Lechowa młodzież – tydzień 15

Juniorzy młodsi i trampkarze starsi od tygodnia mają już przerwę zimową, nadal rywalizują juniorzy starsi oraz rezerwy. Za nimi niezbyt udane dni, w 4 meczach udało się wygrać raptem raz.Lech II Poznań w środę odrabiał zaległości, a w sobotę rywalizował już normalnie. W środę Lech II Poznań uległ na wyjeździe Błękitnym Stargard 0:1. Ten wynik to spore rozczarowanie, bowiem między 64 a 87 minutą gry rezerwy grały z przewagą jednego piłkarza.

W sobotę podopieczni Rafała Ulatowskiego rozegrali jedno z najgorszych spotkań w tym sezonie. W pojedynku z beniaminkiem KKS-em w Kaliszu rezerwy miały niewiele do powiedzenia. Lech II po 14 minutach przegrywał już 0:2, przeciwnik był o wiele lepszy, ale nie wykorzystał wielu dobrych okazji do odniesienia wyższego zwycięstwa.

Lech II Poznań po 14 kolejkach zajmuje 15. miejsce w II-ligi mając 1 oczko przewagi nad strefą spadkową. W sobotę, 28 listopada do Wronek przyjedzie trzeci zespół w tabeli Wigry Suwałki. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 13:00.

Lepiej poszło ostatnio Lechowi Poznań z CLJ. Gracze Huberta Wędzonki pokonali w zaległym meczu Legię Warszawa 1:0. Wczoraj poznaniacy znów nie poszli za ciosem zaledwie remisując u siebie z będącą w strefie spadkowej Lechią Gdańsk 1:1.

Po 15 kolejkach juniorzy starsi są dopiero na 8. miejscu w tabeli mając 7 punktów przewagi nad strefą spadkową. Decyzją PZPN-u tej jesieni odbędą się jeszcze 2 kolejki awansem z rundy wiosennej. Już w niedzielę ponownie u siebie i o 12:00 drużyna Kolejorza do lat 18 podejmie Cracovię. Jeśli wygra wtedy zrówna się z krakowianami punktami.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Błękitni Stargard – Lech II Poznań 1:0
II-liga: KKS Kalisz – Lech II Poznań 2:0
CLJ U-18: Lech Poznań – Legia Warszawa 1:0
CLJ U-18: Lech Poznań – Lechia Gdańsk 1:1

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Wigry Suwałki (sobota, 28 listopada, godz. 13:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Cracovia Kraków (niedziela, 29 listopada, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <