spodziewam się ciężkiego meczu. Piast pewnie wyjdzie napompowany jak nigdy. Grają u siebie i to z pucharowym Lechem, którym każdy się ostatnio zachwyca.
    Z drugiej strony Lech, pewnie będzie kilka roszad. Tak czy inaczej trzeba zagrać przede wszystkim mądrze i na swoim poziomie. Wydaje mi się, że po początkowej nawałnicy Piast się zabunkruje i będą chcieli pójść z kontrą. Dobre przetarcie przed meczami pucharowymi, takiego Piasta trzeba wypunktować i pokazać jakość.

5. MARCINzKALISZA pisze:

Po zwycięstwo i 3 pkt.
    Kolejorz do boju!

6. smigol pisze:

Ja osobiście mam przeczucie że Lech wygra w przekonującym stylu.

7. Kali pisze:

Przypuszczam że mecz będzie trudny. Obie drużyny nie mogą sobie pozwolić na utratę pkt. Przeciwko nam może też przemawiać zmęczenie po meczu w Belgii. Więc zadowolę się 3 pkt bez względu na styl:)

8. Didavi pisze:

Tylko 2 zmiany. Liczyłem na Awwada zamiast Skórasia, ale pewnie wejdzie z ławki razem z Kacharavą. Puchacz musi odpocząć, bo w U21 też będzie grał, a Kravets więcej niż solidny, niech gra.
    Tylko zwycięstwo!

9. Bender pisze:

Droga Redakcjo – wciąż jeszcze nie możecie ujawnić co się dzieje z Sykorą?

10. Pawelinho pisze:

Liczyłem na trochę większą rotacje, ale i tak skład był do przewidzenia.

11. Michu73 pisze:

Jest OK! Cieszę się, ze trener nie kombinuje ze składem. Zmiany kosmetyczne i logiczne. Trzeba w przekonującym stylu wygrać ten mecz i wybić z głowy przeciwnikom, ze dzięki naszej grze w LE mogą nami coś ugrać w lidze. Liczę na pewne 2:0. Jazda z nimi KOLEJORZ!

12. Didavi pisze:

Piast bez Świerczoka, Czerwińskiego, Jodłowca i już bez Parzyszka bo odszedł. Nie można dzisiaj z nimi punktów stracić. Mocno osłabieni.

• MaPA pisze:

OK.Ale zmiennicy zechca sie pokazac i z tąd apel o pełną koncenttrację przez cały mecz.Raczej wygramy.

13. Erwin pisze:

Puchacz z Czarnym odpoczywają, pewnie któryś z nich wejdzie po przerwie, ciekawe kogo jeszcze zobaczymy, nie ważne jak, ale mają być 3 pkt, Piast ostatnio szału nie robi.

14. macko9600 pisze:

Do boju, po zwycięstwo!
    Po 3 punkty!

15. Bart pisze:

To jest naprawdę żenujące jak klub milczy w sprawie kontuzji. O absencjach dowiadujemy się często godzinę przed meczem po zobaczeniu składu a klub nie informuje dlaczego kogoś nie ma i jak długo będzie nieobecny. To jest niepoważne. Czy tak ciężko było w okolicach meczu z Charleroi wydać komunikat że „Jan Sykora nie poleciał z drużyną do Belgii z uwagi na kontuzję. Czeski skrzydłowy pozostał w Poznaniu gdzie przechodzi dodaktowe badania. Ich wyniki poznamy w poniedziałek i wtedy ustalimy termin powrotu do treningów.” Kurwa, mogę nawet zostać copywrighterem i za darmo redagować takie notki, byle klub zaczął na tym polu działać poważnie.

• aaafyrtel pisze:

copywriterem…

• kilo82 pisze:

Też mnie to wkurza, rozumiem, że jeszcze przed samym meczem ukrywa się takie rzeczy, żeby przeciwnik miał trudniej, ale zaraz po meczu taki komunikat powinien się pojawić.

• Michu73 pisze:

Chuj z tym Bart. Taką maja strategie i nic z tym nie zrobisz. Możemy się irytować a i tak nic to nie da. Ważne, żeby wygrywali?

20. Grimmy pisze:

Świetne zachowanie Satki przy golu Modera!

21. Pawelinho pisze:

Moder na początek z wysokiego „C” zaczyna Kolejorz!

22. macko9600 pisze:

Brawo Modziu!

23. MaPA pisze:

Nie zdążyłem otworzyć flaszki a tu akuku.Oby tak dalej.

24. Grimmy pisze:

Piast dzisiaj gra w pucharach europejskich, czy na zasadzie: trzymamy kciuki za słabszych, bo komentarz dzisiaj mocno stronniczy.

