Lechowa młodzież – tydzień 9

Mimo trwającej przerwy na kadrę juniorzy Kolejorza w ten weekend nie próżnowali. Już po raz 5 z rzędu przegrały rezerwy, które okupują ostatnie miejsce w II-lidze. Dużo lepiej poszło drużynom Lecha Poznań do lat 18, 17 oraz do lat 15. Wszystkie te zespoły wygrały.Lech II Poznań mimo piątkowych wzmocnień Karlo Muharem, Marko Maleniką, Tymoteuszem Klupsiem, Tomaszem Dejewskim i Muhammadem Awwadem uległ na wyjeździe Zniczowi Pruszków 1:2. Dla rezerw była to już 5 kolejna porażka, Kolejorz jest ostatni w II-lidze, ma 3 punkty, do bezpiecznej lokaty traci 4 oczka. W 9. kolejce w sobotę o 12:00 rezerwy podejmą u siebie przedostatnią Olimpię Elbląg.

W CLJ po 3 kolejnych porażkach Lech Poznań zaczął lepiej punktować. Juniorzy starsi nie przegrali już od 3 meczów, w ten weekend pokonali na swoim boisku lidera rozgrywek Wisłę Kraków 1:0. Kolejorz do lat 18 szkolony przez Huberta Wędzonkę zajmuje 9. lokatę mając 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. W sobotę w samo południe juniorzy starsi zmierzą się na wyjeździe z będącym w strefie spadkowej Hutnikiem Kraków.

Wciąż nie zatrzymują się juniorzy młodsi trenowani przez Bartosza Bochińskiego. Lech Poznań U-17 w grupie B CLJ do lat 17 pewnie przewodzi mając bilans 9-0-0, gole: 33:6. W niedzielę juniorzy młodsi rozbili w Popowie szczecińską Pogoń 5:1. W sobotę o 14:00 zagrają na wyjeździe z FASE Szczecin.

Także komplet punktów, lecz po 8 meczach i świetny bilans bramek 51:2 mają trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15. Podopieczni duetu Kardela & Łągiewka rozgromili w sobotę Chemika Bydgoszcz aż 8:0. W piątek o 12:00 Lecha Poznań do lat 15 czeka wyjazdowy mecz z Akademią Reissa Poznań.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Znicz Pruszków – Lech II Poznań 2:1
CLJ U-18: Lech Poznań – Wisła Kraków 1:0
CLJ U-17: Lech Poznań – Pogoń Szczecin 5:1
CLJ U-15: Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz 8:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Olimpia Elbląg (sobota, 17 października, godz. 12:00)
CLJ U-18: Hutnik Kraków – Lech Poznań (sobota, 17 października, godz. 12:00)
CLJ U-17: FASE Szczecin – Lech Poznań (sobota, 17 października, godz. 14:00)
CLJ U-15: AP Reissa Poznań – Lech Poznań (piątek, 16 października, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Kosi pisze:

    Rezerwy juz sie chyba pogodzily z losem. Smutny obraz, do dzis nie rozumiem na co byl ten awans