Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Dariusza Żurawia oraz opiekuna gospodarzy Piotra Stokowca na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 11. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2020/2021, Lechia Gdańsk – KKS Lech Poznań rozegranym w poniedziałek, 30 listopada, o godzinie 18:00.Dariusz Żuraw (trener Lecha):„Gratuluję postawy mojemu zespołowi. Po trzech gongach jakie dostaliśmy w ostatnich trzech meczach nie jest łatwo się podnieść. Zespół pokazał charakter, nie było to wybitne spotkanie, ale zdobyliśmy trzy bardzo ważne punkty. Mam nadzieję, że będzie to początek takiej naszej dobrej serii, którą zakończymy w meczu z Wisłą Kraków.”Piotr Stokowiec (trener Lechii):„Szkoda wyniku, bo z przebiegu gry remis byłby sprawiedliwy. Detal zadecydował o porażce, szkoda mi zawodników, bo naprawdę dużo się napracowali. Brakowało nam dziś więcej celnych strzałów i trochę szczęścia. Musimy mieć więcej determinacji, żeby po dwóch kolejnych porażkach podnieść się i walczyć. Są elementy dobrej gry, więc nie pozwolę zawodnikom spuścić głów. Z bojowym nastawieniem patrzę na mecz z Legią. Trzeba już przełknąć bolesną porażkę z Lechem i skupić się na kolejnych spotkaniach.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <6 komentarzy

 1. ArekCesar pisze:

  Żuraw liczy na ogranie Benfici 😀

  • Luna23 pisze:

   A na co ma liczyc-ma wyjść z nastawieniem-wpierdol, byle jak najmniejszy? A na co ty liczysz w tym meczu?

 2. Sternbek pisze:

  Trochę nie trafiona wypowiedź Żurawia… Dlaczego u siebie z Wisłą niby ta seria miałaby się skończyć… Jakby powiedział w Szczecinie z Pogonią to byłaby to niezła seria…

  • maksi3 pisze:

   Powiedział ok bo z Pogonią zagramy 16.12, a z Wisłą 19.12 i będzie to ostatni mecz w tym pokręconym 2020 roku 🙂

 3. ArekCesar pisze:

  A ja myślę, że oprócz następnych meczów pucharowych, to kolejna strata punktów przez Lecha nastąpi dopiero w kwietniu w meczu z Rakowem, po meczu z tirówką.

 4. 07 pisze:

  Do tej pory zbieraliśmy gongi, a teraz my mamy je dawać?