25. Wuchta pisze:

Nie cofać się tylko walnąć na 2 i 3-0. Przecież ten Piast jest słaby, że szok. Jak ktoś leży na deskach to walić go ile wlezie bo 0-1 to żaden wynik.

26. macko9600 pisze:

Ale Skóraś zjebał….

27. Wuchta pisze:

Ale Skóraś zjeb… .

28. Grimmy pisze:

Skupiajmy się na pozytywach. Wykończenie Skórasia pomińmy milczeniem, podanie Kravetsa – palce lizać!

29. Grimmy pisze:

Ale Moder mecz rozgrywa! Oby tak dalej!

30. Pawelinho pisze:

Nie było faulu czysty odbiór Kravets i słuszna kartka dla Fornalik za pierdzielenie głupot. Chociaż szkoda tej sytuacji sam na sam Skórasia, który powinie to lepiej wykończyć podobnie jak chwilę później Ishak. Szkoda mogło już być 0:2 dla Kolejorza.

31. Kali pisze:

I teraz grać uważnie z szybkiej kontry bo mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze:D

32. Grimmy pisze:

Nie podoba mi się nonszalancja z jaką gramy dzisiaj.

• Kali pisze:

Niedokładność to częsta bolączka naszej piłki a próby zagrań pod publiczkę zdarzają się wszędzie.

• El Companero pisze:

żeby grac jak w pucharach trzeba by mieć dwie równe jedenastki, dlatego mecze ligowe tak będą wyglądały, ważne tylko 3 punkty, nawet po skromnym zwycięstwie

To nie Puchary są problemem, tylko chęć „profesorowania” u naszych. Zamiast grać efektywnie, to nasi chcą grać na styl, efekciarsko.

• slavo1 pisze:

Niestety nie pierwszy raz – już wiele razy to pisałem. Jest to chore i nad tym powinni pracować z psychologiem – jeśli takowy w klubie jest.

33. Grimmy pisze:

Dobry mecz Rogne rozgrywa do tej pory.

34. Bart pisze:

Za mocno się cofnęli

To prawda. Żuraw ich wygania do przodu, ale na razie chyba podświadomość za mocno wjechała naszym.

35. macko9600 pisze:

Co my dzisiaj gramy?????

36. Kuki pisze:

Ma ktoś może jakiegoś dobrego streama?

37. tomasz1973 pisze:

Dobrze, że prowadzimy, ale gramy strasznie nonszalancko, za bardzo chcemy być tu „profesorami”…
    Strzelmy drugą i wówczas się oszczędzajmy.

38. Wuchta pisze:

Jak nie będzie 0-2 do 60 min. to się skończy co najwyżej 1-1. Czego my bronimy w 35 min. z ostatnim zespołem ligi?

39. Bart pisze:

Skóraś patrz i ucz się jak się wykańcza akcje

40. Michu73 pisze:

Eksperci, komentatorzy osrani! ???

41. Grimmy pisze:

Wielki chuj Ramireza w dupę komentatorom, którzy jeszcze zanim sędzia podjął decyzję o karnym, już onanizowali się na perspektywę karnego dla Piasta. Pluję na tych gadów!

42. MaPA pisze:

Kamień z serca.

43. Kuki pisze:

Daniel!

44. macko9600 pisze:

Efektowny gol Daniego!

Dani Ramirez – ucz się od juniora Kamińskiego. Piłkę trzeba podawać do lepiej ustawionego kolegi.

45. tomasz1973 pisze:

Jak wychodzili 2 na 1 to pomyślałem, że jak nie teraz to ich zjebie…no nie muszę.
    A te pierdolone redaktorki karny i karny, kontrowersja, ja pierdole 1 (!) JEDEN taki karny dla Lecha jak mi znajdą to im przyznam rację!

46. Pawelinho pisze:

Nie będzie VARu bo karnego nie było, a ci komentatorzy jak opętani mówią, że tak bo to biedny Piast gra dobrze i przegrywa z Lechem, a nie powinien bo widać komu te dwie ofermy kibicują.

47. kilo82 pisze:

No wreszcie! Dobrze, że jest to dwa, bo słabo to wyglądało w ostatnich minutach, karnym też pachniało…

48. Bart pisze:

O karnym dla Piasta będą przez godzinę pierdolić

• Pawelinho pisze:

No problem w tym, że karnego nie było. Zwykła walka o piłkę. Dla tęczowej szmaty to by od razu chcieli karnego.

49. Krzysztof pisze:

Qwa nie moge już słuchać tych dwóch komentujących pedałów!!!

50. piotr06 pisze:

Dębiński się zaraz popłacze, kutas jebany.

• Krzysztof pisze:

To fan przyjaciółki!

On już płacze.

Był w młodzieżowych drużynach Legii, to zobowiązuje.

o tych dwóch komentatorach można już książkę napisać, jak to być stronniczym kogo lubić, kogo nie, kiedy płakać i po jakiej akcji. Praktycznie w każdym meczu Lecha komentatorzy trzymają stronę przeciwnika, bo po prostu Lecha się boja i jego zwycięstw. A my obrońmy się wynikami i zamknijmy im jadaczki.

Nie tylko Lecha, ale tutaj jest to nagminne, a już szczególnie, kiedy dembiński dostanie mecz swojej ukochanej tęczowego cska.

51. Wuchta pisze:

Jak dla mnie obaj zawodnicy się trzymali za ręce, a kiedy frajer z Piasta się skapnął, że nic z tego nie będzie to się przewrócił.

52. Grimmy pisze:

Czy to Moder, przy drugiej bramce, rzucił tę długą piłkę za plecy obrońców? Nie wiem kto to był, ale to był MAJSTERSZTYK.

53. macko9600 pisze:

Po pierwszej połowie wynik lepszy niż gra. Gramy dzisiaj na pół gwizdka.

54. Kuki pisze:

Skóraś jest dzisiaj tragiczny. Po przerwie szansę powinien dostać Awwad.

• Grossadmiral pisze:

Trochę tak ale z drugiej niech jeszcze podmęczy sprintami vide i rudego

Skóraś to trochę kazus Jóźwiaka. Ma podobny talent, podobne predyspozycje i podobne problemy. Pamiętam, że decyzyjność była przez długi czas największym problemem Kamila. Skóraś też musi popracować nad dokonywaniem wyborów i nad tempem ich podjemowania.

• tomasz1973 pisze:

Ale nawet nie patrzeć przez pryzmat tego jak dzisiaj gra Skóraś, to Awwad powinien od 45 min wyjść, żeby pokazać ile potrafi. Wynik w miarę już bezpieczny, więc kiedy chemy go sprawdzić, jak nie teraz?

55. Wamp pisze:

Czego wy oczekiwaliście po Lechu? Że będzie cisnął cały czas? Strzelili bramkę i pozwilili im grać żeby sie nie meczyc.

56. 100h2o pisze:

Skóraś niestety jak złoty ząb. Co zagranie… zjebane. Nie czepiam się, niestety najsłabszy i to widocznie I nie idzie tylko te setkę, ale marnuje co chwila zagrania. Chłopie ogarnij się bo Tobie kibicuję.

57. Grossadmiral pisze:

Jak na mecz w czwartek dobrze wyglądamy fizycznie widac że jest dynamika i szybkośc u zawodników

58. Didavi pisze:

Świetny wynik do przerwy. Poprawić skuteczność podań i jeszcze coś wpadnie.
    Dembiński jak zwykle…. Karnego nie było. Trzymali się obaj. Kravets go nie ściągał do murawy!
    Awwad po przerwie, bo Skóraś dużo traci, a prawej strony nie ma.
    Jest dobrze!

59. MARCINzKALISZA pisze:

Dobrze że padł ten drugi gol, bo już się bałem o wynik.

60. Kali pisze:

Do przerwy moje uwagi są przede wszystkim pozytywne.
    1. Dobre tempo naszej gry ofensywnej. Wykorzystanie stałego fragmentu gry. W miarę uważna gra w tyłach
    natomiast
    2. Zbyt długie fragmenty bez agresywnego pressingu a jak ten mecz pokazuje podkręcenie go na połówce Piasta powoduje że Piastunki mają dużo niecelnych podań. Trochę za dużo gry pod publiczkę. Kontrowersja z faulem Kravetsa. To ujęcie które widziałem wskazywałoby raczej na rzut karny. Może Varowcy mieli z innej kamery, z której widzieli to lepiej.
    Ale ogólnie wszystko układa się pod pozytywne zakończenie tego super tygodnia:)

Jak chciałbyś takie karne dyktować, to w meczu byłoby z 5 takich karnych, obrońcy przepychają się, ciągną, szczypią, a czasami w chuja ci dają, tylko ty jako zawodnik atakujący robisz dokładnie to samo, masz być cwańszy i tyle.

Dokładnie. Nie było karnego i basta i Kali nie sugeruj się komentarzem tych dwóch oszołomów z c- bo faulu Kravets’a też nie było, a milewski to była legionistka.

61. Michu73 pisze:

Skoras rzeczywiście słabo, ale kody ma grać jak nie w takich meczach? Liczę na kontynuacje strategii w drugiej połowie. Jak a mnie, mecz po triumfie w Belgii, dobrej pory perfekcyjny.

62. Wuchta pisze:

Przed chwilą cofnąłem sobie tą sytuację z karnym i jak dla mnie nic nie było. Obaj się trzymali za barki, tylko pod koniec w cwaniacki sposób zawodnik Piasta puścił rękę naszego zawodnika, żeby tylko wyglądało, że to on trzyma. Nie jeden sędzia by z tego gwizdnął 11.

