Zapowiedź: Znicz – Lech II

W piątek, 9 października, o godzinie 19:00 w meczu 8. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zmierzy się na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Po 4 kolejnych porażkach ostatnie w tabeli rezerwy Kolejorza postarają się tym razem chociaż nie przegrać.



Lech II Poznań gra ostatnio na miarę swojego potencjału. Z taką siłą kadrową 4 kolejne porażki odpowiednio 1:3, 1:3, 2:4 oraz 1:2 dziwić nie mogą. Rezerwy z 3 punktami po 7 kolejkach zamykają tabelę II-ligi w której ich sytuacja jest coraz trudniejsza. Walkę o utrzymanie dodatkowo utrudnia nowy regulamin, bez ograniczeń do rezerw z jedynki mogą schodzić już tylko młodzieżowcy przez co uniknięcie degradacji byłoby bardzo dużą niespodzianką. Jutro Lech II Poznań zagra w Pruszkowie z drużyną, która także nie błyszczy. Znicz mający najgorszą ofensywę w lidze (5 strzelonych goli) zajmuje obecnie 10. lokatę mając na swoim koncie 8 punktów. Mimo słabej formy rezerwy mają dobre wspomnienia z Pruszkowa. 11 lipca Lech II wygrał na wyjeździe ze Zniczem i był już po tym zwycięstwie bardzo bliski utrzymania.

Jutro w drużynie Rafała Ulatowskiego z powodu kartek nikt nie musi pauzować. Identyczna sytuacja jest w zespole Znicza Pruszków prowadzonym od czerwca przez Artura Węskę. Rywal Lecha II Poznań ostatnio znajduje się w przyzwoitej dyspozycji zdobywając 4 punkty w poprzednich 2 kolejkach.

Arbitrem piątkowych zawodów na Mazowszu będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Znicza Pruszków wynosi 2.20, na remis 3.60, a na triumf Lecha II Poznań 2.90. Piątkowe starcie na trybunach kameralnego stadionu zgromadzi około 250 osób. Transmisja z jutrzejszego spotkania na ten moment nie będzie nigdzie dostępna. Początek meczu 8. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, MKS Znicz Pruszków – KKS Lech II Poznań w piątek, 9 października, o godzinie 19:00 na Stadionie MZOS Znicz mieszczącym się przy ulicy Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie. Na tym samym obiekcie z tym samym rywalem za 3 tygodnie już pierwszy Kolejorz powalczy o awans do 1/8 finału Pucharu Polski.



Mecz: MKS Znicz Pruszków – KKS Lech Poznań
Rozgrywki: 8. kolejka II-ligi 2020/2021
Termin: Piątek, 9 października, godz. 19:00
Stadion: MZOS Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4
Sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)
Miejsce gospodarzy: 8
Miejsce gości: 19
Najlepszy strzelec gospodarzy: 2 – Machalski
Najlepszy strzelec gości: 2 – Sykora, Skóraś, Sobol
Domowa forma gospodarzy: 1-1-1, 2:3
Wyjazdowa forma gości: 0-0-3, 3:9
Transmisja: brak
Bukmacherzy 1 x 2: 2.20 – 3.60 – 2.90
Przewidywana frekwencja: ok. 250
Prognozowana pogoda: +12°C, pochmurno
Nasz typ na mecz: 1

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <