W grudniu start dwóch corocznych plebiscytów (pierwsze informacje)

Grudzień jest czasem ostatnich meczów Lecha Poznań w danym roku, początkiem podsumowań rundy jesiennej i całych mijających 12 miesięcy. Grudzień to też czas w którym tradycyjnie rozpoczną się dwa plebiscyty KKSLECH.com. Lechowy składający się z 25 kategorii i na najlepszego użytkownika serwisu. Rok 2020 powoli się kończy, dlatego w połowie października czas na pierwsze informacje dotyczące już tradycyjnych plebiscytów + wstępny harmonogram.Tradycyjny i już XI plebiscyt Lechowy za 2020 rok w którym użytkownicy wybiorą m.in. wydarzenie 2020 roku, odkrycie, pechowca czy najlepszy mecz będzie wyglądał identycznie, jak ten przeprowadzany w poprzednich latach. W tym plebiscycie nie zmieni się nic, zatem będzie on składał się jak zwykle z 25 kategorii. W każdym pytaniu będzie oczywiście pięć możliwości do wyboru, ale zaznaczyć tradycyjnie będzie można tylko jedną.

Jedynie do kosmetycznych zmian może dojść za to w plebiscycie na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2020 roku. Jeśli nie skrócimy go o jedną rundę (decyzja w listopadzie) wszystko będzie wyglądało i przebiegało identycznie, jak dwanaście miesięcy temu. Jak? O tym poniżej.

Kto weźmie udział w plebiscycie na użytkownika KKSLECH.com 2020?

16 najlepszych użytkowników plebiscytu na użytkownika 2019, którzy doszli do 1/8 finału + prawdopodobnie 116 nominowanych przez moderatorów KKSLECH.com (decyzja zapadnie w listopadzie). Moderatorzy rozpatrzą wówczas takie zgłoszenie pozytywnie lub negatywnie. Listę użytkowników, którzy na pewno wezmą udział w plebiscycie 2020 na użytkownika KKSLECH.com ogłosimy w drugiej połowie listopada. Za nominację do plebiscytu na użytkownika KKSLECH.com 2020 ponownie będą odpowiadali moderatorzy, gdyż to oni codziennie śledzą Wasze komentarze i Was rozpoznają.

Nominowani, którzy znajdą się na specjalnej liście oddając komentarze na KKSLECH.com musieli w 2020 roku spełnić następujące kryteria:

– komentarze na temat
– komentarze oddawane przez cały 2020 rok w różnych newsach
– komentarze w miarę zgodne z regulaminem witryny
– komentarze z w miarę poprawną polszczyzną
– komentarze, które wnosiły coś sensownego do dyskusji

Po co taki plebiscyt i czemu służy reforma wprowadzona 6 lat temu?

Plebiscyt na użytkownika KKSLECH.com to już tradycja. Jest to jedyny obecnie działający nieoficjalny serwis Lecha Poznań i jedna z najpopularniejszych witryn sportowych w Polsce, która zasługuje na bycie wyjątkową. Nasi użytkownicy są dla nas najlepsi, wiedzą najwięcej o Kolejorzu, mają najwięcej do powiedzenia i ich zdanie liczy się nie tylko dla nas najbardziej. Użytkownicy KKSLECH.com to wielka siła i ci wszyscy ludzie muszą być jakoś wyróżnieni. Kolejny coroczny plebiscyt to przede wszystkim luźna, towarzyska zabawa z elementami kibicowskiej rywalizacji. Kontynuowanie plebiscytu na użytkownika 2020 roku w niezmiennej formie ma za zadanie m.in. zachęcić użytkowników do odwiedzania serwisu KKSLECH.com również w trakcie Świąt czy po Nowym Roku. Ponadto wprowadzenie swego czasu reformy i przekształcenie plebiscytu na styl podobny do europejskich pucharów spowodowało jeszcze większe emocje związane z zabawą. Tym samym już XI edycja plebiscytu znów będzie wyjątkowa! Znów nie zabraknie ciekawych par, emocji oraz towarzyskiej kibicowskiej rywalizacji, a dzięki temu plebiscytowi m.in. każdy aktywny w dyskusjach internauta będzie mógł zobaczyć, jak bardzo innym kibicom podobają się oddawane komentarze.

Jak będzie przebiegał plebiscyt?

Wszystko będzie wyglądało podobnie jak w europejskich pucharach. Na przykład użytkownik „abc” będzie rywalizował przykładowo w parze z użytkownikiem „bcd”. Ten, który otrzyma więcej głosów od innych użytkowników przejdzie dalej. Najłatwiej będzie miało 16 rozstawionych użytkowników (uczestnicy 1/8 ostatniej edycji), którzy jeszcze przed daną fazą będą mieli przewagę, czyli bonusowe głosy na swoim koncie. Więcej o tym znajdziecie poniżej.

Rozstawienia w plebiscycie 2020 (współczynniki):

Liczby 20, 15, 10 i 5 to po prostu bonusowe głosy dla użytkowników, którzy w plebiscycie 2019 dotarli do 1/8 finału. Na przykład użytkownik „Siódmy majster”, czyli obrońca tytułu zacznie w grudniu I rundę z 20 głosami i będzie miał przewagę nad użytkownikiem nierozstawionym lub niżej rozstawionym w każdej kolejnej fazie aż do 1/8. Jak na razie nie zapadła decyzja, czy w plebiscycie na użytkownika KKSLECH.com 2020 wystartuje jak zwykle 128 kibiców czy może jednak zmniejszymy zabawę o jedną rundę do 64 użytkowników. Decyzja zostanie podjęta w listopadzie i ogłoszona pod koniec następnego miesiąca.

20 – Siódmy majster
15 – leftt
15 – kibol z IV
15 – Grimmy
10 – Ostu
10 – Jacek_komentuje
10 – tomasz1973
10 – inowrocławianin
5 – F@n
5 – aaafyrtel
5 – Bart
5 – 07
5 – Didavi
5 – arek z Dębca
5 – Zlapany na ofsajdzie
5 – J5W jakich terminach odbędą się poszczególne fazy plebiscytu 2020?

* – Ostateczny plan zostanie podany pod koniec listopada, gdy będzie już znany terminarz Ekstraklasy

Niedziela, 20 grudnia – Przypomnienie o obu plebiscytach + ogłoszenie pełnej listy 128 lub 64 nominowanych użytkowników do kandydata na tego najlepszego w 2020 roku

Środa, 23 grudnia, godz. 00:00 – Początek plebiscytu kibiców Lecha Poznań za 2020 rok (25 kategorii)

Środa – 23 grudnia, godz. 0:00 – 1/64 plebiscytu na użytkownika 2020 roku (startuje 128 nicków, 64 odpadają)

Niedziela, 27 grudnia, godz. 00:00 – 1/32 plebiscytu na użytkownika 2020 roku (startują 64 nicki, 32 odpadają)

Czwartek, 31 grudnia, godz. 00:00 – 1/16 plebiscytu na użytkownika 2020 roku (startują 32 nicki, 16 odpada)

Poniedziałek, 4 stycznia, godz. 00:00 – 1/8 plebiscytu na użytkownika 2020 roku (startuje 16 nicków, 8 odpada)

Piątek, 8 stycznia, godz. 00:00 – 1/4 plebiscytu na użytkownika 2020 roku (startuje 8 nicków, 4 odpadają)

Wtorek, 12 stycznia, godz. 00:00 – 1/2 plebiscytu na użytkownika 2020 roku (startują 4 nicki, 2 odpadają)

Środa, 13 stycznia – Początek publikacji wyników plebiscytu Lecha Poznań za 2020 rok (każdego dnia wyniki 3 kategorii)

Niedziela, 16 stycznia, godz. 00:00 – Wielki Finał plebiscytu na użytkownika 2020 roku (startują 2 nicki, 1 przegrywa)

Środa, 20 stycznia, godz. 00:00 – Ogłoszenie zwycięzcy plebiscytu na najlepszego użytkownika KKSLECH.com w 2020 roku

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <6 komentarzy

 1. Przemo33 pisze:

  Jak co roku będzie super zabawa przez kilka tygodni i znowu będzie bardzo trudno przewidzieć, kto wygra plebiscyt na użytkownika KKSLECH.com 🙂

 2. kri$$ pisze:

  a mnie sie wydaje że będzie tak jak w Lidze Mistrzów. Walczy cała Europa a do 1/8F i tak dostaja sie te same drużyny. Przenosząc to na pole plebiscytu na najlepszego użytkownika, w mojej ocenie walka rozegra się między;
  Siódmy majster; leftt; kibol z IV; Grimmy; Ostu; Jacek_komentuje; tomasz1973; inowrocławianin;

  Co wcale nie znaczy że będzie nudno
  Obiecuje sobie wiele emocji. Czego wszystki Wam życzę:)

  • Przemo33 pisze:

   Faworytów znamy 🙂 Ale ktoś być może będzie znów czarnym koniem rozgrywek i sporo namiesza.

 3. J5 pisze:

  Może warto dochować tradycji i przeprowadzić wszystkie rundy po staremu ze 128 użytkownikami? Będzie ciekawie i będzie dużo się działo:)

  • Przemo33 pisze:

   Jestem jak najbardziej za. Poza tym – jeśli nie będzie pierwszej, 1/64 rundy, to połowa użytkowników straci szansę udziału w plebiscycie.

 4. Sp pisze:

  Znów zaczynają się emocję wewnątrz znajomych KKSLECH.COM 🙂