Wasze oceny za mecz z Jagiellonią

Jakub Kamiński (średnia ocen: 3,11) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Jagiellonią Białystok. Zaraz za nim byli Tymoteusz Puchacz (2,84) oraz Pedro Tiba (2,57). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Tomasz Dejewski (średnia ocen: 1,44). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania piłkarzy.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 44,5%
Średnia ocen: 2,02

Alan Czerwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 45,1%
Średnia ocen: 2,10

Lubomir Satka
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 41,4%
Średnia ocen: 2,44

Tomasz Dejewski
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 62%
Średnia ocen: 1,44

Vasyl Kravets
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 41,4%
Średnia ocen: 1,74

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 45,4%
Średnia ocen: 2,57

Jakub Moder
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 37,7%
Średnia ocen: 2,27

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 42,9%
Średnia ocen: 3,11

Dani Ramirez
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 45,1%
Średnia ocen: 2,05

Tymoteusz Puchacz
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 44,8%
Średnia ocen: 2,84

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 46%
Średnia ocen: 2,10

Rezerwowi:

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 46%
Średnia ocen: 1,77

Nika Kacharava
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 44,5%
Średnia ocen: 2,09

Filip Marchwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 47,9%
Średnia ocen: 1,91Trener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

1 – 44,8%

Poziom meczu Jagiellonia – Lech 2:1

2 – 36,2%

Sędzia meczu Jarosław Przybył (Kluczbork)

3 – 38,1%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

62,9% – Pavels Steinbors

Skład Lecha Poznań w meczu z Jagiellonią Białystok:

Bednarek – Czerwiński, Satka, Dejewski, Kravets – Tiba, Moder – Kamiński (77.Kacharava), Ramirez (77.Marchwiński), Puchacz (62.Skóraś) – Ishak.

Od najlepszego do najsłabszego:

3,11 – Kamiński
2,84 – Puchacz
2,57 – Tiba
2,44 – Satka
2,27 – Moder
2,10 – Ishak
2,10 – Czerwiński
2,05 – Ramirez
2,02 – Bednarek
2,09 – Kacharava
1,91 – Marchwiński
1,77 – Skóraś
1,74 – Kravets
1,44 – Dejewski

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <10 komentarzy

 1. leftt pisze:

  Ten Steinbors to chyba z przyzwyczajenia został wybrany na najlepszego piłkarza przeciwnika, bo nic specjalnego nie obronił. Ale nie było opcji zagłosowania na Romańczuka.

 2. kaktus pisze:

  Zaskakująco nisko oceniony Bednarek (przy golach był bez szans, za to jak zawsze celnie grał nogami i przy wysokim pressingu Jagi wiele razy musiał grać nogami -> więcej szans na błąd), nie do końca rozumiem też ocenę Kacharavy (pomijając to, że na liście jest niżej niż punkty wskazują) – gdy wszedł na boisko, wygrał kilka pojedynków o górne piłki i kilka razy nie dał się przepchnąć, czyli w sumie zrobił to, czego od niego wymagamy. Nie strzelił gola, ale nie miał z czego przy takiej a nie innej grze pomocy – po prostu nie dostał podania żadnego w pole karne. Dla mnie obaj piłkarze „ocena wyjściowa”, czyli 3.5

  • tomasz1973 pisze:

   No ja się z Tobą absolutnie nie zgodzę. Pierwszej bramki, gdyby Bednarek właściwie zareagował to by nie było i nie chodzi o możliwość obrony, tylko o sprokurowanie rzutu rożnego, obejrzyj powtórki i zobacz jak Satka zastawia, a Bednarek zgłupiał i nie wyszedł zdecydowanie do tej piłki, zresztą taki numer powtórzył z 3 razy jeszcze. To jest dobry bramkarz w momencie gdy trzeba bronic na lini, na tzw refleks oraz w sytuacjach 1 na 1, gdy trzeba ruszyć na przedpole, obojętnie czy do górnej piłki czy do lecącej po ziemi facet nie potrafi właściwie zareagować.

  • leftt pisze:

   Bednarek ewidentnie zawalił na początku (rzutu rożnego, po którym padła bramka w ogóle nie powinno być, dodatkowo cała akcja zaczęła się od jego słabego wybicia). Oprócz tego kilka razy powtórzył swoje zachowanie z tej akcji, komunikacja ze stoperami leżała i kwiczała, wyczucie przestrzeni też. 2 jest oceną adekwatną.

 3. Wlkp. pisze:

  Jestem rozczarowany postawą zawodników w tym meczu, w dodatku trener zmianami nie pomógł. Nie zagraliśmy jeszcze żadnego meczu w grupie LE a wydarzenia boiskowe i około boiskowe spowodowały braki w kadrze – ŚO – w tym meczu zawiodło wielu zawodników a trener nie pomógł – mam nadzieje, że to wpadka po przerwie na kadrę i teraz będzie tylko lepiej.

  • Kosi pisze:

   Z kim lepiej niby? Na rozklandzie Benfica, Cracovia, Rangers, Legia (Znicza nie licze). Moze byc ciezko nawet o 1 zwyciestwo

  • Kosi pisze:

   Nadzieja tutaj nie pomoze. Ja mam nadzieje, ze jeszcze uda sie kogos sprowadzic na srodek obrony i chociaz w lidze bedzie gral

 4. tomasz1973 pisze:

  Ciekawie to wyszło, wg naszych ocen zawodnicy z dwoma najwyższymi notami zostają zmienieni najszybciej przez trenera, czyżby znów kartka ze zmianami była przygotowana przed meczem i niezależnie co się dzieje to trzeba to zrobić?