63. fox pisze:

Na prawdę ci komentatorzy są wkurwiający,Węgrzyn to wiadomo ale Dembiński ?Przez cały mecz będą gadać o karnym którego nie było coś sobie uroili i będą przy tym trwać,Inna sprawa,że nasi dzisiaj nie grają wielkiego meczu no ale pewnie wyjazd do Belgii zrobił swoje.

64. Grimmy pisze:

Mam nadzieję, że nie ściągnie Skórasia w przerwie. Byłby to mocny cios w poczucie własnej wartości i pewności siebie. Optymalnie, poczekać ze zmianami (i tak nie gramy w tygodniu, przerwa na reprezentację) na strzelenie 3 bramki, lub gdzieś około 65 minuty zdjąć Kamińskiego, a Skórasia trzymać do końca. Decyza na przełamanie, jak w siatkówce. Skóraś to diamencik, który trzeba oszlifować. Żeby to zrobić, musi grać.

65. John pisze:

Mimo prowadzenia 2-0, przeciętna 1 połowa, dużo niedokładności,trochę, każdy sobie rzepkę skrobie.
    Skoraś słabo.
    Ramirez brawo za bramkę, ale musiał podać do Kamińskiego.
    Moder dobry.

66. MaPA pisze:

Wkurza mnie Mielcarski.Facet zagrał przez 4 lata w FC Porto 30% meczów i ACHTUNG! strzelił 8 goli.Słownie osiem!.I taki ktoś uważa sie za eksperta,Zresztą ta cała zgraja ekspercka w Canal + jest jeden drugiego wart.

• smigol pisze:

Dokładnie, ja nie będę miał pewnie możliwości ale jak ktoś kiedyś spotka Mielcarskiego to niech mu napluje w twarz!!!

MaPA parafrazując klasyka jaka liga tacy komentarzy w c-.

Mourinho grał gdzie grał a teoretykiem gry jest wybitnym. Nie lubie też Mielcarskiego ale czy ktoś jest ekspertem czy nie robi to co mówi i jak wnioskuje a nie gdzie grał czy nie grał

67. slavo1 pisze:

Ten mecz pokazuje, że jeżeli jakiś klub będzie chciał grać z nami otwartą piłkę a my poczekamy na kontrę – to ich wypunktujemy jak doświadczony pięściarz prostymi.

68. Erwin pisze:

Prowadzimy 2:0 i to jest najważniejsze, nie gramy rewelacyjnie, ale też nie jakoś tragicznie, kontrolujemy mecz i pewnie prowadzimy, kurwa jeszcze raz usłysze jak to skrzywdzili Piasta i jaka to straszna była kontrowersja to się zrzygam, rozjechać tego Piasta!

69. smigol pisze:

Ok jestem pod działaniem zupy chmielowej ale Kolejorz całkiem dobrze broni.

70. Grimmy pisze:

Gramy w dziadka z Piastem 🙂

71. Pawelinho pisze:

Tak jeszcze w nawiązaniu to tych dwóch pajaców, którzy komentują to oni dziwili się czemu w 27 minucie słychać gwizdy, ale prawda jest taka, że to kibice Kolejorza, a nie gospodarzy „przejęli” stadion pod względem kibicowania w tym meczu. Nie dość, że głupi i stronniczy to jeszcze głusi.

72. Pawel68 pisze:

Skóraś najsłabszy.Żadnego pożytku z niego nie ma?

73. slavo1 pisze:

Chciałbym zgłosić pomysł racjonalizatorski. Wiem, że szanse na jego realizację sa zerowe ale spróbuję : na koniec meczu obok tabeli z czasem posiadania (%) piłki przez zespoły – tak samo powinno być podawane ile czasu komentatorzy poświęcają na jedną i drugą drużynę.

74. Pawelinho pisze:

Szkoda na stojąco pograli teraz i to powinno być 0:3 dla Lecha.

75. macko9600 pisze:

Dlaczego schodzą Kamiński i Ramirez???
    Prędzej Skóraś był do zmiany

Też mnie to zastanawia dlaczego Skóraś został pomimo tego, że jest najsłabszym piłkarzem na boisku w Lechu.

Bo trener uznał, że mecz jest wygrany, więc ściągnał tych, którzy byli najbardziej zmęczeni po czwartkowym meczu. Piłkarze z głebi kadry muszą dostawać swoje minuty, żeby się rozwijać, być w formie/gazie/meczowym rytmie.

76. Pawelinho pisze:

Puchacz i Marchwiński przewidywalne zmiany Lecha.

83. Michu73 pisze:

To jest ten Moder który jest słaby w odbiorze! ?