Kolejne wyróżnienia dla lechitów po kolejnej kolejce

Lech Poznań na koniec zmagań 6. kolejki PKO Ekstraklasy 2020/2021 wygrał z trzecią drużyną zeszłych rozgrywek aż 4:1. Zwycięstwo różnicą 3 goli to niespodzianka, sam Lech wygrał pierwsze ligowe spotkanie na wyjeździe i wskoczył do górnej ósemki. Dla niebiesko-białych było to piąte zwycięstwo z rzędu a w Ekstraklasie drugie z rzędu.Po bardzo dobrym występie na Górnym Śląsku kolejni lechici zasłużyli na wyróżnienia. Jakub Moder pierwszy raz w sezonie 2020/2021 trafił do jedenastki kolejki według C+ Sport. 21-latek, który w Gliwicach miał gola i asystę został też uznany najlepszym graczem 6. kolejki PKO Ekstraklasy.

Jeszcze więcej lechitów wyróżniła Ekstraklasa SA. W jedenastce 6. kolejki pierwszy raz w tym sezonie znaleźli się Dani Ramirez i Vasyl Kravets. Dodatkowo po raz drugi w trwających rozgrywkach na uznanie zasłużyli Jakub Moder oraz Lubomir Satka, którego nominacja może trochę dziwić.

Lechitów wyróżniono jeszcze w magazynie GOL na TVP Sport. Do jedenastki 6. kolejki PKO Ekstraklasy 2020/2021 nominowano Jakuba Modera oraz Thomasa Rogne. W kategorii na gola kolejki nominowana była bramka Daniego Ramireza.

Kolejorz kolejne spotkanie rozegra w niedzielę, 17 października, o godzinie 20:00. Wtedy jego rywalem ponownie na wyjeździe będzie Jagiellonia Białystok. W październiku poznaniacy rozegrają jeszcze jeden ligowy mecz. W niedzielę, 25 października, o godzinie 17:30 na Bułgarską przybędzie Cracovia.Wyróżnienia dla lechitów w sezonie 2020/2021:

Według Ekstraklasy SA:

2 – Ishak (po 2 i 3. kolejce)
2 – Moder (po 4 i 6 kolejce)
2 – Satka (po 4 i 6. kolejce)
1 – Tiba (po 3. kolejce)
1 – Ramirez (po 6. kolejce)
1 – Kravets (po 6. kolejce)

Według Canalu Plus Sport

2 – Tiba (po 1 i 3. kolejce)
2 – Ishak (po 2 i 3. kolejce)
1 – Moder (po 6. kolejce)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Lolo pisze:

    Dlaczego na jednym zdjęciu jest Ramirez a na drugim nie?