Lechowa młodzież – tydzień 12

Jeszcze przed 1 listopada kolejne mecze w swoich ligach rozegrały trzy z czterech najstarszych młodzieżowych zespołów Lecha Poznań. Rezerwy tradycyjnie przegrały, juniorzy młodsi oraz trampkarze starsi tradycyjnie wygrali. Nadal pauzowała tylko ekipa Kolejorza do lat 18.W minionym tygodniu w końcu do gry wróciły rezerwy. Lech II Poznań przegrał 6 raz z rzędu tym razem ulegając we Wronkach ostatniej dotąd Olimpii Elbląg 2:3. Podopieczni Rafała Ulatowskiego po porażce z drużyną, która wygrała pierwszy raz w tym sezonie spadli na ostatnie 19. miejsce w II-lidze i do bezpiecznej lokaty tracą już 6 oczek. W środę do Wielkopolski przyjedzie Skra Częstochowa, potem w sobotę Lech II Poznań zagra w Krakowie z Garbarnią.

Nadal do gry nie wrócili juniorzy starsi, ich mecz w CLJ z Escolą w Warszawie został przełożony. Mimo nawet 3 spotkań rozegranych mniej niż inne drużyny Lech Poznań do lat 18 jest dwunasty mając 1 oczko przewagi nad strefą spadkową. Podopiecznych Huberta Wędzonki do końca rundy czekają już tylko mecze co 3-4 dni (od 4 do 21 listopada łącznie 6 spotkań). W środę juniorzy starsi zagrają z Hutnikiem w Krakowie, potem w niedzielę podejmą u siebie Pogoń.

Kolejny mecz w grupie B CLJ U-17 wygrali natomiast juniorzy młodsi. Tym razem Lech Poznań rozgromił Arkę Gdynia 6:0 i z kompletem oczek, a także z bilansem 12-0-0, gole: 45:7 pewnie lideruje. Tej jesieni juniorzy młodsi prowadzeni przez Bartosza Bochińskiego rozegrają jeszcze 2 mecze, w niedzielę na wyjeździe spotkają się z Akademią Piłkarską Piotra Reissa.

W grupie B CLJ U-15 zabawili się trampkarze starsi. Gracze duetu Kardela & Łągiewka pokonali na wyjeździe Lechię Gdańsk 4:0. Lech Poznań do lat 15 przewodzi w grupie z bilansem 11-1-0, gole: 62:4. W sobotę w przedostatniej jesiennej kolejce zmierzy się na swoim boisku z FASE Szczecin.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Olimpia Elbląg 2:3
CLJ U-18: Lech Poznań – Wisła Kraków 1:0
CLJ U-17: Lech Poznań – Arka Gdynia 6:0
CLJ U-15: Lechia Gdańsk – Lech Poznań 0:4

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Skra Częstochowa (środa, 4 listopada, godz. 13:00)
II-liga: Garbarnia Kraków – Lech II Poznań (sobota, 7 listopada, godz. 13:00)
CLJ U-18: Hutnik Kraków – Lech Poznań (środa, 4 listopada, godz. 12:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Pogoń Szczecin (niedziela, 8 listopada, godz. 12:00)
CLJ U-17: AP Reissa Poznań – Lech Poznań (niedziela, 8 listopada, godz. 13:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – FASE Szczecin (sobota, 7 listopada, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

 1. Ostu pisze:

  Nadal zarządzik nie ma zamiaru odwołać Ulatowskiego z funkcji Trenera…?!
  Ja rozumiem że musieliby znaleźć także NOWEGO dydektora akademii – bo przecież Ulatowski byłby w ciągłym konflikcie z nowym trenerem – ale jeśli zarządzik ma ambicje dostarczać klubom grajków „gotowych do gry” to jednak powinien zmienić całkowicie sposób funkcjonowania akademii…
  A to wiążą się z zatrudnieniem WYBITNYCH specjalistów od szkolenia młodzieży…
  A ramy i zasady funkcjonowania obecnej akademii stworzył Śledź, których Ulatowski nie rozwinął….
  Wydaje się, że Ulatowski nie jest też dobrym dyrektorem – bo to że nie jest dobrym trenerem to już wiemy…
  No i zobaczymy co zrobi zarządzik, gdy Ulatowski przegra jeszcze dwa, trzy mecze…
  Skazali rezerwy na spadek…?
  Co by to oznaczało…
  Zmniejszenie kosztów utrzymania akademii…?!
  No ale gdzie tu możliwość ogrywania i przygotowywania grajków „gotowych do gry” choćby w eklapie – że o sprzedaży już nie wspomnę…