Lechowa młodzież – tydzień 10

Koronawirus stwierdzony w rezerwach skomplikował trochę plany dwóm juniorskim zespołom Lecha Poznań. Pozostałe dwie ekipy Kolejorza normalnie rywalizowały, jedna z drużyn przerwała świetną zwycięską serię, ale i tak prowadzi w tabeli mając bezpieczną przewagę 5 punktów.Koronawirus został stwierdzony u zawodnika, który ostatnio przechodził z CLJ do rezerw. Lech Poznań nieoczekiwanie postanowił wysłać sam z siebie dwie drużyny na kwarantannę i przełożyć dwa najbliższe mecze w II-lidze oraz w CLJ U-18. Na razie PZPN przełożył jedno spotkanie z Olimpią Elbląg (w II-lidze) oraz z Hutnikiem Kraków (w CLJ).

Wkrótce PZPN powinien przełożyć także mecz z Błękitnymi Stargard w II-lidze oraz z Legią Warszawa w CLJ. W takiej sytuacji rezerwy wróciłyby do gry w środę, 4 listopada kiedy mają zagrać u siebie ze Skrą Częstochowa a Lech do lat 18 powróciłby do zmagań w sobotę, 31 października na bój z Escolą w Warszawie. Rezerwy Kolejorza z 3 oczkami po 9 kolejkach zamykają tabelę, juniorzy starsi także po 9 kolejkach mając 9 punktów są na 9. pozycji z 3 oczkami przewagi nad strefą spadkową.

Nadal nie zatrzymują się podopieczni Bartosza Bochińskiego w CLJ U-17. Juniorzy młodsi z kompletem zwycięstw w 10 meczach pewnie przewodzą w grupie B. Tym razem Kolejorz pokonał na wyjeździe FASE Szczecin 2:0. W sobotę o 12:00 zmierzy się na wyjeździe z Lechią Gdańsk.

Pierwsze punkty stracił Lech Poznań z grupy B CLJ U-15. Trampkarze starsi potknęli się w rywalizacji z Akademią Reissa Poznań remisując 1:1. Gracze duetu Kardela & Łągiewka oczywiście nadal przewodzą w tabeli, do soboty rozegrają aż 2 mecze. W środę w samo południe w zaległym spotkaniu zagrają na wyjeździe z FASE Szczecin, potem w sobotę do Poznania przyjedzie CWZS Bydgoszcz.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

CLJ U-17: FASE Szczecin – Lech Poznań 0:2
CLJ U-15: AP Reissa Poznań – Lech Poznań 1:1

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Skra Częstochowa (środa, 4 listopada)
CLJ U-18: Escola Warszawa – Lech Poznań (sobota, 31 października, godz. 18:00)
CLJ U-17: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (sobota, 24 października, godz. 12:00)
CLJ U-15: FASE Szczecin – Lech Poznań (środa, 21 października, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz (sobota, 24 października, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <