Lechowa młodzież – tydzień 8

Za juniorami Lecha Poznań pierwsze październikowe mecze. Tradycyjnie wygrały już zespoły do lat U-17 i U-15. Tym razem nie najgorszy wynik zaliczyli juniorzy starsi, najsłabiej ponownie poszło rezerwom Kolejorza w II-lidze, które przegrały 4 raz z rzędu i zamykają tabelę II-ligi.Lech II Poznań po porażkach 1:3 i 1:3 uległ Pogoni w Siedlcach 2:4 oraz u siebie Olimpii Grudziądz 1:2. Rezerwy z 3 oczkami po 7 kolejkach są na ostatnim 19. miejscu w II-lidze. Już w piątek o 19:00 podopieczni Rafała Ulatowskiego zmierzą się na wyjeździe ze Zniczem Pruszków.

Drugiego spotkania z rzędu udało się nie przegrać juniorom starszym z CLJ. Tym razem Lech Poznań U-18 prowadzony przez Huberta Wędzonkę dwukrotnie prowadząc z Zagłębiem w Lubinie zremisował 2:2. Lech jest dziesiąty mając 2 oczka przewagi nad strefą spadkową. W sobotę o 12:00 poznaniacy zmierzą się u siebie z liderującą Wisłą Kraków.

Cały czas nie zatrzymują się juniorzy młodsi z grupy B CLJ U-17. Tym razem Lech Poznań ograł na wyjeździe ostatni CWZS Bydgoszcz 3:1. Kolejorz szkolony przez Bartosza Bochińskiego z kompletem 24 oczek po 8 kolejkach prowadzi mając bilans goli 24:5. Planowo w sobotę o 12:00 ma zmierzyć się z juniorami młodszymi Pogoni Szczecin.

Także komplet punktów, lecz po 7 meczach mają trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15. Gracze duetu Kardela & Łągiewka pokonali w ten weekend na wyjeździe Pogoń Szczecin 3:0. Teraz w sobotę o godzinie 14:30 drużynę Kolejorza do lat 15 czeka domowe starcie z CWZS Bydgoszcz.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Pogoń Siedlce – Lech II Poznań 4:2
II-liga: Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz 1:2
CLJ U-18: Zagłębie Lubin – Lech Poznań 2:2
CLJ U-17: CWZS Bydgoszcz – Lech Poznań 1:3
CLJ U-15: Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:3

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Znicz Pruszków – Lech II Poznań (piątek, 9 października, godz. 19:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Wisła Kraków (sobota, 10 października, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (sobota, 10 października, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz (sobota, 10 października, godz. 14:30)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. Tadeo pisze:

    Jak najszybciej zwolnić Ulatowskiego z funkcji trenera rezerw , bo inaczej czeka nas spadek do ll ligi.Ten człowiek potrafi tylko wszystko psuć, bo dotychczas w swojej karierze trenerskiej jeszcze niczego nie osiągnął. Niech lepiej zajmie się funkcją dyrektora akademii, a trenerkę niech powierzy ludziom do tego powołanym

  2. Tadeo pisze:

    Ps.lll ligi.