Wasze oceny za mecz z Legią

Alan Czerwiński (średnia ocen: 3,37) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Legią Warszawa. Zaraz za nim byli Pedro Tiba (2,75) oraz Michał Skóraś (2,69). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Jakub Moder (średnia ocen: 1,65). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania piłkarzy.Filip Bednarek
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 53,9%
Średnia ocen: 1,69

Alan Czerwiński
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 35%
Średnia ocen: 3,37

Lubomir Satka
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 33,9%
Średnia ocen: 2,52

Thomas Rogne
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 26,7%
Średnia ocen: 2,45

Tymoteusz Puchacz
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 39,4%
Średnia ocen: 1,91

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 34,3%
Średnia ocen: 2,75

Jakub Moder
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 49,1%
Średnia ocen: 1,65

Jan Sykora
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 32,1%
Średnia ocen: 2,25

Dani Ramirez
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 32,2%
Średnia ocen: 2,12

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 42%
Średnia ocen: 1,89

Mikael Ishak
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 34,8%
Średnia ocen: 2,24

Rezerwowi:

Michał Skóraś
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 36,8%
Średnia ocen: 2,69

Filip Marchwiński i Nika Kacharava grali za krótko, by byli poddani ocenieTrener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

1 – 68,8%

Poziom meczu Legia – Lech 2:1

2 – 41,0%

Sędzia meczu Szymon Marciniak (Płock)

3 – 29,5%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

60,1% – Artur Boruc

Skład Lecha Poznań w meczu z Legią Warszawa:

Bednarek – Czerwiński, Satka, Rogne, Puchacz – Tiba, Moder – Sykora, Ramirez (83.Marchwiński), Kamiński (32.Skóraś) – Ishak (86.Kacharava).

Od najlepszego do najsłabszego:

3,37 – Czerwiński
2,75 – Tiba
2,69 – Skóraś
2,52 – Satka
2,45 – Rogne
2,25 – Sykora
2,24 – Ishak
2,12 – Ramirez
1,91 – Puchacz
1,89 – Kamiński
1,69 – Bednarek
1,65 – Moder

Marchwiński (bez oceny)
Kacharava (bez oceny)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <8 komentarzy

 1. inowroclawianin pisze:

  Czerwiński zasłużył. Był faktycznie jedynym grającym na swoim poziomie zawodnikiem Lecha w tym meczu. Reszta była nie do Poznania, jakby ich ktoś podmienił.

 2. Erwin pisze:

  Kto by pomyślał, że po czwartkowym meczu w LE i super nastrojach najlepszy nasz piłkarz po meczu ze szmatą zostanie oceniony na 3,37 i to jeszcze Alan ostatnio niejednokrotnie krytykowany tutaj, a nie np Tymek czy Moder, który zajmuje zaszczytne ostatnie miejsce. Zawiodłem się strasznie po tym meczu, każdy z nas był mega nakręcony, że w końcu ten złodziejski klubik będzie roz***** przez rozpędzoną lokomotywę na czele z młodymi i ambitnymi piłkarzami, którzy nie upokorzą się jak jacyś x-mani tylko pokażą kto jest najlepszy w Polsce i nie przez przypadek jako jedyny reprezentuje nasz kraj w europie, niestety mam wrażenie, że gdyby u nas w bramce stał Neuer, a w ataku zapierdalał Messi z CR7 to i tak po jakimś gównogolu w ostatnich minutach by przejebali z osłabioną cwelką, ile to już od czasów wronieckiego ***** przeżyliśmy upokorzeń to głowa boli, dlaczego nawet teraz gdy wszystko przemawiało za tym, że rozje*** ich w drobny mak to oni znów tryumfują, nie mogę za cholerę tego pojąć i marzy mi się w końcu utarcie im nosa jak wtedy gdy po przegranym finale PP zostali pokonani w lidze, co dało MP Lechowi.

  • Pawelinho pisze:

   Ja z kolei odnoszę wrażenie, że piłkarzyki aktualnie grające w Lechu spinają się tylko w LE, a nie w lidze i to jest błąd bo dzięki takiemu podejściu mogą sobie zapewnić braku udziału w pucharach czyli „promocji” w następnym sezonie. No ale to nie bierze się przypadku taka jest niestety polityka etos klubu pod wodzą rutkowskich, których jedynym celem jest wspomniana „promocja”, a sukcesy sportowe także nie wymagajmy nagle cudów. Zresztą ostatnich również system liga-puchar Lech nie zagrał lepiej i przegrał/zremisował także można by napisać, że jest to norma.

 3. Michu73 pisze:

  Taka smutna refleksja, ze najlepszym zawodnikiem meczu, który było widać, ze chciał wygrać i robił wszystko, aby to osiągnąć, był piłkarz, który w tej rundzie dopiero zaczął u nas grać, nieszczególnie związany z klubem. Nasi „młodzi” (poza Skorasiem) przeszli obok meczu, zbierajc siły na „Europe”, gdzie będą się mogli pokazać aby odejść na jakies zaplecze ligi angielskiej, niemieckiej czy jakiej innej, gdzie jest większa kasa niz u nas. Kasa, nic więcej. Przeszli obok meczu, który dla większości koboli jest najważniejszym meczem rundy, gdzie wymagana jest bezwarunkowa, bezkompromisowa walka o każdy cal boiska i każdą piłkę. Bałem się przed meczem sędziego, teraz mogę się jedynie z tego śmiać. Nasze młode „gwiazdy” sprowadziły mnie na ziemię.

 4. Wlkp. pisze:

  Dla mnie wynik tego meczu przesądza o byciu nie obiektywnym zaslużyli na ZERO. Ile razy już dostaliśmy ze szmaty w pysk …………………….. Na wiosnę okaże się, że skończymy w środku tabeli przez minimalizm Rutków i cały dorobek będzie przejedzony w następnych sezonach !!!

 5. F@n pisze:

  Rogne za zawaloną bramkę zdecydowanie za wysoko. Ja wiem, że mógł Bednarek wyskoczyć, ale gość krył powietrze.