Lechowa młodzież – tydzień 11

W miniony weekend juniorzy Lecha Poznań ponownie rozegrali mniej meczów niż planowano. Znów nie grały rezerwy, które nie wyjdą ze strefy spadkowej do III-ligi nawet gdyby wygrały dwa zaległe spotkania. Dwa odwołane mecze nie zepchnęły jeszcze do strefy spadkowej juniorów starszych z CLJ.Podopieczni Rafała Ulatowskiego zaległości w II-lidze zaczną odrabiać już w tym tygodniu. W czwartek, 29 października, o godzinie 13:00 lechici podejmą we Wronkach ostatnią Olimpię Elbląg, która ma tyle samo oczek co Lech II Poznań (3 punkty), ale jako jedyna drużyna jeszcze nie wygrała meczu. W weekend poznaniacy nie będą rywalizować w Pucharze Polski, do gry wrócą 4 listopada.

Kwarantannę kończy zespół Kolejorza z CLJ. Po odwołanych meczach z Hutnikiem w Krakowie i z Legią Warszawa u siebie w najbliższą sobotę, 31 października, o godzinie 12:00 podopieczni Huberta Wędzonki zagrają na wyjeździe z Escolą Warszawa. Lech Poznań do lat 18 jest dziewiąty w CLJ mając 2 oczka przewagi nad strefą spadkową.

Jak burza w CLJ U-17 (grupa B) idą juniorzy młodsi. Kolejorz prowadzony przez Bartosza Bochińskiego z kompletem zwycięstw w 11 meczach i bilansem goli 39:7 pewnie lideruje. W ten weekend juniorzy młodsi pokonali na wyjeździe Lechię Gdańsk 4:1. W piątek o 15:00 spotkają się u siebie z Arką Gdynia.

Udane dni mają za sobą trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15. Najpierw w zaległym meczu pokonali na wyjeździe FASE Szczecin 4:1 a w weekend zwyciężyli na swoim boisku CWZS Bydgoszcz 2:0. Lech Poznań do lat 15 z bilansem 10-1-0 pewnie lideruje w swojej grupie. Teraz graczy duetu Kardela & Łągiewka czeka wyjazd do Gdańska na bój z Lechią (sobota, godz. 14:00).

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

CLJ U-17: Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:4
CLJ U-15: FASE Szczecin – Lech Poznań 1:4
CLJ U-15: Lech Poznań – CWZS Bydgoszcz 2:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Olimpia Elbląg (czwartek, 29 października, godz. 13:00)
CLJ U-18: Escola Warszawa – Lech Poznań (sobota, 31 października, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Arka Gdynia (piątek, 30 października, godz. 15:00)
CLJ U-15: Lechia Gdańsk – Lech Poznań (sobota, 31 października, godz. 14:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <