Zapowiedź: Garbarnia – Lech II

W sobotę, 7 listopada, o godzinie 13:00 w meczu 12. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zagra na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Po środowym przełamaniu rezerwy Kolejorza mają okazję pójść za ciosem, wygrać drugi raz z rzędu, pierwszy raz na obcym terenie i poprawić przedostatnie 18. miejsce w ligowej tabeli.Lech II Poznań po 6 kolejnych porażkach w minioną środę wygrał u siebie z faworyzowaną Skrą Częstochowa 1:0 i opuścił ostatnie miejsce w tabeli. Kolejorz wciąż jest jednak w strefie spadkowej, stracił najwięcej goli w II-lidze, jako jedyny na wyjeździe jeszcze nie wygrał przegrywając wszystkie 4 spotkania. Jutro nasze rezerwy zagrają z Garbarnią, która także nie błyszczy. Drużyna z Krakowa zgromadziła 3 oczka więcej od nas będąc dużym rozczarowaniem trwającej rundy jesiennej. W środę Garbarnia przegrała, wcześniej odpadła z Pucharu Polski, ekipa spod Wawelu dotąd tylko w 2 meczach nie straciła gola.

W Lechu II Poznań prowadzonym przez Rafała Ulatowskiego nikt nie jest zawieszony. Nieco inna sytuacja panuje w drużynie Garbarni Kraków prowadzącej przez Łukasza Surmę. W jego ekipie z powodu kartek musi pauzować litewski pomocnik Donatas Nakrosius.

Arbitrem sobotniego spotkania pod Wawelem będzie Albert Różycki z Łodzi. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Garbarni wynosi 1.95, na remis 3.65, a na triumf Lecha II 3.45. Decyzją rządu stadion będzie zamknięty dla kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna na stronie polsport.live w systemie PPV za 12 złotych. Początek meczu 12. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, RKS Garbarnia Kraków – KKS Lech Poznań w sobotę, 7 listopada, o godzinie 13:00 na stadionie Garbarni mieszczącym się przy ulicy Rydlówka 23 w Krakowie. W zeszłych rozgrywkach rezerwy przegrały pod Wawelem 0:1 a u siebie zremisowały z Garbarnią 2:2.Mecz: RKS Garbarnia Kraków – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 12. kolejka II-ligi 2020/2021
Termin: Sobota, 7 listopada, godz. 13:00
Stadion: Garbarni, ul. Rydlówka 23
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Miejsce gospodarzy: 16
Miejsce gości: 18
Najlepszy strzelec gospodarzy: 2 – Bąk, Radwanek
Najlepszy strzelec gości: 6 – Sobol
Domowa forma gospodarzy: 1-1-2, 6:9
Wyjazdowa forma gości: 0-0-4, 4:11
Transmisja: polsport.live (PPV za 12 zł)
Bukmacherzy 1 x 2: 1.95 – 3.65 – 3.45
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +12°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

Kameralny stadion Garbarni Kraków
null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. 07 pisze:

    Oglądałem ostatni mecz rezerw i powiem tak, skoro nie mamy doświadczenia to musimy każdy mecz wybiegać w szybkim tempie. Fajnie wygląda ten Ukrainiec.