Zapowiedź: Błękitni – Lech II

W środę, 18 listopada, o godzinie 13:00 w zaległym meczu 10. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zagra na wyjeździe z Błękitnymi Stargard. Rozpędzone ostatnio rezerwy Kolejorza mają dużą szansę zanotować kolejne zwycięstwo z rzędu, które dałoby jeszcze więcej spokoju.Lech II Poznań po 6 porażkach z rzędu teraz ma serię 3 kolejnych wygranych. Trzynaste w tabeli II-ligi rezerwy Kolejorza mają dużą szansę ponownie odskoczyć od strefy spadkowej jeśli tylko jutro ograją rozczarowujących Błękitnych. Zespół ze Stargardu zajmuje obecnie 16. miejsce, które jest ostatnim bezpiecznym. Drużyna spod Szczecina to na razie duże rozczarowanie trwającego sezonu, zdobyła jedno oczko mniej od Lecha II Poznań, choć rozegrała jeden mecz więcej. Środowy rywal Kolejorza w zaległym meczu 10. kolejki nie wygrał od 4 spotkań. W bieżących rozgrywkach poległ już dwukrotnie wynikiem 0:5.

Trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski będzie miał jutro do dyspozycji wszystkich najlepszych piłkarzy, w naszym zespole nikt nie pauzuje za kartki. Podobna sytuacja panuje w ekipie Błękitnych Stargard prowadzonych przez byłego szkoleniowca Kolejorza, Adama Topolskiego. W środę przeciwko naszym rezerwom w zaległym meczu będą mogli wystąpić dawni lechici – Michał Cywiński oraz Aleksander Theus.

PZPN nie ustalił dotąd, kto będzie arbitrem zaległych zawodów w Stargardzie. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Błękitnych wynosi 2.50, na remis 3.25, a na triumf Lecha II 2.70. Decyzją rządu stadion będzie zamknięty dla kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna na stronie tvcom.pl. Początek zaległego meczu 10. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, KP Błękitni Stargard – KKS Lech II Poznań w środę, 18 listopada, o godzinie 13:00 na stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Ceglanej 1 w Stargardzie. W zeszłych rozgrywkach Kolejorz zremisował z Błękitnymi w Stargardzie 2:2 a u siebie uległ 0:3.Mecz: KP Błękitni Stargard – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 10. kolejka II-ligi 2020/2021 (mecz zaległy)
Termin: Środa, 18 listopada, godz. 13:00
Stadion: Miejski (ul. Ceglana 1)
Sędzia:
Miejsce gospodarzy: 16
Miejsce gości: 13
Najlepszy strzelec gospodarzy: 3 – Polkowski, Brzeziański
Najlepszy strzelec gości: 7 – Sobol
Domowa forma gospodarzy: 2-0-3, 4:11
Wyjazdowa forma gości: 1-0-4, 8:13
Transmisja: tvcom.pl
Bukmacherzy 1 x 2: 2.50 – 3.25 – 2.70
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +11°C, pochmurno
Nasz typ na mecz: 2

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Lolo pisze:

    Mam nadzieję że nie zawiodą